ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/02/2020 12:41

Facebook braktis planet e shfaqjes së reklamave në WhatsApp

Facebook braktis planet e shfaqjes së reklamave në WhatsApp
WhatsApp kishte një model të biznesit të përzier në fillim. Kompania fillimisht u kishte ngarkuar përdoruesve një tarifë abonimi vjetor, por ata më vonë e larguan atë, dhe që nga ajo kohë, aplikacioni ka qenë pa pagesë ...
Medial | 17-Jan-2020 20:56
WhatsApp kishte një model të biznesit të përzier në fillim. Kompania fillimisht u kishte ngarkuar përdoruesve një tarifë abonimi vjetor, por ata më vonë e larguan atë, dhe që nga ajo kohë, aplikacioni ka qenë pa pagesë ...

Facebook braktis planet e shfaqjes së reklamave në WhatsApp
WhatsApp kishte një model të biznesit të përzier në fillim. Kompania fillimisht u kishte ngarkuar përdoruesve një tarifë abonimi vjetor, por ata më vonë e larguan atë, dhe që nga ajo kohë, aplikacioni ka qenë pa pagesë ...
Telegrafi | 17-Jan-2020 17:43
WhatsApp kishte një model të biznesit të përzier në fillim. Kompania fillimisht u kishte ngarkuar përdoruesve një tarifë abonimi vjetor, por ata më vonë e larguan atë, dhe që nga ajo kohë, aplikacioni ka qenë pa pagesë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved