ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/02/2020 12:21

Del në treg birra me emrin e kriminelit famëkeq El Chapo

Del në treg birra me emrin e kriminelit famëkeq El Chapo
“El Chapo” ose Joaquín Archivaldo Guzmán Loera është një kriminel dhe drejtues i karteleve të drogës meksikane, i njohur në tërë botën. Por, së fundmi në treg është hedhur një birrë me emrin e tij, pikërisht birra “El ...
Dritare | 17-Jan-2020 15:28
“El Chapo” ose Joaquín Archivaldo Guzmán Loera është një kriminel dhe drejtues i karteleve të drogës meksikane, i njohur në tërë botën. Por, së fundmi në treg është hedhur një birrë me emrin e tij, pikërisht birra “El ...

E bija e narko-bosit meksikan El Chapo, prezanton birrën e re që bartë emrin dhe fotografinë e babait të saj
Që kur narko-bosi meksikan Joaquin “El Chapo” Guzman gjatë verës së kaluar u dënua me burgim të përjetshëm, bija e tij Alejandrina Guzmán Salazar po mundohet ta ruaj famën e tij me linjën e rrobave, por këtë javë ajo ...
Telegrafi | 17-Jan-2020 15:00
Që kur narko-bosi meksikan Joaquin “El Chapo” Guzman gjatë verës së kaluar u dënua me burgim të përjetshëm, bija e tij Alejandrina Guzmán Salazar po mundohet ta ruaj famën e tij me linjën e rrobave, por këtë javë ajo ...

Pi sikur kreu i një karteli droge, vjen birra “El Chapo”
Nëse ju ka shkuar mendja për një birrë të ftohtë, pini një “El Chapo”. Ky është mesazhi i Alejandrina Guzman, kompania e së cilës prezantoi një birrë, dedikuar babait të saj famëkeq dhe të burgosur, Joaquin “El Chapo” ...
Indeks Online | 17-Jan-2020 14:26
Nëse ju ka shkuar mendja për një birrë të ftohtë, pini një “El Chapo”. Ky është mesazhi i Alejandrina Guzman, kompania e së cilës prezantoi një birrë, dedikuar babait të saj famëkeq dhe të burgosur, Joaquin “El Chapo” ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved