ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/02/2020 10:10

EMRI-FOTO/ Zbulohen detaje rreth krimit makabër ndaj 17-vjeçarit, kush fshihet pas ngjarjes

EMRI-FOTO/ Zbulohen detaje rreth krimit makabër ndaj 17-vjeçarit, kush fshihet pas ngjarjes
Ashtu siç e kemi raportuar dhe më herët detektivët e Dublin kanë gjetur pjesët e trupit të një njeriu të futur në një çantë sportive. Mediat kanë zbuluar detaje të reja, pasi gjymtyrët e gjetura i përkasin një djali 17 ...
Standard | 17-Jan-2020 05:37
Ashtu siç e kemi raportuar dhe më herët detektivët e Dublin kanë gjetur pjesët e trupit të një njeriu të futur në një çantë sportive. Mediat kanë zbuluar detaje të reja, pasi gjymtyrët e gjetura i përkasin një djali 17 ...

Krim makabër/ Bandat irlandeze vrasin 17 vjeçarin dhe i ndajnë trupin në copa
Detektivët e Dublin kanë gjetur pjesët e trupit të djalit 17 vjeçar të vrarë në mënyrë brutale. Keane Mulready-Woods u shpall i humbur me datë 12 janar rreth orës 6 pasdite, hera e fundit që edhe familjarët e kishin ...
Standard | 16-Jan-2020 12:59
Detektivët e Dublin kanë gjetur pjesët e trupit të djalit 17 vjeçar të vrarë në mënyrë brutale. Keane Mulready-Woods u shpall i humbur me datë 12 janar rreth orës 6 pasdite, hera e fundit që edhe familjarët e kishin ...

Bandat irlandeze vrasin 17 vjeçarin dhe i ndajnë trupin në copa
Detektivët e Dublin kanë gjetur pjesët e trupit të djalit 17 vjeçar të vrarë në mënyrë brutale. Keane Mulready-Woods u shpall i humbur me datë 12 janar rreth orës 6 pasdite, hera e fundit që edhe familjarët e kishin ...
Medial | 16-Jan-2020 08:50
Detektivët e Dublin kanë gjetur pjesët e trupit të djalit 17 vjeçar të vrarë në mënyrë brutale. Keane Mulready-Woods u shpall i humbur me datë 12 janar rreth orës 6 pasdite, hera e fundit që edhe familjarët e kishin ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved