ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/02/2020 12:11

‘Ishin pesë, donin të më shqyenin fytin’, historia e pabesueshme e trajnerit të Premier League: Si i shpëtova kopesë me ujqër në Rumani

‘Ishin pesë, donin të më shqyenin fytin’, historia e pabesueshme e trajnerit të Premier League: Si i shpëtova kopesë me ujqër në Rumani
ANGLI Pas 13 vitesh një histori rrënqethëse është bërë e ditur për mediat për një prej trajnerëve të Premier, Nigel Pearson i cili sot drejton Ëatford. Historia është treguar nga ish- kolegu i tij tek kombëtarja angleze ...
BalkanWeb | 17-Jan-2020 20:31
ANGLI Pas 13 vitesh një histori rrënqethëse është bërë e ditur për mediat për një prej trajnerëve të Premier, Nigel Pearson i cili sot drejton Ëatford. Historia është treguar nga ish- kolegu i tij tek kombëtarja angleze ...

E sulmojnë ujqërit, trajneri i Premier League i nxjerr syrin dhe i thyen nofullën
Nuk ka histori më motivuese sesa ajo e trajnerit të Uotfordit, Najxhel Pirson, për t’u treguar futbollistëve të tij që të kalojnë vështirësitë. Ai i ka mbijetuar sulmit të një kopeje ujqish gjatë pushimeve në Rumani dhe ...
Koha.mk | 17-Jan-2020 20:42
Nuk ka histori më motivuese sesa ajo e trajnerit të Uotfordit, Najxhel Pirson, për t’u treguar futbollistëve të tij që të kalojnë vështirësitë. Ai i ka mbijetuar sulmit të një kopeje ujqish gjatë pushimeve në Rumani dhe ...

Ujqit sulmojnë trajnerin e skuadrës së Premier Ligës, e pabesueshme si shpëton
Nuk ka histori më motivuese sesa ajo e trajnerit të Watfordit, Nigel Pearson, për t’u treguar futbollistëve të tij që të kalojnë vështirësitë. Ai i ka mbijetuar sulmit të një kopeje ujqish gjatë pushimeve në Rumani ...
Zeri | 17-Jan-2020 19:55
Nuk ka histori më motivuese sesa ajo e trajnerit të Watfordit, Nigel Pearson, për t’u treguar futbollistëve të tij që të kalojnë vështirësitë. Ai i ka mbijetuar sulmit të një kopeje ujqish gjatë pushimeve në Rumani ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved