ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/04/2020 05:11

Ambasadorit Walker i dorëzohet titulli “Krenaria e kombit shqiptar”

Ambasadorit Walker i dorëzohet titulli “Krenaria e kombit shqiptar”
Nën organizimin e Lidhjes se Historianëve të Kosovës “Ali Hadri” dega në Deçan, përkrahu nga zyra e Kryetarit të Komunës së Deçanit, sot në një ceremoni rasti, titulli “Krenaria e kombit shqiptar” i është dorëzuar ...
Top Channel | 16-Jan-2020 20:15
Nën organizimin e Lidhjes se Historianëve të Kosovës “Ali Hadri” dega në Deçan, përkrahu nga zyra e Kryetarit të Komunës së Deçanit, sot në një ceremoni rasti, titulli “Krenaria e kombit shqiptar” i është dorëzuar ...

Walker viziton Policinë e Kosovës
Ish-shefi i OSBE-s ë, William Walker ka vizituar sot Policinë e Kosovës, prej nga u njoftua për aktivitetet policore. Drejtori i Policisë së Kosovës, Rashit Qalaj në shenjë mirënjohjeje i dhuroi Walkerit një pllakatë ...
Telegrafi | 17-Jan-2020 15:00
Ish-shefi i OSBE-s ë, William Walker ka vizituar sot Policinë e Kosovës, prej nga u njoftua për aktivitetet policore. Drejtori i Policisë së Kosovës, Rashit Qalaj në shenjë mirënjohjeje i dhuroi Walkerit një pllakatë ...

Haradinaj e nderon Walkerin me medaljen “Skënderbeu”
Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj, i ka ndarë medaljen “Skënderbeu” ish-ambasadorit të OSBE-së në Kosovë, William Walker. Nëpërmjet një postimi në Facebook, Haradinaj thotë se Kosova është me fat që e ...
Arbresh | 17-Jan-2020 22:23
Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj, i ka ndarë medaljen “Skënderbeu” ish-ambasadorit të OSBE-së në Kosovë, William Walker. Nëpërmjet një postimi në Facebook, Haradinaj thotë se Kosova është me fat që e ...

William Walker nderohet me medaljen “Skënderbeu” nga Ramush Haradinaj
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka nderuar sot me medaljen “Skënderbeu”, ish-ambasadorin, William Walker. Haradinaj tha se Kosova është me fat që në rrugëtimin e saj historik, ka pasur përkrah miq dhe aleatë, ...
Klan Kosova | 17-Jan-2020 22:10
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka nderuar sot me medaljen “Skënderbeu”, ish-ambasadorin, William Walker. Haradinaj tha se Kosova është me fat që në rrugëtimin e saj historik, ka pasur përkrah miq dhe aleatë, ...

Haradinaj e nderon Walkerin me medaljen “Skënderbeu”
Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj, i ka ndarë medaljen “Skënderbeu” ish-ambasadorit të OSBE-së në Kosovë, William Walker. Nëpërmjet një postimi në Facebook, Haradinaj thotë se Kosova është me fat që e ...
Gazeta Express | 17-Jan-2020 21:39
Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj, i ka ndarë medaljen “Skënderbeu” ish-ambasadorit të OSBE-së në Kosovë, William Walker. Nëpërmjet një postimi në Facebook, Haradinaj thotë se Kosova është me fat që e ...

Haradinaj i ndan medaljen “Skënderbeu” ish-ambasadorit Walker
Haradinaj thotë se gjatë takimit kanë zhvilluar një bisedë emocionale, duke kujtuar kohët e vështira të Kosovës, në të cilat kohë Walker i qëndroi përkrah Kosovës. “Kosova është me fat që në rrugëtimin e saj historik, ...
Lajminet | 17-Jan-2020 21:35
Haradinaj thotë se gjatë takimit kanë zhvilluar një bisedë emocionale, duke kujtuar kohët e vështira të Kosovës, në të cilat kohë Walker i qëndroi përkrah Kosovës. “Kosova është me fat që në rrugëtimin e saj historik, ...

?Haradinaj i ndan medaljen “Skënderbeu” ish-ambasadorit Walker
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj e ka pritur sonte ish-ambasadorin e OSBE-së në Kosovë, William Walker, të cilit i ka ndarë medaljen “Skënderbeu”.
Kosova Press | 17-Jan-2020 21:22
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj e ka pritur sonte ish-ambasadorin e OSBE-së në Kosovë, William Walker, të cilit i ka ndarë medaljen “Skënderbeu”.

?Ambasadorit Walker i dorëzohet titulli “Krenaria e kombit shqiptar”
Nën organizimin e Lidhjes se Historianëve të Kosovës “Ali Hadri” dega në Deçan, përkrahu nga zyra e Kryetarit të Komunës së Deçanit, sot në një ceremoni rasti, titulli “Krenaria e kombit shqiptar” i është dorëzuar ...
Telegrafi | 16-Jan-2020 21:23
Nën organizimin e Lidhjes se Historianëve të Kosovës “Ali Hadri” dega në Deçan, përkrahu nga zyra e Kryetarit të Komunës së Deçanit, sot në një ceremoni rasti, titulli “Krenaria e kombit shqiptar” i është dorëzuar ...

Haradinaj priti në zyrën e tij ish-ambasadorin Walker, e nderon me medaljen “Skënderbeu”
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka pritur në takim ish-shefin e Misionit të OSBE-së në Kosovë, ambasadorin William Walker, raporton Ekonomia Online. Haradinaj nuk u prononcua për media por përmes një statusi ...
EkonomiaOnline | 17-Jan-2020 21:19
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka pritur në takim ish-shefin e Misionit të OSBE-së në Kosovë, ambasadorin William Walker, raporton Ekonomia Online. Haradinaj nuk u prononcua për media por përmes një statusi ...

Haradinaj e nderon me medaljen “Skënderbeu” Walkerin
Kryeministri në detyrë Ramush Haradinaj, i ka ndarë medaljen “Skënderbeu”, ish-ambasadorit të OSBE-së në Kosovë William Walker. Ai në një postim në Facebook, thotë se Kosova është me fat që e ka pasur gjithnjë ...
Koha.net | 17-Jan-2020 21:06
Kryeministri në detyrë Ramush Haradinaj, i ka ndarë medaljen “Skënderbeu”, ish-ambasadorit të OSBE-së në Kosovë William Walker. Ai në një postim në Facebook, thotë se Kosova është me fat që e ka pasur gjithnjë ...

Ramush Haradinaj priti në zyrën e tij ish-ambasadorin Walker
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka pritur në takim ish-shefin e Misionit të OSBE-së në Kosovë, ambasadorin William Walker. Derisa nuk është bërë e ditur se çfarë do të diskutohet në këtë takim. Ambasadori......
Zeri | 17-Jan-2020 20:19
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka pritur në takim ish-shefin e Misionit të OSBE-së në Kosovë, ambasadorin William Walker. Derisa nuk është bërë e ditur se çfarë do të diskutohet në këtë takim. Ambasadori......

Haradinaj priti në zyrën e tij ish-ambasadorin Walker
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka pritur në takim ish-shefin e Misionit të OSBE-së në Kosovë, ambasadorin William Walker, raporton EO Derisa nuk është bërë e ditur se çfarë do të diskutohet në këtë takim. ...
Indeks Online | 17-Jan-2020 19:58
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka pritur në takim ish-shefin e Misionit të OSBE-së në Kosovë, ambasadorin William Walker, raporton EO Derisa nuk është bërë e ditur se çfarë do të diskutohet në këtë takim. ...

Haradinaj priti në zyrën e tij ish-ambasadorin Walker
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka pritur në takim ish-shefin e Misionit të OSBE-së në Kosovë, ambasadorin William Walker, raporton Ekonomia Online. Derisa nuk është bërë e ditur se çfarë do të diskutohet në ...
EkonomiaOnline | 17-Jan-2020 19:39
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka pritur në takim ish-shefin e Misionit të OSBE-së në Kosovë, ambasadorin William Walker, raporton Ekonomia Online. Derisa nuk është bërë e ditur se çfarë do të diskutohet në ...

Walker viziton Policinë e Kosovës
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës Rashit Qalaj, priti në një takim ish-shefin e Misionit të OSBE-së në Kosovë, ambasadorin William Walker. Qalaj e njoftoi nga afër mbi angazhimet dhe aktivitetet policore në ...
InFokusi | 17-Jan-2020 14:40
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës Rashit Qalaj, priti në një takim ish-shefin e Misionit të OSBE-së në Kosovë, ambasadorin William Walker. Qalaj e njoftoi nga afër mbi angazhimet dhe aktivitetet policore në ...

William Walker vizitë në Policinë e Kosovës
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës Rashit Qalaj ka pritur sot në një takim ish- shefin e misionit të OSBE-së në Kosovë, ambasadorin William Walker. Shefi i policisë e njoftoi nga afër Walkerin mbi angazhimet ...
Klan Kosova | 17-Jan-2020 14:40
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës Rashit Qalaj ka pritur sot në një takim ish- shefin e misionit të OSBE-së në Kosovë, ambasadorin William Walker. Shefi i policisë e njoftoi nga afër Walkerin mbi angazhimet ...

?Walker viziton Policinë e Kosovës
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës Rashit Qalaj, priti në një takim ish-shefin e Misionit të OSBE-së në Kosovë, ambasadorin William Walker. Qalaj e njoftoi nga afër mbi angazhimet dhe aktivitetet policore në ...
Arbresh | 17-Jan-2020 14:38
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës Rashit Qalaj, priti në një takim ish-shefin e Misionit të OSBE-së në Kosovë, ambasadorin William Walker. Qalaj e njoftoi nga afër mbi angazhimet dhe aktivitetet policore në ...

Walkeri, viziton Policinë e Kosovës
Drejtori i përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Rashit Qalaj, priti në një takim ish-shefin e Misionit të OSBE-së në Kosovë, ambasadorin William Walker. Qalaj e njoftoi nga afër atë për angazhimet dhe aktivitetet ...
Indeks Online | 17-Jan-2020 14:35
Drejtori i përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Rashit Qalaj, priti në një takim ish-shefin e Misionit të OSBE-së në Kosovë, ambasadorin William Walker. Qalaj e njoftoi nga afër atë për angazhimet dhe aktivitetet ...

William Walker vizion Policinë e Kosovës
Qalaj e njoftoi nga afër mbi angazhimet dhe aktivitetet policore në ruajtjen e rendit dhe sigurisë publike në vend. Në shenjë mirënjohjeje dhe falënderimi drejtori Qalaj i dhuroi një pllakate policore Walker.
Lajminet | 17-Jan-2020 14:33
Qalaj e njoftoi nga afër mbi angazhimet dhe aktivitetet policore në ruajtjen e rendit dhe sigurisë publike në vend. Në shenjë mirënjohjeje dhe falënderimi drejtori Qalaj i dhuroi një pllakate policore Walker.

Walker viziton Policinë e Kosovës
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës Rashit Qalaj, priti në një takim ish-shefin e Misionit të OSBE-së në Kosovë, ambasadorin William Walker.
Kosova Press | 17-Jan-2020 14:32
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës Rashit Qalaj, priti në një takim ish-shefin e Misionit të OSBE-së në Kosovë, ambasadorin William Walker.

William Walker sonte shkon në Qeveri me agjendë
Ish shefi i Misionit të OSBE-së në Kosovë, ambasadori William Walker, i cili ndodhet në Kosovë për të shënuar përvjetorin e masakrës së Reçakut, po vazhdon takimet me politikanët kosovarë. Ai sonte do të jetë mysafir i ...
Indeks Online | 17-Jan-2020 14:03
Ish shefi i Misionit të OSBE-së në Kosovë, ambasadori William Walker, i cili ndodhet në Kosovë për të shënuar përvjetorin e masakrës së Reçakut, po vazhdon takimet me politikanët kosovarë. Ai sonte do të jetë mysafir i ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved