ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/04/2020 06:51

Jang me një mesazh emocionues për Junajtedin dhe tifozët e klubit anglez

Jang me një mesazh emocionues për Junajtedin dhe tifozët e klubit anglez
Pak orë më parë, anglezi u zyrtarizua si përforcimi më i ri i skuadrës së Antonio Kontes, që këtë vit pretendon titullin e kampionit shumë seriozisht. Menjëherë pas lëvizjes së tij, Jang është kujdesur që të përshëndes ...
InfoSport.mk | 17-Jan-2020 23:40
Pak orë më parë, anglezi u zyrtarizua si përforcimi më i ri i skuadrës së Antonio Kontes, që këtë vit pretendon titullin e kampionit shumë seriozisht. Menjëherë pas lëvizjes së tij, Jang është kujdesur që të përshëndes ...

Eshli Jang anglezi i tretë që do luaj te Interi
Eshli Jang i cili gjatë ditës së sotme u zyrtarizua te Interi, është futur në histori si futbollisti i tretë anglez që firmos me Interin. Para tij kishte qenë Xherri Hitçens nga vitit 1961 në 1963, ndërsa në historinë ...
InfoSport.mk | 17-Jan-2020 23:00
Eshli Jang i cili gjatë ditës së sotme u zyrtarizua te Interi, është futur në histori si futbollisti i tretë anglez që firmos me Interin. Para tij kishte qenë Xherri Hitçens nga vitit 1961 në 1963, ndërsa në historinë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved