ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/02/2020 12:52

Gigi Hadid shkarkohet nga gjykimi për Weinstein

Gigi Hadid shkarkohet nga gjykimi për Weinstein
Gigi Hadid nuk do të ulet në trupin gjykues kundër regjisorit Harvey Weinstein pasi supermodelja u shkarkua si një juriste e mundshme në gjyqin e të akuzuarit për përdhunim nga shumë femra të famshyme të Hollywoodit. ...
Lapsi | 17-Jan-2020 17:21
Gigi Hadid nuk do të ulet në trupin gjykues kundër regjisorit Harvey Weinstein pasi supermodelja u shkarkua si një juriste e mundshme në gjyqin e të akuzuarit për përdhunim nga shumë femra të famshyme të Hollywoodit. ...

Hadid nuk përzgjedhet si anëtare e jurisë në rastin kundër Weinstein-it
Supermodelja e famshme, Gigi Hadid, nuk do të jetë pjesë e jurisë në gjyqin kundër producentit, Harvey Weinstein, i cili akuzohet për ngacmim seksual nga dhjetëra grave të ndryshme, transmeton Koha.net. Gjatë marrjes në ...
Koha.net | 17-Jan-2020 16:44
Supermodelja e famshme, Gigi Hadid, nuk do të jetë pjesë e jurisë në gjyqin kundër producentit, Harvey Weinstein, i cili akuzohet për ngacmim seksual nga dhjetëra grave të ndryshme, transmeton Koha.net. Gjatë marrjes në ...

Gigi Hadid shkarkohet si anëtare e jurisë në rastin e gjykimit të Harvey Weinstein
Gigi Hadid nuk do të ulet në trupin gjykues kundër regjisorit Harvey Weinstein pasi supermodelja u shkarkua si një juriste e mundshme në gjyqin e të akuzuarit për përdhunim nga shumë femra të famshyme të Hollywoodit. ...
Telegrafi | 16-Jan-2020 21:48
Gigi Hadid nuk do të ulet në trupin gjykues kundër regjisorit Harvey Weinstein pasi supermodelja u shkarkua si një juriste e mundshme në gjyqin e të akuzuarit për përdhunim nga shumë femra të famshyme të Hollywoodit. ...

Gigi Hadid shkarkohet si anëtare e jurisë në gjykimin e Harvey Weinstein
Supermodelja Gigi Hadid nuk do të jetë jurie në gjykimin penal të Harvey Weinstein. Hadid u pushua nga juria në gjykimin e përdhunimeve të Weinstein kur ajo mbërriti të enjten në mëngjes, dhe të dy palët ranë dakord për ...
Indeks Online | 16-Jan-2020 21:03
Supermodelja Gigi Hadid nuk do të jetë jurie në gjykimin penal të Harvey Weinstein. Hadid u pushua nga juria në gjykimin e përdhunimeve të Weinstein kur ajo mbërriti të enjten në mëngjes, dhe të dy palët ranë dakord për ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved