ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/02/2020 07:14

Dhurata e fundit për Mezanin, akord me lojtarin e Bosnje Hercegovinës

Dhurata e fundit për Mezanin, akord me lojtarin e Bosnje Hercegovinës
Gjilani ka bërë edhe një tjetër afrim. Klubi dardan i ka bërë një dhuratë tjetër trajnerit Gentian Mezani. Ata arritën akordin me mesfushorin Muamer Svraka, të cilin i prenë edhe biletën për në Turqi ku po zhvillojnë ...
ABCNews | 17-Jan-2020 20:51
Gjilani ka bërë edhe një tjetër afrim. Klubi dardan i ka bërë një dhuratë tjetër trajnerit Gentian Mezani. Ata arritën akordin me mesfushorin Muamer Svraka, të cilin i prenë edhe biletën për në Turqi ku po zhvillojnë ...

Gjilani arrin në Turqi, konfirmohet kundërshtari i parë për miqësore
Gjilani ka mbërritur në Turqi, atje ku do të vazhdoj fazën përgatitore.
Kosova Press | 17-Jan-2020 16:19
Gjilani ka mbërritur në Turqi, atje ku do të vazhdoj fazën përgatitore.

Gjilani me objektiva të mëdha, fazën përgatitore po e kryen në Turqi
Perparim Livoreka është një nga futbollistët e larguar nga skuadra e Ferizajt në këtë afat kalimtar. Sulmuesi kosovar, ka qenë pjesë e disa skuadrave nga futbolli kosovar, Hysi, Feronikeli, Drita dhe Ferizaj kanë qenë ...
GazetaBlic | 17-Jan-2020 13:29
Perparim Livoreka është një nga futbollistët e larguar nga skuadra e Ferizajt në këtë afat kalimtar. Sulmuesi kosovar, ka qenë pjesë e disa skuadrave nga futbolli kosovar, Hysi, Feronikeli, Drita dhe Ferizaj kanë qenë ...

Vllaznia i jep lejekalimin, një shkodran për Plorin te Besëlidhja
Vllaznia nuk e mori në fazën përgatitore që zhvilloi në Ohër dhe ishte e kuptueshme që Samet Ruqi do të duhet të gjente një skuadër të re. Klubi shkodran, në orët e vona të mbrëmjes së djeshme ka njoftuar largimin e ...
ABCNews | 17-Jan-2020 10:09
Vllaznia nuk e mori në fazën përgatitore që zhvilloi në Ohër dhe ishte e kuptueshme që Samet Ruqi do të duhet të gjente një skuadër të re. Klubi shkodran, në orët e vona të mbrëmjes së djeshme ka njoftuar largimin e ...

Skuadrat “e titullit” zgjedhin Antalyan për përgatitje
Pesë skuadrat që synojnë titullin mund të mos jenë të barabarta për nga cilësia në pjesën e dytë të stinorit. Por të barabarta të paktën do t’i kenë kushtet për përgatitje. Pesë skuadrat që pjesën vjeshtore e mbyllën në ...
EkonomiaOnline | 16-Jan-2020 08:23
Pesë skuadrat që synojnë titullin mund të mos jenë të barabarta për nga cilësia në pjesën e dytë të stinorit. Por të barabarta të paktën do t’i kenë kushtet për përgatitje. Pesë skuadrat që pjesën vjeshtore e mbyllën në ...

Skuadrat “e titullit” zgjedhin Antalyan për përgatitje
Pesë skuadrat që synojnë titullin mund të mos jenë të barabarta për nga cilësia në pjesën e dytë të stinorit. Por të barabarta të paktën do t’i kenë kushtet për përgatitje. Pesë skuadrat që pjesën vjeshtore e mbyllën në ...
Koha.net | 16-Jan-2020 08:19
Pesë skuadrat që synojnë titullin mund të mos jenë të barabarta për nga cilësia në pjesën e dytë të stinorit. Por të barabarta të paktën do t’i kenë kushtet për përgatitje. Pesë skuadrat që pjesën vjeshtore e mbyllën në ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved