ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 01/06/2020 09:31

Modelja që e akuzoi u arrestua, shikoni reagimin e Theo Hernandez

Modelja që e akuzoi u arrestua, shikoni reagimin e Theo Hernandez
Lajmi i ditës në futboll është padiskutim arrestimi i modeles ruse, Luisa Kremleva. 21 vjeçarja akuzoi në vitin 2017 mbrojtësin e Milanit, Theo Hernandez, duke thënë se ky i fundit e kishte përdhunuar. Kur kanë kaluar ...
ABCNews | 17-Jan-2020 12:05
Lajmi i ditës në futboll është padiskutim arrestimi i modeles ruse, Luisa Kremleva. 21 vjeçarja akuzoi në vitin 2017 mbrojtësin e Milanit, Theo Hernandez, duke thënë se ky i fundit e kishte përdhunuar. Kur kanë kaluar ...

Arrestohet modelja që e kishte akuzuar rrejshëm Theo Hernandezin për ofendim seksual
Në qershor të vitit 2017, modelja ruso-spanjolle, Luisa Kremleva, e akuzoi Theo Hernandezin për ofendim seksual në një klub nate në Marbella të Spanjës. Mirëpo, bukuroshja tash është arrestuar, pasi që është mësuar se ...
Telegrafi | 17-Jan-2020 10:27
Në qershor të vitit 2017, modelja ruso-spanjolle, Luisa Kremleva, e akuzoi Theo Hernandezin për ofendim seksual në një klub nate në Marbella të Spanjës. Mirëpo, bukuroshja tash është arrestuar, pasi që është mësuar se ...

E akuzoi për përdhunim futbollistin, arrestohet modelja ruse
Tre vjet më parë modelja ruse Luisa Kremleva e njohur për pjesmarrjen në show televiziv bëri një denoncim përdhunimi ndaj futbollistit të njohur Theo Hernández. Në denoncimin e saj modelja thoshte: ‘Isha bashkë me ...
Alsat-M | 17-Jan-2020 23:37
Tre vjet më parë modelja ruse Luisa Kremleva e njohur për pjesmarrjen në show televiziv bëri një denoncim përdhunimi ndaj futbollistit të njohur Theo Hernández. Në denoncimin e saj modelja thoshte: ‘Isha bashkë me ...

Arrestohet modelja e cila kishte paditur futbollistin francez për përdhunim
Luisa Kremvela në një show televiziv vite më parë kishte akuzuar futbollistin në formë te Milani ,Theo Hernandez, për përdhunim, transmeton . Modelja aso kohe kishte thënë se pas një nate në diskotekë kishte hipur në ...
Lajminet | 17-Jan-2020 11:28
Luisa Kremvela në një show televiziv vite më parë kishte akuzuar futbollistin në formë te Milani ,Theo Hernandez, për përdhunim, transmeton . Modelja aso kohe kishte thënë se pas një nate në diskotekë kishte hipur në ...

E bujshme! Akuzoi rëndë mbrojtësin e Milanit, arrestohet modelja ruse
Modelja e njohur ruse, Luisa Kremleva, akuzoi në vitin 2017 mbrojtësin Theo Hernandez se e kishte përdhunuar. Sipas modeles 21 vjeçare, mbrojtësi i Milanit e kishte sulmuar dhe abuzuar seksualisht me të, gjatë kohës kur ...
ABCNews | 17-Jan-2020 09:18
Modelja e njohur ruse, Luisa Kremleva, akuzoi në vitin 2017 mbrojtësin Theo Hernandez se e kishte përdhunuar. Sipas modeles 21 vjeçare, mbrojtësi i Milanit e kishte sulmuar dhe abuzuar seksualisht me të, gjatë kohës kur ...

Akuzoi lojtarin e Milanit për përdhunim, bukuroshja ruse dënohet për mashtrim
Një lajm i mirë për lojtarin e Milanit, Theo Hernandez. Mbrojtësi u akuzua nga modelja e njohur ruse, Luisa Kremleva, se e kishte përdhunuar në vitin 2007. Bukuroshja pretendonte se lojtari, atë kohë ishte pjesë e ...
Politiko | 17-Jan-2020 09:45
Një lajm i mirë për lojtarin e Milanit, Theo Hernandez. Mbrojtësi u akuzua nga modelja e njohur ruse, Luisa Kremleva, se e kishte përdhunuar në vitin 2007. Bukuroshja pretendonte se lojtari, atë kohë ishte pjesë e ...

E akuzoi mbrojtësin e Milanit për abuzim seksual, modelja dhe prezantuesja e njohur arrestohet për mashtrim
Modelja ruso-spanjolle Luisa Kremleva është urdhëruar të arrestohet nga një gjykatë spanjolle për mashtrim. Prezantuesja e njohur e disa emisioneve në Spanjë denoncoi futbollistin e Milanit Teo Hernandezin në vitin 2017 ...
GazetaTema | 16-Jan-2020 21:39
Modelja ruso-spanjolle Luisa Kremleva është urdhëruar të arrestohet nga një gjykatë spanjolle për mashtrim. Prezantuesja e njohur e disa emisioneve në Spanjë denoncoi futbollistin e Milanit Teo Hernandezin në vitin 2017 ...

Akuzoi futbollistin e njohur për përdhunim, arrestohet modelja ruse
Tre vjet më parë modelja ruse Luisa Kremleva e njohur për pjesmarrjen në show televiziv bëri një denoncim përdhunimi ndaj futbollistit të njohur Theo Hernández. Në denoncimin e saj modelja thoshte: ‘Isha bashkë me ...
Standard | 17-Jan-2020 01:57
Tre vjet më parë modelja ruse Luisa Kremleva e njohur për pjesmarrjen në show televiziv bëri një denoncim përdhunimi ndaj futbollistit të njohur Theo Hernández. Në denoncimin e saj modelja thoshte: ‘Isha bashkë me ...

Zyrtare: Faruk Statovci largohet nga Minatori
Modelja Luisa Kremleva (me origjinë të përzier, ruse dhe spanjolle), e njohur për pjesëmarrjet e saj në programe të ndryshme televizive, në qershor të vitit 2017 denoncoi futbollistin Theo Hernández (lojtar i Milanit, ...
GazetaBlic | 16-Jan-2020 22:18
Modelja Luisa Kremleva (me origjinë të përzier, ruse dhe spanjolle), e njohur për pjesëmarrjet e saj në programe të ndryshme televizive, në qershor të vitit 2017 denoncoi futbollistin Theo Hernández (lojtar i Milanit, ...

Akuzoi Theo Hernandezin për sulm seksual, arrestohet për mashtrim
Reece James ka nënshkruar një kontratë të re afatgjatë në Chelsea deri në vitin 2025. Në nënshkrimin e marrëveshjes së tij të re pesë-vjeçare e gjysmë, mbrojtësi i tha faqes zyrtare të Chelsea: “Ka qenë ëndrra ime që të ...
GazetaBlic | 16-Jan-2020 21:54
Reece James ka nënshkruar një kontratë të re afatgjatë në Chelsea deri në vitin 2025. Në nënshkrimin e marrëveshjes së tij të re pesë-vjeçare e gjysmë, mbrojtësi i tha faqes zyrtare të Chelsea: “Ka qenë ëndrra ime që të ...

Akuzoi yllin e Milanit për sulm seksual, arrestohet për mashtrim modelja e njohur
Modelja Luisa Kremleva (me origjinë të përzier, ruse dhe spanjolle), e njohur për pjesëmarrjet e saj në programe të ndryshme televizive, në qershor të vitit 2017 denoncoi futbollistin Theo Hernández (lojtar i Milanit, ...
Zeri | 16-Jan-2020 20:30
Modelja Luisa Kremleva (me origjinë të përzier, ruse dhe spanjolle), e njohur për pjesëmarrjet e saj në programe të ndryshme televizive, në qershor të vitit 2017 denoncoi futbollistin Theo Hernández (lojtar i Milanit, ...

Akuzoi Theon për sulm seksual, arrestohet për mashtrim Modelja Luisa Kremleva (me origjinë të përzier, ruse dhe spanjolle), e njohur për pjesëmarrjet e saj në programe të ndryshme televizive, në qershor të vitit 2017 denoncoi futbollistin Theo...
Modelja Luisa Kremleva (me origjinë të përzier, ruse dhe spanjolle), e njohur për pjesëmarrjet e saj në programe të ndryshme televizive, në qershor të vitit 2017 denoncoi futbollistin Theo Hernández (lojtar i Milanit, ...
Kosova Sot | 16-Jan-2020 20:07
Modelja Luisa Kremleva (me origjinë të përzier, ruse dhe spanjolle), e njohur për pjesëmarrjet e saj në programe të ndryshme televizive, në qershor të vitit 2017 denoncoi futbollistin Theo Hernández (lojtar i Milanit, ...

Akuzoi Theon për sulm seksual, arrestohet për mashtrim
Modelja Luisa Kremleva (me origjinë të përzier, ruse dhe spanjolle), e njohur për pjesëmarrjet e saj në programe të ndryshme televizive, në qershor të vitit 2017 denoncoi futbollistin Theo Hernández (lojtar i Milanit, ...
Gazeta Express | 16-Jan-2020 20:00
Modelja Luisa Kremleva (me origjinë të përzier, ruse dhe spanjolle), e njohur për pjesëmarrjet e saj në programe të ndryshme televizive, në qershor të vitit 2017 denoncoi futbollistin Theo Hernández (lojtar i Milanit, ...

Akuzoi yllin e Milanit për sulm s*ksual, arrestohet për mashtrim modelja e njohur (FOTO)
Modelja Luisa Kremleva (me origjinë të përzier, ruse dhe spanjolle), e njohur për pjesëmarrjet e saj në programe të ndryshme televizive, në qershor të vitit 2017 denoncoi futbollistin Theo Hernández (lojtar i Milanit, ...
InFokusi | 16-Jan-2020 19:06
Modelja Luisa Kremleva (me origjinë të përzier, ruse dhe spanjolle), e njohur për pjesëmarrjet e saj në programe të ndryshme televizive, në qershor të vitit 2017 denoncoi futbollistin Theo Hernández (lojtar i Milanit, ...

Akuzoi Theo Hernandezin për sulm seksual, arrestohet për mashtrim
Modelja Luisa Kremleva (me origjinë të përzier, ruse dhe spanjolle), e njohur për pjesëmarrjet e saj në programe të ndryshme televizive, në qershor të vitit 2017 denoncoi futbollistin Theo Hernández (lojtar i Milanit, ...
SuperSport | 16-Jan-2020 15:43
Modelja Luisa Kremleva (me origjinë të përzier, ruse dhe spanjolle), e njohur për pjesëmarrjet e saj në programe të ndryshme televizive, në qershor të vitit 2017 denoncoi futbollistin Theo Hernández (lojtar i Milanit, ...

E akuzoi futbollistin e njohur për përdhunim, arrestohet modelja ruse
Tre vjet më parë modelja ruse Luisa Kremleva e njohur për pjesmarrjen në show televiziv bëri një denoncim përdhunimi ndaj futbollistit të njohur Theo Hernández. Në denoncimin e saj modelja thoshte: ‘Isha bashkë me ...
Lapsi | 16-Jan-2020 14:53
Tre vjet më parë modelja ruse Luisa Kremleva e njohur për pjesmarrjen në show televiziv bëri një denoncim përdhunimi ndaj futbollistit të njohur Theo Hernández. Në denoncimin e saj modelja thoshte: ‘Isha bashkë me ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved