ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/02/2020 09:05

Donald Trump shfaqet në veshin e një qeni

Donald Trump shfaqet në veshin e një qeni
Në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, në veshin e një qeni të tij, një pronar ka hasur në diçka të paparë ndonjëherë. Siç shihet dhe në fotografi, në veshin e qenit Chief, befasisht figuron një fytyrë shumë e ngjashme me ...
IliriaNews | 17-Jan-2020 11:57
Në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, në veshin e një qeni të tij, një pronar ka hasur në diçka të paparë ndonjëherë. Siç shihet dhe në fotografi, në veshin e qenit Chief, befasisht figuron një fytyrë shumë e ngjashme me ...

Donald Trump shihet në veshin e një qeni
Në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, në veshin e një qeni të tij, një pronar ka hasur në diçka të paparë ndonjëherë. Siç shihet dhe në fotografi, në veshin e qenit Chief, befasisht figuron një fytyrë shumë e ngjashme me ...
Gazeta Express | 17-Jan-2020 11:39
Në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, në veshin e një qeni të tij, një pronar ka hasur në diçka të paparë ndonjëherë. Siç shihet dhe në fotografi, në veshin e qenit Chief, befasisht figuron një fytyrë shumë e ngjashme me ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved