ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/06/2020 23:07

ZYRTARE/ Ashley Young firmos me Inter, ja numri që do mbajë në fanellë mbrojtësi 34- vjeçar

ZYRTARE/ Ashley Young firmos me Inter, ja numri që do mbajë në fanellë mbrojtësi 34- vjeçar
ITALI 34- vjeçari Ashley Young do të jetë lojtari më i ri i Inter. Pas 9 vitesh me Manchester United, anglezi ka zgjedhur Italinë dhe Interin për të vijuar karrierën e tij. Ai do të mbajë numrin 15 në fanellën zikaltër. ...
BalkanWeb | 17-Jan-2020 20:36
ITALI 34- vjeçari Ashley Young do të jetë lojtari më i ri i Inter. Pas 9 vitesh me Manchester United, anglezi ka zgjedhur Italinë dhe Interin për të vijuar karrierën e tij. Ai do të mbajë numrin 15 në fanellën zikaltër. ...

Zbulohet emri, kush është 49-vjeçari që u dhunua dhe u mor peng në Kamëz, s’dihet ende asgjë për fatin e tij
Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja horror e ndodhur sot në Kamëz, ku u dhunua dhe u mor peng një person. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për “BalkanWeb” se është përballur me këtë situatë të tmerrshme shtetasi ...
BalkanWeb | 17-Jan-2020 20:06
Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja horror e ndodhur sot në Kamëz, ku u dhunua dhe u mor peng një person. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për “BalkanWeb” se është përballur me këtë situatë të tmerrshme shtetasi ...

Identifikohet personi që u mor peng në Kamëz
Është identifikuar personi i cili u mor peng paraditen e kësaj të premteje në Kamzë. Informacionet bëjnë me dije se personi i dhunuar dhe i marrë peng në në rrugën “London” në Kamëz është 49 vjeçari Jak Prenga. Ngjarja ...
VizionPlus | 17-Jan-2020 20:27
Është identifikuar personi i cili u mor peng paraditen e kësaj të premteje në Kamzë. Informacionet bëjnë me dije se personi i dhunuar dhe i marrë peng në në rrugën “London” në Kamëz është 49 vjeçari Jak Prenga. Ngjarja ...

Zbulohet emri, kush është 49-vjeçari që u dhunua dhe u mor peng në Kamëz
Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja horror e ndodhur sot në Kamëz, ku u dhunua dhe u mor peng një person. Ai është shtetasi Jak Prenga.
Telegraf | 17-Jan-2020 20:25
Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja horror e ndodhur sot në Kamëz, ku u dhunua dhe u mor peng një person. Ai është shtetasi Jak Prenga.

Gjurmët e gjakut ende në asfalt, pamjet nga vendi ku u dhunua dhe u mor peng një person në Kamëz
TIRANE Pamjet që shihni vijnë nga vendi ku një burrë pasi u dhunua nga persona ende të paidentifikuar, u fut forcërisht në një makinë. Ngjarja e rëndë ndodhi në rrugën ‘London’ në Kamëz. Gazetari Erjon Skëndaj ka ...
BalkanWeb | 17-Jan-2020 15:45
TIRANE Pamjet që shihni vijnë nga vendi ku një burrë pasi u dhunua nga persona ende të paidentifikuar, u fut forcërisht në një makinë. Ngjarja e rëndë ndodhi në rrugën ‘London’ në Kamëz. Gazetari Erjon Skëndaj ka ...

EMRI/ Zbulohet identiteti i personit të marrë peng në Kamzë, ende mister fati i tij
Zbulohet identiteti i personit që u mor peng paraditen e së premtes në rrugën “London” në Kamzë. Ai quhet Jak Prenga. 49-vjeçari u mor peng nga dy persona pas një sherri në rrugë. Ai u fut forcërisht në një makinë dhe ...
Lapsi | 17-Jan-2020 20:51
Zbulohet identiteti i personit që u mor peng paraditen e së premtes në rrugën “London” në Kamzë. Ai quhet Jak Prenga. 49-vjeçari u mor peng nga dy persona pas një sherri në rrugë. Ai u fut forcërisht në një makinë dhe ...

Sherr mes disa personave në Kamëz, merret peng njëri prej tyre
Në Kamëz, diku rreth orës 11:44, në rrugën “London" dyshohet se gjatë një konflikti të çastit midis disa personave ende të paidentifikuar, është marrë jashtë dëshirës në automjet, një nga personat e përfshirë në ...
Top Channel | 17-Jan-2020 14:18
Në Kamëz, diku rreth orës 11:44, në rrugën “London" dyshohet se gjatë një konflikti të çastit midis disa personave ende të paidentifikuar, është marrë jashtë dëshirës në automjet, një nga personat e përfshirë në ...

Ja kush është 49-vjeçari që u rrëmbye sot, në Kamëz!
Një ngjarje e rëndë ndodhi mesditën e sotme në Kamëz, ku një person u dhunua dhe më pas u mor peng . Nga balkanweb, mësohet se personi që u mor peng është Jak Prenga dhe ende nuk dihet gjë për fatin e tij. Grupi hetimor ...
Dritare | 17-Jan-2020 21:31
Një ngjarje e rëndë ndodhi mesditën e sotme në Kamëz, ku një person u dhunua dhe më pas u mor peng . Nga balkanweb, mësohet se personi që u mor peng është Jak Prenga dhe ende nuk dihet gjë për fatin e tij. Grupi hetimor ...

VIDEO/ Kush është 49-vjeçari që u mor peng nga njerëz të maskuar në Kamëz
Një burrë u rrëmbye me makinë nga dy persona të maskuar sot në mesditë në Kamëz, pasi u dhunua prej tyre në rrugë. Disa orë pas ngjarjes personi i rrëmbyer i identifikua si Jak Prenga, 49 vjeç. Makina tip foristrade e ...
ABCNews | 17-Jan-2020 20:13
Një burrë u rrëmbye me makinë nga dy persona të maskuar sot në mesditë në Kamëz, pasi u dhunua prej tyre në rrugë. Disa orë pas ngjarjes personi i rrëmbyer i identifikua si Jak Prenga, 49 vjeç. Makina tip foristrade e ...

Pengmarrja në Kamëz/ Dëshmitari: “Pashë gjurmë gjaku dhe këpucë”
Pengmarrja e ndodhur në Kamëz është parë nga qytetarët që gjendeshin aty pranë. Një prej dëshmitarëve dha për “FaxNews” se në vendin e ngjarjes ka parë gjurmë gjaku dhe një këpucë të personit të marrë peng. Sipas tij, ...
Telegraf | 17-Jan-2020 14:43
Pengmarrja e ndodhur në Kamëz është parë nga qytetarët që gjendeshin aty pranë. Një prej dëshmitarëve dha për “FaxNews” se në vendin e ngjarjes ka parë gjurmë gjaku dhe një këpucë të personit të marrë peng. Sipas tij, ...

Dhunohet dhe merret peng një person në Kamëz. Policia në ndjekje të autorëve
Një person është marrë peng nga disa të tjerë në qytetin e Kamzës. Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 11:44, në rrugën “Londër”. Sipas policisë gjatë një konflikti të çastit midis disa personave ende të ...
GazetaTema | 17-Jan-2020 14:09
Një person është marrë peng nga disa të tjerë në qytetin e Kamzës. Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 11:44, në rrugën “Londër”. Sipas policisë gjatë një konflikti të çastit midis disa personave ende të ...

Merret peng një person në Kamëz, policia: Si ndodhi ngjarja
Policia ka dhënë detaje në lidhje me ngjarjen ku një person u mor peng paraditen e sotme në Kamëz. Disa persona pasi janë konfliktuar me njëri-tjetrin, pasi e kanë dhunuar, kanë futur një prej tyre me forcë në makinë. ...
Telegraf | 17-Jan-2020 14:29
Policia ka dhënë detaje në lidhje me ngjarjen ku një person u mor peng paraditen e sotme në Kamëz. Disa persona pasi janë konfliktuar me njëri-tjetrin, pasi e kanë dhunuar, kanë futur një prej tyre me forcë në makinë. ...

U rrah në mes të rrugës dhe u mor peng, zbulohet identiteti i 49 vjeçarit shqiptar
Këtë të premte në zonën e Kamzës në Tiranë një burrë u dhunua me grushte e më tutje u rrëmbye nga disa persona të maskuar. Të tjera detaje kanë dalë në lidhje me ngjarjen këtë mbrëmje. Mësohet se personi i rrëmbyer ...
Gazeta Express | 17-Jan-2020 20:19
Këtë të premte në zonën e Kamzës në Tiranë një burrë u dhunua me grushte e më tutje u rrëmbye nga disa persona të maskuar. Të tjera detaje kanë dalë në lidhje me ngjarjen këtë mbrëmje. Mësohet se personi i rrëmbyer ...

Del emri, kush eshte personi qe u morr peng sot ne Kamez
Është zbuluar identiteti i personit që u mor peng ditën e sotme në rrugën ‘London’ në Kamzë. Ai quhet Jak Prenga, 49 vjeç, dhe u mor peng mnga dy persona, ndërkohë që për fatin e tij nuk dihet ende asgjë. Prenga ...
Lajmi i Fundit | 17-Jan-2020 20:19
Është zbuluar identiteti i personit që u mor peng ditën e sotme në rrugën ‘London’ në Kamzë. Ai quhet Jak Prenga, 49 vjeç, dhe u mor peng mnga dy persona, ndërkohë që për fatin e tij nuk dihet ende asgjë. Prenga ...

Gjithçka u filmua: Dy persona me kapuç dhe fuoristradë realizuan pengmarrjen në Kamzë
Gjithçka u filmua nga kamerat e sigurisë, por policia nuk ka ende asnjë gjurmë të pengmarrësve të një personi gjatë mesditës së sotme në rrugën “London” të Kamzës. Burime zyrtare bënë me dije se konflikti mund të ketë ...
ABCNews | 17-Jan-2020 15:14
Gjithçka u filmua nga kamerat e sigurisë, por policia nuk ka ende asnjë gjurmë të pengmarrësve të një personi gjatë mesditës së sotme në rrugën “London” të Kamzës. Burime zyrtare bënë me dije se konflikti mund të ketë ...

Dhunohte dhe merret peng një person në Kamëz. Policia në ndjekje të autorëve
Një person është marrë peng nga disa të tjerë në qytetin e Kamzës. Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 11:44, në rrugën “Londër”. Sipas policisë gjatë një konflikti të çastit midis disa personave ende të ...
GazetaTema | 17-Jan-2020 13:32
Një person është marrë peng nga disa të tjerë në qytetin e Kamzës. Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 11:44, në rrugën “Londër”. Sipas policisë gjatë një konflikti të çastit midis disa personave ende të ...

Pengmarrje në rrugën “Londër” të Kamzës
Një person është marrë peng në mesditë në qytetin e Kamzës. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të rrugës “Londër”. Të dhënat e para flasin për një sherr gjatë paradites mes dy grupeve të rinjsh. Pak orë më parë, njeri prej ...
VizionPlus | 17-Jan-2020 13:57
Një person është marrë peng në mesditë në qytetin e Kamzës. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të rrugës “Londër”. Të dhënat e para flasin për një sherr gjatë paradites mes dy grupeve të rinjsh. Pak orë më parë, njeri prej ...

Pengmarrja ne Kamze/ Gjithçka u filmua nga kamerat
Gjithçka u filmua nga kamerat e sigurisë, por policia nuk ka ende asnjë gjurmë të pengmarrësve të një personi gjatë mesditës së sotme në rrugën “London” të Kamzës. Burime zyrtare bënë me dije se konflikti mund të ketë ...
Lajmi i Fundit | 17-Jan-2020 18:32
Gjithçka u filmua nga kamerat e sigurisë, por policia nuk ka ende asnjë gjurmë të pengmarrësve të një personi gjatë mesditës së sotme në rrugën “London” të Kamzës. Burime zyrtare bënë me dije se konflikti mund të ketë ...

Një pengmarrje në Kamzë alarmon forcat e policisë të kryeqytetit
Një pengmarrje e një personi e ndodhur në paraditen sotme në Kamzë, alarmoi forcat e policisë së kryeqytetit. Ngjarja ndodhi rreth orës 11:00 në rrugën “London” Një operacion për gjetjen e të rrëmbyerit ka nisur, ku ...
Politiko | 17-Jan-2020 18:20
Një pengmarrje e një personi e ndodhur në paraditen sotme në Kamzë, alarmoi forcat e policisë së kryeqytetit. Ngjarja ndodhi rreth orës 11:00 në rrugën “London” Një operacion për gjetjen e të rrëmbyerit ka nisur, ku ...

Detajet/ Rrëmbehet një person në Kamëz
Rreth orës 11:44, në rrugën “London”, Kamëz, dyshohet se gjatë një konflikti të çastit midis disa personave ende të paidentifikuar, është marrë jashtë dëshirës në automjet një nga personat e përfshirë në konflikt. ...
Dritare | 17-Jan-2020 15:28
Rreth orës 11:44, në rrugën “London”, Kamëz, dyshohet se gjatë një konflikti të çastit midis disa personave ende të paidentifikuar, është marrë jashtë dëshirës në automjet një nga personat e përfshirë në konflikt. ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved