ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/04/2020 03:17

Zbuloni profesionet ku kolegët përfundojnë në martesë

Zbuloni profesionet ku kolegët përfundojnë në martesë
Gjetja e partnerit është një ndër sfidat dhe vështirësitë më të mëdha me të cilat përballet secili nga ne. Në një marrëdhënie në çift shpesh mendohet se cili do të ishte profesioni ideal i partnerit. Sipas Anketës së ...
VizionPlus | 17-Jan-2020 18:26
Gjetja e partnerit është një ndër sfidat dhe vështirësitë më të mëdha me të cilat përballet secili nga ne. Në një marrëdhënie në çift shpesh mendohet se cili do të ishte profesioni ideal i partnerit. Sipas Anketës së ...

Disa profesione çojnë drejt divorcit
Thuhet se ju bëni çfarë jete doni të bëni, por nganjëherë puna që ju e bëni mund të bëhet shkak i shkatërrimit të lidhjes bashkëshortore. Këto janë disa nga profesionet që kanë gjasa të mëdha t’iu qojnë drejt divorcit, ...
EkonomiaOnline | 25-Aug-2016 21:09
Thuhet se ju bëni çfarë jete doni të bëni, por nganjëherë puna që ju e bëni mund të bëhet shkak i shkatërrimit të lidhjes bashkëshortore. Këto janë disa nga profesionet që kanë gjasa të mëdha t’iu qojnë drejt divorcit, ...

Profesionet ku kolegët përfundojnë më së shpeshti në martesë
Shpeshherë pyesim veten se çfarë profesioni do të ketë partneri jonë. Në çfarë ambienti mund ta gjejmë atë? Si do të ecë lidhja jonë në sajë të profesioneve? Këto edhe shumë pyetje të tjera janë zgjidhur në sajë të një ...
InFokusi | 17-Jan-2020 16:34
Shpeshherë pyesim veten se çfarë profesioni do të ketë partneri jonë. Në çfarë ambienti mund ta gjejmë atë? Si do të ecë lidhja jonë në sajë të profesioneve? Këto edhe shumë pyetje të tjera janë zgjidhur në sajë të një ...

Profesionet ku kolegët përfundojnë më së shpeshti në martesë
Shpeshherë pyesim veten se çfarë profesioni do të ketë partneri jonë. Në çfarë ambienti mund ta gjejmë atë? Si do të ecë lidhja jonë në sajë të profesioneve? Këto edhe shumë pyetje të tjera janë zgjidhur në sajë të një ...
EkonomiaOnline | 17-Jan-2020 08:36
Shpeshherë pyesim veten se çfarë profesioni do të ketë partneri jonë. Në çfarë ambienti mund ta gjejmë atë? Si do të ecë lidhja jonë në sajë të profesioneve? Këto edhe shumë pyetje të tjera janë zgjidhur në sajë të një ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved