ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/02/2020 08:26

Dëmtimet te Bayern Munchen, Flick zbulon të rejat e fundit

Dëmtimet te Bayern Munchen, Flick zbulon të rejat e fundit
Trajneri i Bayern Munchen, Hans Flick, ka folur për situatën e dëmtimeve te bavarezët. Kingsley Coman dhe Javi Martinez janë emrat që shqetësojnë më shumë, pasi të dy futbollistët pësuan dëmtime të rënda disa javë më ...
ABCNews | 17-Jan-2020 23:18
Trajneri i Bayern Munchen, Hans Flick, ka folur për situatën e dëmtimeve te bavarezët. Kingsley Coman dhe Javi Martinez janë emrat që shqetësojnë më shumë, pasi të dy futbollistët pësuan dëmtime të rënda disa javë më ...

Lewandowski dhe Gnabry gati të kthehen për Bayern
Kampionët e Bundesliga do të kenë punë më të lehtë në vikend, pasi golashënuesi më i mirë i skuadrës pritet të rikthehet. Lidhur me situatën e lojtarëve ka folur trajneri Hansi Flick, para ndeshjes së vikendit, në ...
Lajminet | 17-Jan-2020 17:33
Kampionët e Bundesliga do të kenë punë më të lehtë në vikend, pasi golashënuesi më i mirë i skuadrës pritet të rikthehet. Lidhur me situatën e lojtarëve ka folur trajneri Hansi Flick, para ndeshjes së vikendit, në ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved