ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/02/2020 10:46

Dimri është magjik, këto foto e vërtetojnë!

Dimri është magjik, këto foto e vërtetojnë!
Dimri ka fuqinë magjike për të shndërruar një peizazh normal, në një përrallë. Ngjyrat e qiellit që reflektojnë në dëborë, e bëjnë çdo vend të ngrirë të ngjajë fantastik. Dritare.net ju ka sjellë më poshtë disa foto ...
Dritare | 17-Jan-2020 12:28
Dimri ka fuqinë magjike për të shndërruar një peizazh normal, në një përrallë. Ngjyrat e qiellit që reflektojnë në dëborë, e bëjnë çdo vend të ngrirë të ngjajë fantastik. Dritare.net ju ka sjellë më poshtë disa foto ...

17 foto mahnitëse që tregojnë sa magjik është dimri
Dimri ka fuqine magjike te shnderroje teresisht nje mjedis. Ngjyrat e qiellit qe reflektojne mbi bore gjate dites dhe nates dukesh shpesh perrallore. Shihni disa nga fotot me te bukura shkrepur nen dimrin me bore.
ikub.al | 17-Jan-2020 10:45
Dimri ka fuqine magjike te shnderroje teresisht nje mjedis. Ngjyrat e qiellit qe reflektojne mbi bore gjate dites dhe nates dukesh shpesh perrallore. Shihni disa nga fotot me te bukura shkrepur nen dimrin me bore.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved