ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 01/06/2020 11:15

Fëmijët e varur nga aplikacionet/ “Tik Tok”, aplikacioni që përdoret masivisht nga të miturit në Shqipëri

Fëmijët e varur nga aplikacionet/ “Tik Tok”, aplikacioni që përdoret masivisht nga të miturit në Shqipëri
Krahas rrjeteve të shumta sociale që përdoren në botë, së fundmi, trendi më i ri, sidomos edhe për fëmijët shqiptarë është aplikacioni TIK TOK”.
Top Channel | 16-Jan-2020 15:49
Krahas rrjeteve të shumta sociale që përdoren në botë, së fundmi, trendi më i ri, sidomos edhe për fëmijët shqiptarë është aplikacioni TIK TOK”.

Google u jep lamtumirën aplikacioneve të Chrome
Google lajmëroi se aplikacionet e Chrome do të ndalojnë së funksionuari. Në Qershor të 2022 ato do të largohen përgjithnjë. Në fakt ishim në dijeni që aplikacionet Chrome nuk do të funksionojnë në Windows, macOS dhe ...
Medial | 16-Jan-2020 09:45
Google lajmëroi se aplikacionet e Chrome do të ndalojnë së funksionuari. Në Qershor të 2022 ato do të largohen përgjithnjë. Në fakt ishim në dijeni që aplikacionet Chrome nuk do të funksionojnë në Windows, macOS dhe ...

Google u jep lamtumirën aplikacioneve të Chrome
Google lajmëroi se aplikacionet e Chrome do të ndalojnë së funksionuari. Në Qershor të 2022 ato do të largohen përgjithnjë. Në fakt ishim në dijeni që aplikacionet Chrome nuk do të funksionojnë në Windows, macOS dhe ...
PC World | 16-Jan-2020 09:37
Google lajmëroi se aplikacionet e Chrome do të ndalojnë së funksionuari. Në Qershor të 2022 ato do të largohen përgjithnjë. Në fakt ishim në dijeni që aplikacionet Chrome nuk do të funksionojnë në Windows, macOS dhe ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved