ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/03/2020 04:42

Bushati debat me Gjatën: S’keni figura të reja brenda PD-së

Bushati debat me Gjatën: S’keni figura të reja brenda PD-së
Një tjetër debat i fortë u zhvillua në Open në Top Channel mes Çlirim Gjatës dhe Adi Bushatit. Debati nisi kur Bushati foli për se atë që pritet të sjellë kjo tryezë.
Top Channel | 17-Jan-2020 01:45
Një tjetër debat i fortë u zhvillua në Open në Top Channel mes Çlirim Gjatës dhe Adi Bushatit. Debati nisi kur Bushati foli për se atë që pritet të sjellë kjo tryezë.

Debate të forta/ Bushati përplaset me Gjylametin: Rama grin sallatë, Parlamenti një teatër kukullash…
Deputetja Blerina Gjylameti është përplasur me analistin Andi Bushati, pasi ky i fundit e quajti Parlamentin një teatër kukullash, ku kryeministri Edi Rama grin sallatë. Gjylameti e kudnërshtoi duke u shprehur se në ...
Standard | 17-Jan-2020 13:02
Deputetja Blerina Gjylameti është përplasur me analistin Andi Bushati, pasi ky i fundit e quajti Parlamentin një teatër kukullash, ku kryeministri Edi Rama grin sallatë. Gjylameti e kudnërshtoi duke u shprehur se në ...

“Edhe Kujtim Gjuzin për reformë e keni”/ Bushati përplaset me deputeten e PS-së në Open
Vazhdojnë debatet e forta në Open në Top Channel mes panelistëve. Kësaj radhe debati u zhvillua mes deputetes Gjylameti dhe Andi Bushatit.
Top Channel | 16-Jan-2020 22:57
Vazhdojnë debatet e forta në Open në Top Channel mes panelistëve. Kësaj radhe debati u zhvillua mes deputetes Gjylameti dhe Andi Bushatit.

Andi Bushati-Gjatës: Lëpitë atë që nuk thuhet
Analisti Andi Bushati dhe Sekretari për Çështjet Ligjore në Partinë Demokratike Çlirim Gjata, janë përplasur me njëri-tjetrin në emisionin “Open” në lidhje me marrëveshjen PS-PD-LSI, për reformën zgjedhore.Gjata tha se ...
Dritare | 17-Jan-2020 01:35
Analisti Andi Bushati dhe Sekretari për Çështjet Ligjore në Partinë Demokratike Çlirim Gjata, janë përplasur me njëri-tjetrin në emisionin “Open” në lidhje me marrëveshjen PS-PD-LSI, për reformën zgjedhore.Gjata tha se ...

Marrëveshja/ Bushati kritik me opozitën: Po lëpijnë atë që nuk thuhet
Analisti Andi Bushati është mjaft kritik për opozitën, pasi ajo lajmëroi për marrëveshjen me pozitën, që u arrit të martën. Çlirim Gjata, sekretar për çështjet ligjore në PD u shpreh se kjo marrëveshje u bë për shkak se ...
Politiko | 16-Jan-2020 23:12
Analisti Andi Bushati është mjaft kritik për opozitën, pasi ajo lajmëroi për marrëveshjen me pozitën, që u arrit të martën. Çlirim Gjata, sekretar për çështjet ligjore në PD u shpreh se kjo marrëveshje u bë për shkak se ...

“Parlamenti si teatër kukullash”/ Vazhdon përplasja mes Gjylametit dhe Bushatit
Vazhdon debati mes deputetes së Partisë Socialiste Blerina Gjylameti dhe Andi Bushatit. Kësaj radhe debati nisi kur Bushati ironizoi parlamentin shqiptar.
Top Channel | 16-Jan-2020 22:57
Vazhdon debati mes deputetes së Partisë Socialiste Blerina Gjylameti dhe Andi Bushatit. Kësaj radhe debati nisi kur Bushati ironizoi parlamentin shqiptar.

“Po lëpini atë që nuk thuhet” Bushati përplaset me demokratin për reformën zgjedhore
Replika të forta mes analistit Andi Bushati dhe përfaqësuesit të PD-së Çlirim Gjata. Të ftuar në emisionin Open në Tch, Gjata po fliste në lidhje me marrëveshjen e arritur mes palëve për reformën zgjedhore. E teksa ...
Gazeta Express | 16-Jan-2020 22:24
Replika të forta mes analistit Andi Bushati dhe përfaqësuesit të PD-së Çlirim Gjata. Të ftuar në emisionin Open në Tch, Gjata po fliste në lidhje me marrëveshjen e arritur mes palëve për reformën zgjedhore. E teksa ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved