ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 30/05/2020 16:01

Ish gruaja e Blerim Xhemajlit “çmend” ndjekësit me lëvizjet e saj nga plazhi (VIDEO)

Ish gruaja e Blerim Xhemajlit “çmend” ndjekësit me lëvizjet e saj nga plazhi (VIDEO)
Erjona Sulejmani njihet në publik si ish gruaja e futbollistit të njohur Blerim Xhemajli. Erjona dhe Blerimi nga martesa e tyre tashmë e dështuar, kanë një djalë të cilin e kanë si frut të dashurisë së tyre të ...
Lexo | 17-Jan-2020 21:15
Erjona Sulejmani njihet në publik si ish gruaja e futbollistit të njohur Blerim Xhemajli. Erjona dhe Blerimi nga martesa e tyre tashmë e dështuar, kanë një djalë të cilin e kanë si frut të dashurisë së tyre të ...

Gjyla Çeliku ka një mesazh për Menduh Thaçin
Profesoresha Gjyla Celiku pas akuzave te Menduh Thaçit në emisionin ‘Click Plus’ ne tv21 ne rrjetin e saj facebook shkruan: T’ekzistosh n’listën e zezë të Amerikës dhe të promovosh veten me Amerikën, kjo ndodh vetëm në ...
TetovaSot | 16-Jan-2020 21:23
Profesoresha Gjyla Celiku pas akuzave te Menduh Thaçit në emisionin ‘Click Plus’ ne tv21 ne rrjetin e saj facebook shkruan: T’ekzistosh n’listën e zezë të Amerikës dhe të promovosh veten me Amerikën, kjo ndodh vetëm në ...

Profesoresha Gjyla Çeliku mesazh për kreun e PDSHsë, Menduh Thaçi
Profesoresha e njohur Gjyla Çeliku përmes një postimi në facebook i është përgjigjur kreut të PDSH-së, Menduh Thaçi, i cili në emisionin “Klik Plus” në TV21 ka drejtuar ak uza të ashpra në adresë të partive opozitare ...
Shprehja | 16-Jan-2020 20:00
Profesoresha e njohur Gjyla Çeliku përmes një postimi në facebook i është përgjigjur kreut të PDSH-së, Menduh Thaçi, i cili në emisionin “Klik Plus” në TV21 ka drejtuar ak uza të ashpra në adresë të partive opozitare ...

Profesoresha Gjyla Çeliku mesazh për kreun e PDSHsë, Menduh Thaçi
Profesoresha e njohur Gjyla Çeliku përmes një postimi në facebook i është përgjigjur kreut të PDSH-së, Menduh Thaçi, i cili në emisionin “Klik Plus” në TV21 ka drejtuar ak uza të ashpra në adresë të partive opozitare ...
Ina-Online | 16-Jan-2020 19:57
Profesoresha e njohur Gjyla Çeliku përmes një postimi në facebook i është përgjigjur kreut të PDSH-së, Menduh Thaçi, i cili në emisionin “Klik Plus” në TV21 ka drejtuar ak uza të ashpra në adresë të partive opozitare ...

Edicioni kryesore i lajmeve ne Dritare.net, 15 janar 2020
Edicioni kryesore i lajmeve ne Dritare.net, 15 janar 2020 Gepostet von Dritare.net am Mittwoch, 15. Januar 2020
Dritare | 16-Jan-2020 00:30
Edicioni kryesore i lajmeve ne Dritare.net, 15 janar 2020 Gepostet von Dritare.net am Mittwoch, 15. Januar 2020

Zejdi i Alternativës: Thaçi është argat që po kryen detyrat e shërbimeve dhe BDI-së
Sekretari i përgjithshëm i Alternativës, Skender Rexhepi – Zejdi ka theksuar në emisionin “Klik Plus” në TV21 se kreu i PDSH-së, Menduh Thaçi po kryen detyrat e shërbimeve sekrete dhe të BDI-së. “pyetja kryesore që ...
Shprehja | 15-Jan-2020 23:23
Sekretari i përgjithshëm i Alternativës, Skender Rexhepi – Zejdi ka theksuar në emisionin “Klik Plus” në TV21 se kreu i PDSH-së, Menduh Thaçi po kryen detyrat e shërbimeve sekrete dhe të BDI-së. “pyetja kryesore që ...

Zejdi i Alternativës: Thaçi është argat që po kryen detyrat e shërbimeve dhe BDI-së
Sekretari i përgjithshëm i Alternativës, Skender Rexhepi – Zejdi ka theksuar në emisionin “Klik Plus” në TV21 se kreu i PDSH-së, Menduh Thaçi po kryen detyrat e shërbimeve sekrete dhe të BDI-së. “pyetja kryesore që ...
Flaka | 15-Jan-2020 23:19
Sekretari i përgjithshëm i Alternativës, Skender Rexhepi – Zejdi ka theksuar në emisionin “Klik Plus” në TV21 se kreu i PDSH-së, Menduh Thaçi po kryen detyrat e shërbimeve sekrete dhe të BDI-së. “pyetja kryesore që ...

Zejdi i Alternativës: Thaçi është argat që po kryen detyrat e shërbimeve dhe BDI-së (VIDEO)
Sekretari i përgjithshëm i Alternativës, Skender Rexhepi – Zejdi ka theksuar në emisionin “Klik Plus” në TV21 se kreu i PDSH-së, Menduh Thaçi po kryen detyrat e shërbimeve sekrete dhe të BDI-së. “pyetja kryesore që ...
TetovaSot | 15-Jan-2020 23:16
Sekretari i përgjithshëm i Alternativës, Skender Rexhepi – Zejdi ka theksuar në emisionin “Klik Plus” në TV21 se kreu i PDSH-së, Menduh Thaçi po kryen detyrat e shërbimeve sekrete dhe të BDI-së. “pyetja kryesore që ...

Zejdi i Alternativës: Thaçi është argat që po kryen detyrat e shërbimeve dhe BDI-së
Sekretari i përgjithshëm i Alternativës, Skender Rexhepi – Zejdi ka theksuar në emisionin “Klik Plus” në TV21 se kreu i PDSH-së, Menduh Thaçi po kryen detyrat e shërbimeve sekrete dhe të BDI-së. “pyetja kryesore që ...
Ina-Online | 15-Jan-2020 23:03
Sekretari i përgjithshëm i Alternativës, Skender Rexhepi – Zejdi ka theksuar në emisionin “Klik Plus” në TV21 se kreu i PDSH-së, Menduh Thaçi po kryen detyrat e shërbimeve sekrete dhe të BDI-së. “pyetja kryesore që ...

Thaçi me akuza të ashpra ndaj Alternativës, kërkon të reagojë prokuroria
Lideri i PDSH, Menduh Thaçi sonte në emisionin “Klikplus”, ka drejtuar akuza të rënda ndaj Alternativës, duke shprehur dyshimet se kjo parti financohet nga Irani. “Kam faktet serioze se partia Alternativa financohet nga ...
Shprehja | 15-Jan-2020 22:59
Lideri i PDSH, Menduh Thaçi sonte në emisionin “Klikplus”, ka drejtuar akuza të rënda ndaj Alternativës, duke shprehur dyshimet se kjo parti financohet nga Irani. “Kam faktet serioze se partia Alternativa financohet nga ...

Thaçi me akuza të ashpra ndaj Alternativës, kërkon të reagojë prokuroria
Lideri i PDSH, Menduh Thaçi sonte në emisionin “Klikplus”, ka drejtuar akuza të rënda ndaj Alternativës, duke shprehur dyshimet se kjo parti financohet nga Irani. “Kam faktet serioze se partia Alternativa financohet nga ...
Ina-Online | 15-Jan-2020 22:43
Lideri i PDSH, Menduh Thaçi sonte në emisionin “Klikplus”, ka drejtuar akuza të rënda ndaj Alternativës, duke shprehur dyshimet se kjo parti financohet nga Irani. “Kam faktet serioze se partia Alternativa financohet nga ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved