ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/04/2020 22:14

Dhunoi dhe sulmoi seksualisht vajzat e mitura, policia në kërkim të Destan Qorrit nga Drenasi

Dhunoi dhe sulmoi seksualisht vajzat e mitura, policia në kërkim të Destan Qorrit nga Drenasi
Policia e Kosovës për rajonin e Prishtinës, ka kërkuar ndihmën e qytetarëve për arrestimin e Destan Qorrit nga Drenasi.
Top Channel | 17-Jan-2020 16:42
Policia e Kosovës për rajonin e Prishtinës, ka kërkuar ndihmën e qytetarëve për arrestimin e Destan Qorrit nga Drenasi.

Dhunoi dhe sulmoi seksualisht vajzat e mitura, kush është kosovari i rrezikshëm që ka ngritur në këmbë policinë (EMRI-FOTO)
Policia e Kosovës për rajonin e Prishtinës ka kërkuar ndihmën e qytetarëve për arrestimin e Destan Qorrit nga Drenasi. Sipas policisë, Qorri akuzohet për tri vepra penale “dhunim, sulm seksual dhe kanosje”, ku viktimat ...
BalkanWeb | 17-Jan-2020 15:24
Policia e Kosovës për rajonin e Prishtinës ka kërkuar ndihmën e qytetarëve për arrestimin e Destan Qorrit nga Drenasi. Sipas policisë, Qorri akuzohet për tri vepra penale “dhunim, sulm seksual dhe kanosje”, ku viktimat ...

Sulmoi dhe dhunoi seksualisht vajzat e mitura, ja kush është kosovari që ka ngritur policinë në këmbë (EMRI-FOTO)
Shtetasi Destan Qorri është i akuzuar për tri vepra penale “dhunim, sulm seksual dhe kanosje”, ku viktimat janë femra (të mitura). Policia e Kosovës për rajonin e Prishtinës ka kërkuar ndihmën e qytetarëve për ...
Telegraf | 17-Jan-2020 15:38
Shtetasi Destan Qorri është i akuzuar për tri vepra penale “dhunim, sulm seksual dhe kanosje”, ku viktimat janë femra (të mitura). Policia e Kosovës për rajonin e Prishtinës ka kërkuar ndihmën e qytetarëve për ...

Përdhunonte vajzat e mitura, policia e Kosovës kërkon ndihmë për arrestimin e këtij personi
Policia e Kosovës për rajonin e Prishtinës, ka kërkuar ndihmën e qytetarëve për arrestimin e Destan Qorrit nga Drenasi. Sipas policisë, Qorri akuzohet për tri vepra penale “dhunim, sulm seksual dhe kanosje”, ku viktimat ...
Lapsi | 17-Jan-2020 16:02
Policia e Kosovës për rajonin e Prishtinës, ka kërkuar ndihmën e qytetarëve për arrestimin e Destan Qorrit nga Drenasi. Sipas policisë, Qorri akuzohet për tri vepra penale “dhunim, sulm seksual dhe kanosje”, ku viktimat ...

Nëse e shihni këtë person lajmërojeni menjëherë policinë
Referuar tri veprave penale (Dhunim, Sulm seksual dhe Kanosje) që kanë ndodhur në rajonin e Drenasit, ku viktimat janë femra (të mitura), Drejtoria Rajonale e Policisë – Prishtinë me autorizim të Prokurorisë së shtetit, ...
Indeks Online | 17-Jan-2020 15:17
Referuar tri veprave penale (Dhunim, Sulm seksual dhe Kanosje) që kanë ndodhur në rajonin e Drenasit, ku viktimat janë femra (të mitura), Drejtoria Rajonale e Policisë – Prishtinë me autorizim të Prokurorisë së shtetit, ...

Kërkohet një i dyshuar për dhunim
Referuar tri veprave penale (Dhunim, Sulm Seksual dhe Kanosje) që kanë ndodhur në rajonin e Drenasit, ku viktimat janë femra (të mitura), Drejtoria Rajonale e Policisë – Prishtinë me autorizim të Prokurorisë së ...
Klan Kosova | 17-Jan-2020 15:17
Referuar tri veprave penale (Dhunim, Sulm Seksual dhe Kanosje) që kanë ndodhur në rajonin e Drenasit, ku viktimat janë femra (të mitura), Drejtoria Rajonale e Policisë – Prishtinë me autorizim të Prokurorisë së ...

Policia shpall në kërkim Destan Qorrin
Drejtoria Rajonale e Policisë së Prishtinës ka kërkuar ndihmën e qytetarëve në kapjen e të dyshuarit Destan Qorri.
Kosova Press | 17-Jan-2020 15:14
Drejtoria Rajonale e Policisë së Prishtinës ka kërkuar ndihmën e qytetarëve në kapjen e të dyshuarit Destan Qorri.

Policia kërkon ndihmë nga qytetarët për kapjen e një personi të dyshuar për dhunim
Policia e Kosovës ka lëshuar kërkesë për bashkëpunim me qytetarët për kapjen e një të dyshuari për dhunim. Sipas njoftimit të Policisë, bëhet fjalë për Destan Qorri i lindur në vitin 1986. I njëjti akuzohet për dhunim, ...
Koha.net | 17-Jan-2020 15:11
Policia e Kosovës ka lëshuar kërkesë për bashkëpunim me qytetarët për kapjen e një të dyshuari për dhunim. Sipas njoftimit të Policisë, bëhet fjalë për Destan Qorri i lindur në vitin 1986. I njëjti akuzohet për dhunim, ...

Policia kërkon këtë person, dyshohet për dhunim
Të gjithë ata që kanë informacione lidhur me vendndodhjen e tij ta njoftojnë policinë në numrin 192 . DESTAN QORRI (1986)
Lajminet | 17-Jan-2020 15:09
Të gjithë ata që kanë informacione lidhur me vendndodhjen e tij ta njoftojnë policinë në numrin 192 . DESTAN QORRI (1986)

Nëse e shihni këtë person lajmërojeni menjëherë policinë
Policia e Kosovës – Drejtoria Rajonale e Policisë në Pejë, bazuar në ligj për publikimin e fotos me shënime tjera të personit të kërkuar më Urdhëresë të Gjykatës Themelore Pejë, me qëllim lokalizimin dhe rrjedhimisht ...
Gazeta Monitor | 17-Jan-2020 14:43
Policia e Kosovës – Drejtoria Rajonale e Policisë në Pejë, bazuar në ligj për publikimin e fotos me shënime tjera të personit të kërkuar më Urdhëresë të Gjykatës Themelore Pejë, me qëllim lokalizimin dhe rrjedhimisht ...

Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për arrestimin e një personi të dyshuar për vrasje të rëndë
Policia e Kosovës po kërkon ndihmën e qytetarëve për arrestimin e një të dyshuari për veprën penale “vrasje e rëndë”. Bëhet fjalë për 43-vjeçarin, Haki Gjocaj nga Baballoqi i Deçanit, raporton Express. Përmes një ...
Gazeta Express | 17-Jan-2020 13:56
Policia e Kosovës po kërkon ndihmën e qytetarëve për arrestimin e një të dyshuari për veprën penale “vrasje e rëndë”. Bëhet fjalë për 43-vjeçarin, Haki Gjocaj nga Baballoqi i Deçanit, raporton Express. Përmes një ...

Policia e Kosovës, kërkon ndihmë për të arrestuar Haki Gjocajn
Policia e Kosovës – Drejtoria Rajonale e Policisë në Pejë, bazuar në ligj për publikimin e fotos me shënime të tjera të personit të kërkuar më urdhëresë të Gjykatës Themelore Pejë, me qëllim lokalizimin dhe rrjedhimisht ...
Arbresh | 17-Jan-2020 13:53
Policia e Kosovës – Drejtoria Rajonale e Policisë në Pejë, bazuar në ligj për publikimin e fotos me shënime të tjera të personit të kërkuar më urdhëresë të Gjykatës Themelore Pejë, me qëllim lokalizimin dhe rrjedhimisht ...

Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për gjetjen e këtij personi
Policia e Kosovës – Drejtoria Rajonale e Policisë në Pejë, bazuar në ligj për publikimin e fotos me shënime tjera të personit të kërkuar më Urdhëresë të Gjykatës Themelore Pejë, me qëllim lokalizimin dhe ...
Zeri | 17-Jan-2020 13:53
Policia e Kosovës – Drejtoria Rajonale e Policisë në Pejë, bazuar në ligj për publikimin e fotos me shënime tjera të personit të kërkuar më Urdhëresë të Gjykatës Themelore Pejë, me qëllim lokalizimin dhe ...

Policia kërkon bashkëpunim nga qytetarët për arrestimin e Haki Gjocaj nga Deçani
Policia e Kosovës, ka kërkuar bashkëpunim nga qytetarët në mënyrë që të arrestohet personi i kërkuar Haki Gjocaj, i cili kërkohet për veprën penale “Vrasje e rëndë”. Policia ka njoftuar se personi i kërkuar është fshati ...
Telegrafi | 17-Jan-2020 13:50
Policia e Kosovës, ka kërkuar bashkëpunim nga qytetarët në mënyrë që të arrestohet personi i kërkuar Haki Gjocaj, i cili kërkohet për veprën penale “Vrasje e rëndë”. Policia ka njoftuar se personi i kërkuar është fshati ...

Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për arrestimin e një personi
Policia e Kosovës – Drejtoria Rajonale e Policisë në Pejë, bazuar në ligj për publikimin e fotografisë me shënime tjera të personit të kërkuar më Urdhëresë të Gjykatës Themelore Pejë, me qëllim lokalizimin dhe ...
Klan Kosova | 17-Jan-2020 13:50
Policia e Kosovës – Drejtoria Rajonale e Policisë në Pejë, bazuar në ligj për publikimin e fotografisë me shënime tjera të personit të kërkuar më Urdhëresë të Gjykatës Themelore Pejë, me qëllim lokalizimin dhe ...

Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për gjetjen e të dyshuarit për vrasje
Policia e Kosovës – Drejtoria Rajonale e Policisë në Pejë, bazuar në ligj për publikimin e fotos me shënime tjera të personit të kërkuar më Urdhëresë të Gjykatës Themelore Pejë, me qëllim lokalizimin dhe rrjedhimisht ...
InFokusi | 17-Jan-2020 13:47
Policia e Kosovës – Drejtoria Rajonale e Policisë në Pejë, bazuar në ligj për publikimin e fotos me shënime tjera të personit të kërkuar më Urdhëresë të Gjykatës Themelore Pejë, me qëllim lokalizimin dhe rrjedhimisht ...

Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për gjetjen e këtij personi
Personi i kërkuar është: HAKI ( Fetah) GJOCAJ i lindur me 04.02.1977 në fshatin Baballoq-Deçan. I pandehuri është i kërkuar për veprën penale “VRASJE E RËNDË”. Policia e Kosovës kërkon nga qytetarët e Republikës së ...
Lajminet | 17-Jan-2020 13:45
Personi i kërkuar është: HAKI ( Fetah) GJOCAJ i lindur me 04.02.1977 në fshatin Baballoq-Deçan. I pandehuri është i kërkuar për veprën penale “VRASJE E RËNDË”. Policia e Kosovës kërkon nga qytetarët e Republikës së ...

Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për kapjen e një të dyshuari
Policia e Kosovës, Drejtoria Rajonale e Policisë në Pejë, bazuar në autorizimin e organit kompetent për publikimin e fotos së personit të kërkuar më Letërreshtim, me qëllim lokalizimin dhe rrjedhimisht arrestimin e tij, ...
Koha.net | 22-Nov-2019 15:06
Policia e Kosovës, Drejtoria Rajonale e Policisë në Pejë, bazuar në autorizimin e organit kompetent për publikimin e fotos së personit të kërkuar më Letërreshtim, me qëllim lokalizimin dhe rrjedhimisht arrestimin e tij, ...

Policia e Kosovës, kërkon ndihmë për të arrestuar Haki Gjocajn
Policia e Kosovës – Drejtoria Rajonale e Policisë në Pejë, bazuar në ligj për publikimin e fotos me shënime të tjera të personit të kërkuar më urdhëresë të Gjykatës Themelore Pejë, me qëllim lokalizimin dhe rrjedhimisht ...
Indeks Online | 17-Jan-2020 13:38
Policia e Kosovës – Drejtoria Rajonale e Policisë në Pejë, bazuar në ligj për publikimin e fotos me shënime të tjera të personit të kërkuar më urdhëresë të Gjykatës Themelore Pejë, me qëllim lokalizimin dhe rrjedhimisht ...

Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për gjetjen e të dyshuarit për vrasje
Policia e Kosovës - Drejtoria Rajonale e Policisë në Pejë, bazuar në ligj për publikimin e fotos me shënime tjera të personit të kërkuar më Urdhëresë të Gjykatës Themelore Pejë, me qëllim lokalizimin dhe rrjedhimisht ...
Kosova Press | 17-Jan-2020 13:38
Policia e Kosovës - Drejtoria Rajonale e Policisë në Pejë, bazuar në ligj për publikimin e fotos me shënime tjera të personit të kërkuar më Urdhëresë të Gjykatës Themelore Pejë, me qëllim lokalizimin dhe rrjedhimisht ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved