ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/02/2020 09:08

Shokuese... Imami zbulon se gruaja e tij ishte burrë

Shokuese... Imami zbulon se gruaja e tij ishte burrë
Sheikh Mohammed Mutumba, 27 vjeç, zbuloi te verteten e hidhur kur gruaja e tij u kap duke vjedhur nje televizor nga fqinjet. Policia e shpalli ne kerkim dhe hajduti pranoi se hiqej si grua. Qellimi i tij ishte te ...
ikub.al | 16-Jan-2020 09:02
Sheikh Mohammed Mutumba, 27 vjeç, zbuloi te verteten e hidhur kur gruaja e tij u kap duke vjedhur nje televizor nga fqinjet. Policia e shpalli ne kerkim dhe hajduti pranoi se hiqej si grua. Qellimi i tij ishte te ...

“Epo edhe kjo nuk ishte dëgjuar më parë”/ Imami e kuptoi vetëm pas dy javësh se “gruaja” e tij ishte një burrë…
Pas dy javëve martesë, një imam nga Uganda mësoi se gruaja e tij, në fakt ishte burrë, një e vërtetë kjo që u mësua jo nga ai vetë por nga efektivja e policisë. Sheikh Mohammed Mutumba rrëfen se mes tyre nuk kishte ...
Standard | 17-Jan-2020 05:37
Pas dy javëve martesë, një imam nga Uganda mësoi se gruaja e tij, në fakt ishte burrë, një e vërtetë kjo që u mësua jo nga ai vetë por nga efektivja e policisë. Sheikh Mohammed Mutumba rrëfen se mes tyre nuk kishte ...

E pazakontë/ Imami shokohet kur mëson se gruaja e tij ishte… burrë
Një imam nga Uganda u pezullua pasi zbuloi se gruaja e tij e re, në fakt ishte burrë. Sheikh Mohammed Mutumba, 27 vjeç, zbuloi të vërtetën e hidhur kur e shoqja e tij u kap duke vjedhur një televizor nga fqinjët. ...
Standard | 16-Jan-2020 12:59
Një imam nga Uganda u pezullua pasi zbuloi se gruaja e tij e re, në fakt ishte burrë. Sheikh Mohammed Mutumba, 27 vjeç, zbuloi të vërtetën e hidhur kur e shoqja e tij u kap duke vjedhur një televizor nga fqinjët. ...

Imami nga Uganda e kuptoi vetëm pas dy javësh se “gruaja” e tij ishte një burrë, këtë e zbuloi policia
Një imam nga Uganda është shokuar kur ka kuptuar se “gruaja e tij”, në të vërtetë ishte një burrë. Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, Sheik Mohamed Mutumba, 27 vjeç, zbuloi të vërtetën kur nusja e tij u kap ...
Gazeta Express | 16-Jan-2020 08:19
Një imam nga Uganda është shokuar kur ka kuptuar se “gruaja e tij”, në të vërtetë ishte një burrë. Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, Sheik Mohamed Mutumba, 27 vjeç, zbuloi të vërtetën kur nusja e tij u kap ...

Imami nga Uganda e kuptoi vetëm pas dy javësh se “gruaja” e tij ishte një burrë – këtë e zbuloi policia
Një imam nga Uganda është shokuar kur ka kuptuar se “gruaja e tij”, në të vërtetë ishte një burrë. Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, Sheik Mohamed Mutumba, 27 vjeç, zbuloi të vërtetën kur nusja e tij u ...
Zeri | 15-Jan-2020 22:36
Një imam nga Uganda është shokuar kur ka kuptuar se “gruaja e tij”, në të vërtetë ishte një burrë. Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, Sheik Mohamed Mutumba, 27 vjeç, zbuloi të vërtetën kur nusja e tij u ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved