ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/02/2020 09:49

Djali i Smajl Hajdarit: S`do të ndalemi së kërkuari drejtësi

Djali i Smajl Hajdarit: S`do të ndalemi së kërkuari drejtësi
Shpëtim Hajdaraj, djali i ish-veprimtarit të LDK-së, Smajl Hajdaraj në 18-vjetorin e vrasjes së babait të tij ka thënë se nuk do të ndalen së kërkuari drejtësi. “Hiq ma pak se 18 vite. Për ne është sikur të kishte ...
Klan Kosova | 17-Jan-2020 11:18
Shpëtim Hajdaraj, djali i ish-veprimtarit të LDK-së, Smajl Hajdaraj në 18-vjetorin e vrasjes së babait të tij ka thënë se nuk do të ndalen së kërkuari drejtësi. “Hiq ma pak se 18 vite. Për ne është sikur të kishte ...

Djali përkujton babain e vrarë: Hiq ma pak se 18 vite, për ne është sikur të kishte ndodhur dje…
Shpëtim Hajdari, djali i ish-veprimtarit të LDK-së, Smajl Hajdarit, në 18-vjetorin e vrasjes së prindit të tij, ka kërkuar drejtësi dhe që zbardhja e këtij rasti të bëhet sa më shpejtë. Hajdari ka shkruar në Facebook që ...
PortaliOnline | 17-Jan-2020 11:12
Shpëtim Hajdari, djali i ish-veprimtarit të LDK-së, Smajl Hajdarit, në 18-vjetorin e vrasjes së prindit të tij, ka kërkuar drejtësi dhe që zbardhja e këtij rasti të bëhet sa më shpejtë. Hajdari ka shkruar në Facebook që ...

Haradinaj kujton Hajdarajn: Për ndërtimin e vendit humbëm shumë njerëz të dashur
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka përkujtuar ish-deputetin e Kosovës, Smajl Hajdaraj, në 18 vjetorin e vrasjes së tij. Ai shkroi së ndërtimi i vendit ishte me shumë sfida dhe shumë humbje të njerëzve, njofton ...
Shenja | 17-Jan-2020 11:10
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka përkujtuar ish-deputetin e Kosovës, Smajl Hajdaraj, në 18 vjetorin e vrasjes së tij. Ai shkroi së ndërtimi i vendit ishte me shumë sfida dhe shumë humbje të njerëzve, njofton ...

Djali i Smajl Hajdarit: Nuk do të ndalemi duke kërkuar drejtësi
Shpëtim Hajdari, djali i ish-veprimtarit të LDK-së, Smajl Hajdarit, në 18-vjetorin e vrasjes së prindit të tij, ka kërkuar drejtësi dhe që zbardhja e këtij rasti të bëhet sa më shpejtë. Hajdari ka shkruar në Facebook që ...
Zeri | 17-Jan-2020 11:00
Shpëtim Hajdari, djali i ish-veprimtarit të LDK-së, Smajl Hajdarit, në 18-vjetorin e vrasjes së prindit të tij, ka kërkuar drejtësi dhe që zbardhja e këtij rasti të bëhet sa më shpejtë. Hajdari ka shkruar në Facebook që ...

Djali i Smajl Hajdarajt: Nuk do të ndalemi duke kërkuar drejtësi
Shpëtim Hajdaraj, djali i ish-veprimtarit të LDK-së, Smajl Hajdarajt, në 18-vjetorin e vrasjes së prindit të tij, ka kërkuar drejtësi dhe që zbardhja e këtij rasti të bëhet sa më shpejtë. Hajdari ka shkruar në Facebook ...
EkonomiaOnline | 17-Jan-2020 11:00
Shpëtim Hajdaraj, djali i ish-veprimtarit të LDK-së, Smajl Hajdarajt, në 18-vjetorin e vrasjes së prindit të tij, ka kërkuar drejtësi dhe që zbardhja e këtij rasti të bëhet sa më shpejtë. Hajdari ka shkruar në Facebook ...

Djali i Smajl Hajdarit: Nuk do të ndalemi duke kërkuar drejtësi
Shpëtim Hajdari, djali i ish-veprimtarit të LDK-së, Smajl Hajdarit, në 18-vjetorin e vrasjes së prindit të tij, ka kërkuar drejtësi dhe që zbardhja e këtij rasti të bëhet sa më shpejtë,. Hajdari ka shkruar në Facebook ...
Arbresh | 17-Jan-2020 10:57
Shpëtim Hajdari, djali i ish-veprimtarit të LDK-së, Smajl Hajdarit, në 18-vjetorin e vrasjes së prindit të tij, ka kërkuar drejtësi dhe që zbardhja e këtij rasti të bëhet sa më shpejtë,. Hajdari ka shkruar në Facebook ...

Haradinaj kujton Hajdarajn: Për ndërtimin e vendit humbëm shumë njerëz të dashur
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka përkujtuar ish-deputetin e Kosovës, Smajl Hajdaraj, në 18 vjetorin e vrasjes së tij. Ai shkroi së ndërtimi i vendit ishte me shumë sfida dhe shumë humbje të njerëzve, njofton ...
Medial | 17-Jan-2020 10:54
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka përkujtuar ish-deputetin e Kosovës, Smajl Hajdaraj, në 18 vjetorin e vrasjes së tij. Ai shkroi së ndërtimi i vendit ishte me shumë sfida dhe shumë humbje të njerëzve, njofton ...

Haradinaj kujton Smajl Hajdarajn në 18 vjetorin e vrasjes
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj ka kujtuar veprimtarin Smajl Hajdaraj në 18 vjetorin e vrasjes. Ai ka thënë se vepra e tij do të kujtohet gjithmonë me respekt. “Ndërtimi i vendit kishte sfidat e veta. Humbëm ...
Telegrafi | 17-Jan-2020 10:39
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj ka kujtuar veprimtarin Smajl Hajdaraj në 18 vjetorin e vrasjes. Ai ka thënë se vepra e tij do të kujtohet gjithmonë me respekt. “Ndërtimi i vendit kishte sfidat e veta. Humbëm ...

Djali i Smajl Hajdarajt: Nuk do të ndalemi duke kërkuar drejtësi
Shpëtim Hajdaraj, djali i ish-veprimtarit të LDK-së, Smajl Hajdaraj, në 18-vjetorin e vrasjes së prindit të tij, ka kërkuar drejtësi dhe që zbardhja e këtij rasti të bëhet sa më shpejtë, raporton Gazeta Express. ...
Gazeta Express | 17-Jan-2020 10:51
Shpëtim Hajdaraj, djali i ish-veprimtarit të LDK-së, Smajl Hajdaraj, në 18-vjetorin e vrasjes së prindit të tij, ka kërkuar drejtësi dhe që zbardhja e këtij rasti të bëhet sa më shpejtë, raporton Gazeta Express. ...

Haradinaj kujton Hajdarajn: Për ndërtimin e vendit humbëm shumë njerëz të dashur
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka përkujtuar ish-deputetin e Kosovës, Smajl Hajdaraj, në 18 vjetorin e vrasjes së tij. Ai shkroi së ndërtimi i vendit ishte me shumë sfida dhe shumë humbje të njerëzve, njofton ...
Klan Kosova | 17-Jan-2020 10:51
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka përkujtuar ish-deputetin e Kosovës, Smajl Hajdaraj, në 18 vjetorin e vrasjes së tij. Ai shkroi së ndërtimi i vendit ishte me shumë sfida dhe shumë humbje të njerëzve, njofton ...

Isa Mustafa përkujton veprimtarin Smajl Hajdaraj
Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, në 18-vjetorin e vrasjes ka përkujtuar veprimtarin Smajl Hajdaraj . Mustafa ka thënë se ai gjatë gjithë jetës së tij, ishte i pathyeshëm si personalitet, aktivist i rrugës për liri dhe ...
Gazeta Observer | 17-Jan-2020 10:39
Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, në 18-vjetorin e vrasjes ka përkujtuar veprimtarin Smajl Hajdaraj . Mustafa ka thënë se ai gjatë gjithë jetës së tij, ishte i pathyeshëm si personalitet, aktivist i rrugës për liri dhe ...

Mustafa kërkon zbardhjen e vrasjes së Smajl Hajdaraj
Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës Isa Mustafa ka përkujtuar veprimtarin e kësaj partie Smajl Hajdaraj në 18 vjetorin e rënies. “Sot, bëhen 18 vite nga momenti tronditës i vrasjes së njërës prej figurave më të ...
InFokusi | 17-Jan-2020 10:33
Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës Isa Mustafa ka përkujtuar veprimtarin e kësaj partie Smajl Hajdaraj në 18 vjetorin e rënies. “Sot, bëhen 18 vite nga momenti tronditës i vrasjes së njërës prej figurave më të ...

Isa Mustafa përkujton veprimtarin Smajl Hajdaraj: Ai u vra pabesisht
Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, ka përkujtuar veprimtarin Smajl Hajdaraj në 18 vjetorin e vrasjes së tij. Mustafa e ka cilësuar ish-deputetin Hajdaraj si një prej figurave më të rëndësishme të ...
Klan Kosova | 17-Jan-2020 10:27
Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, ka përkujtuar veprimtarin Smajl Hajdaraj në 18 vjetorin e vrasjes së tij. Mustafa e ka cilësuar ish-deputetin Hajdaraj si një prej figurave më të rëndësishme të ...

Mustafa kërkon zbardhjen e vrasjes së Smajl Hadarajt
Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa ka përkujtuar ish-deputetin e LDK-së, Smajl Hajdaraj në 18 vjetorin e vrasjes së tij. Ai përmes një komunikate për media ka kërkuar që organet e drejtësisë që të zbardhen të gjitha rastet ...
Koha.net | 17-Jan-2020 10:24
Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa ka përkujtuar ish-deputetin e LDK-së, Smajl Hajdaraj në 18 vjetorin e vrasjes së tij. Ai përmes një komunikate për media ka kërkuar që organet e drejtësisë që të zbardhen të gjitha rastet ...

Isa Mustafa përkujton Smajl Hajdarajn në 18 vjetorin e vrasjes
Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa ka përkujtuar ish-veprimtarin e LDK-së në 18 vjetorin e vrasjes së tij. “Sot, bëhen 18 vite nga momenti tronditës i vrasjes së njërës prej figurave më të rëndësishme të LDK-së, ...
Gazeta Express | 17-Jan-2020 10:24
Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa ka përkujtuar ish-veprimtarin e LDK-së në 18 vjetorin e vrasjes së tij. “Sot, bëhen 18 vite nga momenti tronditës i vrasjes së njërës prej figurave më të rëndësishme të LDK-së, ...

Mustafa, kërkon zbardhjen e vrasjes së Smajl Hajdaraj
Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës Isa Mustafa ka përkujtuar veprimtarin e kësaj partie Smajl Hajdaraj në 18-vjetorin e rënies. “Sot, bëhen 18 vjet nga momenti tronditës i vrasjes së njërës prej figurave më të ...
Indeks Online | 17-Jan-2020 10:18
Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës Isa Mustafa ka përkujtuar veprimtarin e kësaj partie Smajl Hajdaraj në 18-vjetorin e rënies. “Sot, bëhen 18 vjet nga momenti tronditës i vrasjes së njërës prej figurave më të ...

Isa Mustafa përkujton veprimtarin Smajl Hajdaraj
Ka thënë se Hajdaraj luftoi me vendosmëri dhe trimëri kundër pushtuesit serb, shkruan . Ai gjatë gjithë jetës së tij, ishte i pathyeshëm si personalitet, aktivist i rrugës për liri dhe demokraci, dhe tregoi shembullin ...
Lajminet | 17-Jan-2020 10:10
Ka thënë se Hajdaraj luftoi me vendosmëri dhe trimëri kundër pushtuesit serb, shkruan . Ai gjatë gjithë jetës së tij, ishte i pathyeshëm si personalitet, aktivist i rrugës për liri dhe demokraci, dhe tregoi shembullin ...

Isa Mustafa përkujton veprimtarin Smajl Hajdaraj
“Sot, bëhen 18 vite nga momenti tronditës i vrasjes së njërës prej figurave më të rëndësishme të LDK-së, ish-deputetit të Parlamentit të Kosovës, Smajl Hajdaraj. Në 18 vjetorin e vrasjes, shprehim dhimbjen e thellë për ...
Arbresh | 17-Jan-2020 10:09
“Sot, bëhen 18 vite nga momenti tronditës i vrasjes së njërës prej figurave më të rëndësishme të LDK-së, ish-deputetit të Parlamentit të Kosovës, Smajl Hajdaraj. Në 18 vjetorin e vrasjes, shprehim dhimbjen e thellë për ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved