ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/02/2020 07:44

Hristov: Erdha te Vllaznia prej Jonuz, do mundohem t’ia shpërblej besimin

Hristov: Erdha te Vllaznia prej Jonuz, do mundohem t’ia shpërblej besimin
Vllaznia njoftoi nënshkrimin me sulmuesin Simeon Hristov, i cili ka thënë edhe fjalët e para si futbollist i kuqebluve. “Jam shumë i lumtur që jam pjesë e Vllaznisë. Shoh që gjithçka duket mirë në këtë fillim dhe ...
ABCNews | 17-Jan-2020 17:03
Vllaznia njoftoi nënshkrimin me sulmuesin Simeon Hristov, i cili ka thënë edhe fjalët e para si futbollist i kuqebluve. “Jam shumë i lumtur që jam pjesë e Vllaznisë. Shoh që gjithçka duket mirë në këtë fillim dhe ...

Flet sulmuesi i ri i Vllaznisë: Jam këti prej trajnerit Jonuz, do t’ia shpërblej
Sulmuesi Simeon Hristov, që ka firmosur mesditën e sotme me Vllazninë, tha fjalët e para si futbollist kuqeblu. Në një prononcim për faqen zyrtare të klubit shkodran, ai u shpreh: “Jam shumë i lumtur që jam pjesë e ...
SuperSport | 17-Jan-2020 17:09
Sulmuesi Simeon Hristov, që ka firmosur mesditën e sotme me Vllazninë, tha fjalët e para si futbollist kuqeblu. Në një prononcim për faqen zyrtare të klubit shkodran, ai u shpreh: “Jam shumë i lumtur që jam pjesë e ...

Vllaznia firmos me sulmuesin hungarez Simeon Hristov
Vllaznia ka vendosur të ndërhyjë në merkato për sulmin. Prej disa ditësh shkodranët kanë pasur në organikën e tyre Simeon Hristov. Pas stërvitjeve dhe miqësoreve të zhvilluara gjatë fazës përgatitore të rifillimit të ...
Telegraf | 17-Jan-2020 16:19
Vllaznia ka vendosur të ndërhyjë në merkato për sulmin. Prej disa ditësh shkodranët kanë pasur në organikën e tyre Simeon Hristov. Pas stërvitjeve dhe miqësoreve të zhvilluara gjatë fazës përgatitore të rifillimit të ...

Vllaznia prezanton sulmuesin maqedonas, Simeon Hristov
Vllaznia e Shkodrës, që udhëhiqet nga ish seleksionuesi i Maqedonisë, Mirsad Jonuz, gjatë ditës së sotme ka bërë prezantimin e sulmuesit maqedonas, Simeon Hristov, njofton “infOSport.mk”. Ky i fundit skuadrës shkodrane ...
InfoSport.mk | 17-Jan-2020 16:29
Vllaznia e Shkodrës, që udhëhiqet nga ish seleksionuesi i Maqedonisë, Mirsad Jonuz, gjatë ditës së sotme ka bërë prezantimin e sulmuesit maqedonas, Simeon Hristov, njofton “infOSport.mk”. Ky i fundit skuadrës shkodrane ...

Vllaznia përforcohet në fazën ofensive
Vllaznia ka konfirmuar një tjetër blerje në merkaton e dimrit. Këtë të premte është firmosur kontrata me futbollistin maqedonas Simeon Hristov. Lojtari në fjalë luan në pozicionin e sulmuesit dhe me marrjen e tij, ...
VizionPlus | 17-Jan-2020 16:03
Vllaznia ka konfirmuar një tjetër blerje në merkaton e dimrit. Këtë të premte është firmosur kontrata me futbollistin maqedonas Simeon Hristov. Lojtari në fjalë luan në pozicionin e sulmuesit dhe me marrjen e tij, ...

Vllaznia gjen sulmues, Hristov e kalon provën
Vllaznia e ka tashmë sulmuesin e saj. Simoen Hristov, 27-vjeçari nga Maqedonia e Veriut e ka kaluar me sukses provën disa ditore te kuqeblutë dhe është zyrtarizuar si afrimi më i fundit i Vllaznisë. Lojtari i cili në ...
SuperSport | 17-Jan-2020 15:44
Vllaznia e ka tashmë sulmuesin e saj. Simoen Hristov, 27-vjeçari nga Maqedonia e Veriut e ka kaluar me sukses provën disa ditore te kuqeblutë dhe është zyrtarizuar si afrimi më i fundit i Vllaznisë. Lojtari i cili në ...

Zyrtare: Vllaznia e gjen sulmuesin në Maqedoninë e Veriut
Vllaznia e bën zyrtare. Mirsad Jonuz do të ketë nën urdhrat e tij për pjesën e dytë të sezonit edhe sulmuesin Simeon Hristov, i cili luante për skuadrën e Borec në Maqedoninë e Veriut. “Ashtu siç pritej, pas disa ditësh ...
ABCNews | 17-Jan-2020 14:18
Vllaznia e bën zyrtare. Mirsad Jonuz do të ketë nën urdhrat e tij për pjesën e dytë të sezonit edhe sulmuesin Simeon Hristov, i cili luante për skuadrën e Borec në Maqedoninë e Veriut. “Ashtu siç pritej, pas disa ditësh ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved