ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/02/2020 08:56

Dy romantikë bëhen bashkë, Flori dhe Ylli Limani do nxjerrin këngën e re

Dy romantikë bëhen bashkë, Flori dhe Ylli Limani do nxjerrin këngën e re
Ata janë dy zëra, për të cilat vajzat ‘lënë kokën’, duke u cilësuar si dy ndër artistët më të mirë të brezit të tyre. Flori Mumajesi që numëron dhjetra hite, pjesa më e madhe e të cilave këngë romantike; dhe jo më pak ...
Alsat-M | 17-Jan-2020 21:48
Ata janë dy zëra, për të cilat vajzat ‘lënë kokën’, duke u cilësuar si dy ndër artistët më të mirë të brezit të tyre. Flori Mumajesi që numëron dhjetra hite, pjesa më e madhe e të cilave këngë romantike; dhe jo më pak ...

Çfarë po ‘gatuajnë’ dy romantikët e këngës Flori Mumajesi dhe Ylli Limani!
Ata janë dy zëra, për të cilat vajzat ‘lënë kokën’, duke u cilësuar si dy ndër artistët më të mirë të brezit të tyre. Flori Mumajesi që numëron dhjetra hite, pjesa më e madhe e të cilave këngë romantike; dhe jo më pak ...
Bordo | 17-Jan-2020 11:18
Ata janë dy zëra, për të cilat vajzat ‘lënë kokën’, duke u cilësuar si dy ndër artistët më të mirë të brezit të tyre. Flori Mumajesi që numëron dhjetra hite, pjesa më e madhe e të cilave këngë romantike; dhe jo më pak ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved