ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/04/2020 17:49

Dështon shkëmbimi mes Romës dhe Interit, Spinacola dhe Politano bëjnë prapakthehu

Dështon shkëmbimi mes Romës dhe Interit, Spinacola dhe Politano bëjnë prapakthehu
Dukej se dje ishte e përfunduar, por Leonardo Spinacola dhe Mateo Politano do të qëndrojnë aty ku janë. Roma dhe Interi nuk e kanë gjetur gjuhën e përbashkët në një pikë: numrin e ndeshjeve që dy lojtarët duhet të ...
BalkanWeb | 17-Jan-2020 17:38
Dukej se dje ishte e përfunduar, por Leonardo Spinacola dhe Mateo Politano do të qëndrojnë aty ku janë. Roma dhe Interi nuk e kanë gjetur gjuhën e përbashkët në një pikë: numrin e ndeshjeve që dy lojtarët duhet të ...

Dështon shkëmbimi Spinazzola – Politano: Inter dhe Roma fajësojnë njëra tjetrën
Matteo Politano nuk është pjesë e planeve të Antonio Conte, dhe Inter po synon të gjej një skuadër për lojtarin. Një nga opsionet doli të shfaqej Roma, e cila synonte një marrëveshje shkëmbimi, e cila do të përfshinte ...
Lajminet | 17-Jan-2020 22:17
Matteo Politano nuk është pjesë e planeve të Antonio Conte, dhe Inter po synon të gjej një skuadër për lojtarin. Një nga opsionet doli të shfaqej Roma, e cila synonte një marrëveshje shkëmbimi, e cila do të përfshinte ...

Lojtarët e Inter duan transferimin permanent të Alexis Sanchez
Sanchez luan si i huazuar tek skuadra e Inter, por duket se shokët e skuadrës e pëlqejnë shumë dhe tashmë duan transferimin permanent të tij. 31 vjeçari ka hasur në vështirësi tek Interi, pasi në fillim të sezonit ka ...
Lajminet | 17-Jan-2020 20:55
Sanchez luan si i huazuar tek skuadra e Inter, por duket se shokët e skuadrës e pëlqejnë shumë dhe tashmë duan transferimin permanent të tij. 31 vjeçari ka hasur në vështirësi tek Interi, pasi në fillim të sezonit ka ...

Dështon transferimi i Spinazzola, Inter kthen sytë kah Victor Moses
Pasi ka dështuar shkëmbimi mes Matteo Politano dhe Leonardo Spinazzola, skuadra e Inter po shikon për alternativa tjera. ‘Sky Sport Italia’ bën të ditur se Inter është interesuar për shërbimet e lojtarit të Chelsea, ...
Lajminet | 17-Jan-2020 19:18
Pasi ka dështuar shkëmbimi mes Matteo Politano dhe Leonardo Spinazzola, skuadra e Inter po shikon për alternativa tjera. ‘Sky Sport Italia’ bën të ditur se Inter është interesuar për shërbimet e lojtarit të Chelsea, ...

Dështon përfundimisht marrëveshja për shkëmbimin Politano – Spinazzola
Marrëveshja mes Interit dhe Romës për shkëmbimin mes Matteo Politanos dhe Leonardo Spinazzolas, përfundimisht ka dështuar. Edhe pse ka pasur bisedimesh për dy ditë e gjysmë, klubet nuk kanë arritur ta gjejnë gjuhën e ...
Telegrafi | 17-Jan-2020 17:00
Marrëveshja mes Interit dhe Romës për shkëmbimin mes Matteo Politanos dhe Leonardo Spinazzolas, përfundimisht ka dështuar. Edhe pse ka pasur bisedimesh për dy ditë e gjysmë, klubet nuk kanë arritur ta gjejnë gjuhën e ...

Dështon përfundimisht marrëveshja për shkëmbimin Politano – Spinazzola
Marrëveshja mes Interit dhe Romës për shkëmbimin mes Matteo Politanos dhe Leonardo Spinazzolas, përfundimisht ka dështuar. Edhe pse ka pasur bisedimesh për dy ditë e gjysmë, klubet nuk kanë arritur ta gjejnë gjuhën e ...
E Dua Sportin | 17-Jan-2020 18:59
Marrëveshja mes Interit dhe Romës për shkëmbimin mes Matteo Politanos dhe Leonardo Spinazzolas, përfundimisht ka dështuar. Edhe pse ka pasur bisedimesh për dy ditë e gjysmë, klubet nuk kanë arritur ta gjejnë gjuhën e ...

Dështon përfundimisht marrëveshja për shkëmbimin Politano – Spinazzola
Marrëveshja mes Interit dhe Romës për shkëmbimin mes Matteo Politanos dhe Leonardo Spinazzolas, përfundimisht ka dështuar. Edhe pse ka pasur bisedimesh për dy ditë e gjysmë, klubet nuk kanë arritur ta gjejnë gjuhën e ...
EkonomiaOnline | 17-Jan-2020 17:12
Marrëveshja mes Interit dhe Romës për shkëmbimin mes Matteo Politanos dhe Leonardo Spinazzolas, përfundimisht ka dështuar. Edhe pse ka pasur bisedimesh për dy ditë e gjysmë, klubet nuk kanë arritur ta gjejnë gjuhën e ...

Casillas i kthehet futbollit me një post shumë të lartë
Sipas Gazzetta dello Sport, kjo marrëveshje “pothuajse ka dështuar”. Kështu, shkëmbimi i dy lojtarëve Politano-Spinazzola për momentin është në dyshim të madh. Interi, pas vizitave mjekësore nuk i ka dhënë asnjë ...
GazetaBlic | 16-Jan-2020 23:57
Sipas Gazzetta dello Sport, kjo marrëveshje “pothuajse ka dështuar”. Kështu, shkëmbimi i dy lojtarëve Politano-Spinazzola për momentin është në dyshim të madh. Interi, pas vizitave mjekësore nuk i ka dhënë asnjë ...

Më në fund ka akord mes Interit dhe Romës, klauzola shtesë bind klubet
Inter dhe Roma kanë gjetur akordin mes tyre pas dy ditëve mes tratativave intensive. Dy klubet italiane kishin rënë dakord parimisht për shkëmbimin Spinazzola-Politano deri në fund të sezonit me detyrim blerje për ...
ABCNews | 16-Jan-2020 20:36
Inter dhe Roma kanë gjetur akordin mes tyre pas dy ditëve mes tratativave intensive. Dy klubet italiane kishin rënë dakord parimisht për shkëmbimin Spinazzola-Politano deri në fund të sezonit me detyrim blerje për ...

?Dështon shkëmbimi Politano-Spinazzola?
Sipas Gazzetta dello Sport, kjo marrëveshje “pothuajse ka dështuar”. Kështu, shkëmbimi i dy lojtarëve Politano-Spinazzola për momentin është në dyshim të madh. Interi, pas vizitave mjekësore nuk i ka dhënë asnjë ...
Lajminet | 16-Jan-2020 22:49
Sipas Gazzetta dello Sport, kjo marrëveshje “pothuajse ka dështuar”. Kështu, shkëmbimi i dy lojtarëve Politano-Spinazzola për momentin është në dyshim të madh. Interi, pas vizitave mjekësore nuk i ka dhënë asnjë ...

Shkëmbimi Politano-Spinazzola drejt dështimit
Roma thuhet se ka refuzuar të lejojë Interin të kryejë ekzaminime të mëtejshme mjekësore mbi Leonardo Spinazzola dhe marrëveshja e shkëmbimit me Matteo Politano mund të shembet. Sipas mediumit Sky Sport Italia, ...
E Dua Sportin | 16-Jan-2020 13:02
Roma thuhet se ka refuzuar të lejojë Interin të kryejë ekzaminime të mëtejshme mjekësore mbi Leonardo Spinazzola dhe marrëveshja e shkëmbimit me Matteo Politano mund të shembet. Sipas mediumit Sky Sport Italia, ...

Shkëmbimi Politano-Spinazzola drejt dështimit
Roma thuhet se ka refuzuar të lejojë Interin të kryejë ekzaminime të mëtejshme mjekësore mbi Leonardo Spinazzola dhe marrëveshja e shkëmbimit me Matteo Politano mund të shembet. Sipas mediumit Sky Sport Italia , ...
Telegrafi | 16-Jan-2020 12:46
Roma thuhet se ka refuzuar të lejojë Interin të kryejë ekzaminime të mëtejshme mjekësore mbi Leonardo Spinazzola dhe marrëveshja e shkëmbimit me Matteo Politano mund të shembet. Sipas mediumit Sky Sport Italia , ...

Shkëmbimi Politano-Spinazzola drejt dështimit
Roma thuhet se ka refuzuar të lejojë Interin të kryejë ekzaminime të mëtejshme mjekësore mbi Leonardo Spinazzola dhe marrëveshja e shkëmbimit me Matteo Politano mund të shembet. Sipas mediumit Sky Sport Italia, ...
EkonomiaOnline | 16-Jan-2020 12:54
Roma thuhet se ka refuzuar të lejojë Interin të kryejë ekzaminime të mëtejshme mjekësore mbi Leonardo Spinazzola dhe marrëveshja e shkëmbimit me Matteo Politano mund të shembet. Sipas mediumit Sky Sport Italia, ...

Plas mes Interit dhe Romës, zikaltrit e teprojnë me kërkesën e tyre
Inter, pas shkëmbimit në merkato të Matteo Politano me Leonardo Spinazzola të Romës, duket se ka kërkuar diçka ekstra. Klubi romak është i irrituar me interistët, pasi ato kanë kërkuar teste mjekësore shtesë për ...
ABCNews | 16-Jan-2020 11:48
Inter, pas shkëmbimit në merkato të Matteo Politano me Leonardo Spinazzola të Romës, duket se ka kërkuar diçka ekstra. Klubi romak është i irrituar me interistët, pasi ato kanë kërkuar teste mjekësore shtesë për ...

?Dështon shkëmbimi Politano-Spinazzola?
Marrëveshja ndërmjet Interit dhë Romës është arritur në bazën ë dy huazimeve më detyrim blerje për një shifër rreth 27 milionë euro por gjithçka është vënë në rrezik tani. Sipas Gazzetta dello Sport, kjo marrëveshje ...
Koha.mk | 16-Jan-2020 11:38
Marrëveshja ndërmjet Interit dhë Romës është arritur në bazën ë dy huazimeve më detyrim blerje për një shifër rreth 27 milionë euro por gjithçka është vënë në rrezik tani. Sipas Gazzetta dello Sport, kjo marrëveshje ...

Dështon shkëmbimi Politano-Spinazzola?
Marrëveshja ndërmjet Interit dhë Romës është arritur në bazën ë dy huazimeve më detyrim blerje për një shifër rreth 27 milionë euro por gjithçka është vënë në rrezik tani.
Kosova Press | 16-Jan-2020 11:18
Marrëveshja ndërmjet Interit dhë Romës është arritur në bazën ë dy huazimeve më detyrim blerje për një shifër rreth 27 milionë euro por gjithçka është vënë në rrezik tani.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved