ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/02/2020 11:39

Maskat hyjnë në banesë dhe masakrojnë familjen

Maskat hyjnë në banesë dhe masakrojnë familjen
Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Librazhd, ku persona të paidentifikuar kanë ushtruar dhunë në drejtim të anëtarëve të një familjeje brenda banesës së tyre. Burimë bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur ...
VizionPlus | 17-Jan-2020 14:10
Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Librazhd, ku persona të paidentifikuar kanë ushtruar dhunë në drejtim të anëtarëve të një familjeje brenda banesës së tyre. Burimë bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur ...

Dhunohet një familje në Librazhd, persona të maskuar u futën brenda në banesë
Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Librazhd, ku persona të paidentifikuar kanë ushtruar dhunë në drejtim të anëtarëve të një familjeje, brenda banesës së tyre.
Top Channel | 17-Jan-2020 11:12
Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Librazhd, ku persona të paidentifikuar kanë ushtruar dhunë në drejtim të anëtarëve të një familjeje, brenda banesës së tyre.

Gruaja shtatzene rrefen tmerrin: Me grici me xham ne fytyre
Jetmira Gega ka rrëfyer tmerrin që pa me sy kur dy hajdutë iu futën në shtëpi mbrëmjen e djeshme! Ajo ndodhej e vetme në shtëpi vetëm me dy fëmijët. Gruaja është dhunuar nga agresorët dhe është çarë me xhamat e dritares ...
Lajmi i Fundit | 17-Jan-2020 21:01
Jetmira Gega ka rrëfyer tmerrin që pa me sy kur dy hajdutë iu futën në shtëpi mbrëmjen e djeshme! Ajo ndodhej e vetme në shtëpi vetëm me dy fëmijët. Gruaja është dhunuar nga agresorët dhe është çarë me xhamat e dritares ...

Maskat tentojnë të grabisin banesën, gruaja shtatzënë përballet me ta e përfundon në spital
LIBRAZHD Një tentativë grabitje ka ndodhur gjatë natës së kaluar në Marinaj të Njësisë Administrative Qendër të Bashkisë së Librazhdit. Dy të rinj të maskuar kanë tentuar të futen në një banesë me qëllim grabitjen rreth ...
BalkanWeb | 17-Jan-2020 10:43
LIBRAZHD Një tentativë grabitje ka ndodhur gjatë natës së kaluar në Marinaj të Njësisë Administrative Qendër të Bashkisë së Librazhdit. Dy të rinj të maskuar kanë tentuar të futen në një banesë me qëllim grabitjen rreth ...

“Ishin dy burra me maska”, zbardhet deshmia e gruas shtatzene qe u dhunua nga grabitesit
Një grua shtatzënë, njëkohësisht nënë e dy fëmijëve të tjerë është dh unuar në sy të tyre në banesën e saj. Ngjarja e rëndë, konfirmuar për Panorama nga burimet e policisë, ka ndodhur në fshatin Marinaj të Librazhdit ...
Lajmi i Fundit | 17-Jan-2020 12:49
Një grua shtatzënë, njëkohësisht nënë e dy fëmijëve të tjerë është dh unuar në sy të tyre në banesën e saj. Ngjarja e rëndë, konfirmuar për Panorama nga burimet e policisë, ka ndodhur në fshatin Marinaj të Librazhdit ...

Tentojne te grabisin banesen, gruaja shtatzene perballet me maskat
LIBRAZHD Një tentativë grabitje ka ndodhur gjatë natës së kaluar në Marinaj të Njësisë Administrative Qendër të Bashkisë së Librazhdit. Dy të rinj të maskuar kanë tentuar të futen në një banesë me qëllim grabitjen rreth ...
Lajmi i Fundit | 17-Jan-2020 10:51
LIBRAZHD Një tentativë grabitje ka ndodhur gjatë natës së kaluar në Marinaj të Njësisë Administrative Qendër të Bashkisë së Librazhdit. Dy të rinj të maskuar kanë tentuar të futen në një banesë me qëllim grabitjen rreth ...

Dhunimi i familjarëve në Librazhd, maskat nuk kursejnë as gruan shtatzënë, rrëfimi: Njëri kishte pistoletë
Detaje tronditëse kanë dalë në pah nga grabitja e ndodhur në fshatin Marinaj të Librazhdit mbrëmjen e djeshme. Sipas burimeve, persona të paidentifikuar kanë hyrë në banesën e familjes Gega dhe kanë dhunuar familjarët. ...
Telegraf | 17-Jan-2020 10:03
Detaje tronditëse kanë dalë në pah nga grabitja e ndodhur në fshatin Marinaj të Librazhdit mbrëmjen e djeshme. Sipas burimeve, persona të paidentifikuar kanë hyrë në banesën e familjes Gega dhe kanë dhunuar familjarët. ...

Ngjarje e rëndë në Librazhd, hajdutët futen në banesë, dhunojnë gruan shtatzënë
Dy persona të maskuar kanë hyrë me dhunë në orën 21:00 të mbrëmjes së djeshme në fshatin Kuturman të Librazhdit duke dhunuar edhe të zonjën e shtëpisë. Maskat kanë hyrë nga dritarja në shtëpinë e Jetmira Gegës duke ...
Gazeta Express | 17-Jan-2020 10:24
Dy persona të maskuar kanë hyrë me dhunë në orën 21:00 të mbrëmjes së djeshme në fshatin Kuturman të Librazhdit duke dhunuar edhe të zonjën e shtëpisë. Maskat kanë hyrë nga dritarja në shtëpinë e Jetmira Gegës duke ...

Librazhd, maskat hyjnë në shtëpi dhe dhunojnë gruan shtatzënë
Dy persona të maskuar kanë hyrë me dhunë në orën 21:00 të mbrëmjes së djeshme në fshatin Kuturman të Librazhdit duke dhunuar edhe të zonjën e shtëpisë. Gazetari Agim Blloshmi bën me dije për abcnews.al se maskat kanë ...
ABCNews | 17-Jan-2020 10:03
Dy persona të maskuar kanë hyrë me dhunë në orën 21:00 të mbrëmjes së djeshme në fshatin Kuturman të Librazhdit duke dhunuar edhe të zonjën e shtëpisë. Gazetari Agim Blloshmi bën me dije për abcnews.al se maskat kanë ...

Maskat hyjnë brenda shtëpisë, dhunojnë familjarët në Librazhd
Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Librazhd, ku persona të paidentifikuar kanë ushtruar dhunë në drejtim të anëtarëve të një familjeje brenda banesës së tyre. Burime bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur ...
Telegraf | 17-Jan-2020 09:21
Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Librazhd, ku persona të paidentifikuar kanë ushtruar dhunë në drejtim të anëtarëve të një familjeje brenda banesës së tyre. Burime bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved