ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 03/06/2020 09:36

“Godet sërish pinoku i turbulluar i Tiranës”, Akil Kraja sulmon Veliajn: Logoja e 100-vjetorit të Tiranës, e kopjuar!

“Godet sërish pinoku i turbulluar i Tiranës”, Akil Kraja sulmon Veliajn: Logoja e 100-vjetorit të Tiranës, e kopjuar!
Ish-këshilltari i djathtë në Bashkinë e Tiranës, Akil Kraja, sulmon kryebashkiakun Erion Veliaj, teksa shkruan në “facebook” se ai ka kopjuar logon e 100-vjetorit të kryeqytetit. Kraja thekson se Veliaj po gënjen ...
BalkanWeb | 17-Jan-2020 22:24
Ish-këshilltari i djathtë në Bashkinë e Tiranës, Akil Kraja, sulmon kryebashkiakun Erion Veliaj, teksa shkruan në “facebook” se ai ka kopjuar logon e 100-vjetorit të kryeqytetit. Kraja thekson se Veliaj po gënjen ...

FOTO/ Logoja e Veliajt për 100-vjetorin e kryeqytetit, e kopjuar në internet
Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj shpalli pak ditë më parë një konkurs për logon e 100-vjetorit të shpalljes së Tiranës si kryeqytet. Veliaj u kërkoi qytetarëve që të votonin në një sondazh të hapur publik mes disa ...
Lapsi | 17-Jan-2020 20:39
Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj shpalli pak ditë më parë një konkurs për logon e 100-vjetorit të shpalljes së Tiranës si kryeqytet. Veliaj u kërkoi qytetarëve që të votonin në një sondazh të hapur publik mes disa ...

Logo e Tiranës e kopjuar? Reagime nga Shqipëria ndaj kompanisë së Fisnik Ismailit
Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj kishte shpallur se për 100-vjetorin e shpalljes si Kryeqyteti i Shqipërisë, Tirana do të ketë edhe logon e saj. Në këtë proces u ftuan të merrnin pjesë të gjithë ata që kishin idetë ...
Indeks Online | 17-Jan-2020 18:11
Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj kishte shpallur se për 100-vjetorin e shpalljes si Kryeqyteti i Shqipërisë, Tirana do të ketë edhe logon e saj. Në këtë proces u ftuan të merrnin pjesë të gjithë ata që kishin idetë ...

“Logoja e Veliajt për 100 vjetorin e Tiranës është e kopjuar”
Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj shpalli disa ditë më parë një konkurs për logon e kryeqytetit në vigjilje të 100 vjetorit të shpalljes së Tiranës si kryeqendra e Shqipërisë. Veliaj u kërkoi qytetarëve që të votonin ...
Gazeta Express | 17-Jan-2020 17:57
Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj shpalli disa ditë më parë një konkurs për logon e kryeqytetit në vigjilje të 100 vjetorit të shpalljes së Tiranës si kryeqendra e Shqipërisë. Veliaj u kërkoi qytetarëve që të votonin ...

Kraja akuzon Bashkinë e Tiranës: Edhe logoja e 100 vjetorit të kryeqytetit e kopjuar
Këshilltari i PD-së Akil Kraja ka akuzuar Bashkinë e Tiranës se ka kopjuar logon e 100 vjetorit të kryeqytetit. “Mos! Godet sërish pinoku i turbulluar i Tiranës! Projekti i ri i Teatrit Kombëtar doli i kopjuar nga një ...
Politiko | 17-Jan-2020 17:15
Këshilltari i PD-së Akil Kraja ka akuzuar Bashkinë e Tiranës se ka kopjuar logon e 100 vjetorit të kryeqytetit. “Mos! Godet sërish pinoku i turbulluar i Tiranës! Projekti i ri i Teatrit Kombëtar doli i kopjuar nga një ...

Fisnik Ismaili mohon akuzat për plagjiaturën e logos për 100 vjetorin e Shqipërisë
Ish-deputet i Kuvendit të Kosovës, Fisnik Ismaili njëherit edhe dizajner dhe themelues i agjencisë “Karrota”, autori i monumentit “NewBorn”, ka mohuar akuzat se logoja e përzgjedhur për shënimin e 100 vjetorit të ...
EkonomiaOnline | 17-Jan-2020 15:28
Ish-deputet i Kuvendit të Kosovës, Fisnik Ismaili njëherit edhe dizajner dhe themelues i agjencisë “Karrota”, autori i monumentit “NewBorn”, ka mohuar akuzat se logoja e përzgjedhur për shënimin e 100 vjetorit të ...

Fisi mohon akuzat për plagjiaturën e Tiranës
Ish-deputet i Kuvendit të Kosovës, Fisnik Ismaili dizajner dhe themelues i agjencisë “Karrota”, autori i monumentit “NewBorn’ ka mohuar akuzat se logoja e përzgjedhur për shënimin e 100 vjetorit të Tiranës si kryeqytet ...
Indeks Online | 17-Jan-2020 15:14
Ish-deputet i Kuvendit të Kosovës, Fisnik Ismaili dizajner dhe themelues i agjencisë “Karrota”, autori i monumentit “NewBorn’ ka mohuar akuzat se logoja e përzgjedhur për shënimin e 100 vjetorit të Tiranës si kryeqytet ...

Galica: Logoja e Tiranës, plagjiaturë nga Fisnik Ismaili
Ditë më parë, Tirana kishte shpallur konkursin për logon e Tiranës me rastin e 100-vjetorit të themelimit të këtij qyteti. Në këtë konkurs kishin konkurruar disa kompani të dizajnit grafik. Nga katër finalistët, ...
Shprehja | 17-Jan-2020 12:00
Ditë më parë, Tirana kishte shpallur konkursin për logon e Tiranës me rastin e 100-vjetorit të themelimit të këtij qyteti. Në këtë konkurs kishin konkurruar disa kompani të dizajnit grafik. Nga katër finalistët, ...

Logoja e Tiranës dyshohet të jetë e vjedhur
Tirana është në prag të festës së 100 vjetorit të kryeqytetit, dhe për këtë festë Bashkia e Tiranës kishte bërë edhe një thirrje për të zgjedhë logon e këtij përvjetori, shkruan KultPlus. Rrezeart Galica, dizajneri ...
Alsat-M | 17-Jan-2020 11:45
Tirana është në prag të festës së 100 vjetorit të kryeqytetit, dhe për këtë festë Bashkia e Tiranës kishte bërë edhe një thirrje për të zgjedhë logon e këtij përvjetori, shkruan KultPlus. Rrezeart Galica, dizajneri ...

Reagon Fiznik Ismaili pas akuzave se logoja e 100 vjetorit të Tiranës është plagjiat
Dje është përzgjedhur logoja e 100 vjetorit të Tiranës, fitues i së cilës është shpallur kompania kosovare “Karrota”. Por, gjatë ditës së sotme në rrjetet sociale ka pasur reagime rreth kësaj logoje për ngjashmërinë me ...
InFokusi | 17-Jan-2020 11:21
Dje është përzgjedhur logoja e 100 vjetorit të Tiranës, fitues i së cilës është shpallur kompania kosovare “Karrota”. Por, gjatë ditës së sotme në rrjetet sociale ka pasur reagime rreth kësaj logoje për ngjashmërinë me ...

Akuza se logoja e 100 vjetorit të Tiranës është plagjiat, Ismaili e mohon
Dje është përzgjedhur logoja e 100 vjetorit të Tiranës, fitues i së cilës është shpallur kompania kosovare “Karrota”. Por, gjatë ditës së sotme në rrjetet sociale ka pasur reagime rreth kësaj logoje për ngjashmërinë me ...
Koha.net | 17-Jan-2020 11:09
Dje është përzgjedhur logoja e 100 vjetorit të Tiranës, fitues i së cilës është shpallur kompania kosovare “Karrota”. Por, gjatë ditës së sotme në rrjetet sociale ka pasur reagime rreth kësaj logoje për ngjashmërinë me ...

Logoja për 100-vjetorin e Tiranës me më shumë energji, gjelbërim e modernizëm
Një logo që gërsheton ngjyrën portokall, rozë, atë të gjelbër dhe të kaltrën me fjalën “Tirana”, do të përdoret për shënimin e 100-vjetorit të shpalljes së Tiranës kryeqytet i Shqipërisë. Në garën ku fjalën e fundit e ...
Koha.net | 17-Jan-2020 11:00
Një logo që gërsheton ngjyrën portokall, rozë, atë të gjelbër dhe të kaltrën me fjalën “Tirana”, do të përdoret për shënimin e 100-vjetorit të shpalljes së Tiranës kryeqytet i Shqipërisë. Në garën ku fjalën e fundit e ...

Fisi fiton vendin e parë për logon e Tiranës, por me ide të kopjuar!
Logoja e kompanisë “Karrota” në pronësi të Fisnik Ismailit, mbrëmë është përzgjedhur më e bukura për që të shënoj vitin festiv të 100-vjetorit të shpalljes së Tiranës Kryeqytet, shkruan IndeksOnline. Tanimë, Tirana do ...
Indeks Online | 17-Jan-2020 08:51
Logoja e kompanisë “Karrota” në pronësi të Fisnik Ismailit, mbrëmë është përzgjedhur më e bukura për që të shënoj vitin festiv të 100-vjetorit të shpalljes së Tiranës Kryeqytet, shkruan IndeksOnline. Tanimë, Tirana do ...

Publiku zgjedh fituesin/ Ja logoja e 100-vjetorit të Tiranës Kryeqytet!
Nga 4 kandidaturat që kanë qenë në garë, publiku ka votuar tanimë logon që do të përfaqësojë 100 vjetorin e shpalljes së Tiranës kryeqytet. Mbi 40 mijë qytetarë moren pjesë në votimin online, duke përzgjedhur mes katër ...
Dritare | 17-Jan-2020 01:35
Nga 4 kandidaturat që kanë qenë në garë, publiku ka votuar tanimë logon që do të përfaqësojë 100 vjetorin e shpalljes së Tiranës kryeqytet. Mbi 40 mijë qytetarë moren pjesë në votimin online, duke përzgjedhur mes katër ...

Fisi me kompaninë e tij fitojnë një garë të rëndësishme në Shqipëri
Kompania “Karrota” e Fisnik Ismailit ka fituar një garë të rëndësishme në Shqipëri. Kjo kompani kosovare është përzgjedhur me logon e saj më të bukur për 100 vjetorin e Tiranës. “ Tirana feston 100 vjetorin e saj me ...
Indeks Online | 16-Jan-2020 19:22
Kompania “Karrota” e Fisnik Ismailit ka fituar një garë të rëndësishme në Shqipëri. Kjo kompani kosovare është përzgjedhur me logon e saj më të bukur për 100 vjetorin e Tiranës. “ Tirana feston 100 vjetorin e saj me ...

“Karrota”, fiton konkursin për logon e 100 vjetorit të Tiranës
Kryetari i Tiranës Erion Veliaj, nëpërmjet një postimi në “Facebook”, ka bërë të ditur se logoja fituese e 100-vjetorit të Tiranës është ajo e kompanisë kosovare “Karrota”. “Mbi 35K votues morën pjesë në votimin online ...
Koha.net | 16-Jan-2020 19:21
Kryetari i Tiranës Erion Veliaj, nëpërmjet një postimi në “Facebook”, ka bërë të ditur se logoja fituese e 100-vjetorit të Tiranës është ajo e kompanisë kosovare “Karrota”. “Mbi 35K votues morën pjesë në votimin online ...

Fisnik Ismaili realizon logon e 100- vjetorit- it të Tiranës
Ish deputeti i Kuvendit të Kosovës, njëherë edhe ideatori i obeliskut "New Born", së bashku me kompaninë "Karrota", kanë realizuar logon e 100-vjetorit të kryeqytetit shqiptar, Tiranës, përcjell "Zëri.info". ...
Zeri | 16-Jan-2020 19:06
Ish deputeti i Kuvendit të Kosovës, njëherë edhe ideatori i obeliskut "New Born", së bashku me kompaninë "Karrota", kanë realizuar logon e 100-vjetorit të kryeqytetit shqiptar, Tiranës, përcjell "Zëri.info". ...

Përzgjidhet logoja e 100-vjetorit të Tiranës Kryeqytet, publiku zgjedh fitues propozimin nga Kosova
Pas një votimi online në rrjetet sociale, publiku ka përzgjedhur logon zyrtare, e cila do të përfaqësojë Tiranën në aktivitet e shumta që do të zhvillohen me rastin e 100-vjetorit të shpalljes Kryeqytet. Mbi 40 mijë ...
RTSH | 16-Jan-2020 18:08
Pas një votimi online në rrjetet sociale, publiku ka përzgjedhur logon zyrtare, e cila do të përfaqësojë Tiranën në aktivitet e shumta që do të zhvillohen me rastin e 100-vjetorit të shpalljes Kryeqytet. Mbi 40 mijë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved