ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/02/2020 15:38

Gruaja e pastrehë kërkon ndihmë/ Tërmeti i shkatërroi shtëpinë, po lufton edhe me sëmundjen

Gruaja e pastrehë kërkon ndihmë/ Tërmeti i shkatërroi shtëpinë, po lufton edhe me sëmundjen
Dhurata është 48 vjeçe dhe jeton në një nga apartamentet e banesave sociale, pranë Ujësjellësit në Durrës.
Top Channel | 17-Jan-2020 16:50
Dhurata është 48 vjeçe dhe jeton në një nga apartamentet e banesave sociale, pranë Ujësjellësit në Durrës.

Gruaja e sëmurë dhe e pastrehë kërkon ndihmë, tërmeti i shkatërroi shtëpinë
Brenda një viti jeta e saj është transformuar rrënjësisht, ndaj ajo kërkon ndihmë publikisht. “Kam gati 3 muaj që jam operuar me tumor në kokë. Nuk jam mirë aspak. Edhe mjekimet e kuptoj që s’më bëjnë mirë, por askush ...
Lajminet | 17-Jan-2020 16:48
Brenda një viti jeta e saj është transformuar rrënjësisht, ndaj ajo kërkon ndihmë publikisht. “Kam gati 3 muaj që jam operuar me tumor në kokë. Nuk jam mirë aspak. Edhe mjekimet e kuptoj që s’më bëjnë mirë, por askush ...

Tërmeti i shkatërroi shtëpinë, 48-vjeçarja e sëmurë bën apel për ndihmë
Dhurata është 48 vjeçe dhe jeton në një nga apartamentet e banesave sociale, pranë Ujësjellësit në Durrës. Për vetëm një vit jeta e saj është transformuar rrënjësisht, ndaj ajo kërkon ndihmë publikisht. “Kam gati 3 muaj ...
Telegraf | 17-Jan-2020 16:47
Dhurata është 48 vjeçe dhe jeton në një nga apartamentet e banesave sociale, pranë Ujësjellësit në Durrës. Për vetëm një vit jeta e saj është transformuar rrënjësisht, ndaj ajo kërkon ndihmë publikisht. “Kam gati 3 muaj ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved