ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/02/2020 10:58

Ekspozitë pikture në 552-vjetorin e vdekjes së Skënderbeut

Ekspozitë pikture në 552-vjetorin e vdekjes së Skënderbeut
Qendra Kulturore e Femijeve Bilisht, ne bashkepunim me nxenesit e shkolles 9-vjeçare “Dritero Agolli”, organizuan nje ekspozite pikturash te Heroit tone Kombetar Gjergj Kastriot Skenderbeut, ne perkujtim te tij, sot ne ...
ikub.al | 17-Jan-2020 19:39
Qendra Kulturore e Femijeve Bilisht, ne bashkepunim me nxenesit e shkolles 9-vjeçare “Dritero Agolli”, organizuan nje ekspozite pikturash te Heroit tone Kombetar Gjergj Kastriot Skenderbeut, ne perkujtim te tij, sot ne ...

552 vite nga vdekja e Skënderbeut, Tritan Shehu: Vizionar i madh me fytyrë nga Perëndimi
Ish- ministri i PD, Tritan Shehu në 552- vjetorin e vdekjes së heroit kombëtar Gjergj Kastriot Skëndereut, e ka cilësua atë jo vetëm si një prijës ushtarak, princ, burrë shteti, diplomat dhe organizator pro dhe si një ...
BalkanWeb | 17-Jan-2020 18:32
Ish- ministri i PD, Tritan Shehu në 552- vjetorin e vdekjes së heroit kombëtar Gjergj Kastriot Skëndereut, e ka cilësua atë jo vetëm si një prijës ushtarak, princ, burrë shteti, diplomat dhe organizator pro dhe si një ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved