ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/02/2020 17:36

Chelsea hedh poshtë mundësinë për largimin e Ross Barkley

Chelsea hedh poshtë mundësinë për largimin e Ross Barkley
Mesfushori i ‘Bluve’, Barkley, duket se akoma është pjesë e planeve afatgjate të trajnerit Frank Lampard. Me merkaton e janarit që po ecën, emri i mesfushorit të Chelsea shpesh është lidhur me një largim të mundshëm nga ...
Lajminet | 17-Jan-2020 18:32
Mesfushori i ‘Bluve’, Barkley, duket se akoma është pjesë e planeve afatgjate të trajnerit Frank Lampard. Me merkaton e janarit që po ecën, emri i mesfushorit të Chelsea shpesh është lidhur me një largim të mundshëm nga ...

Lampard: Barkley do të qëndrojë te Chelsea
Frank Lampardi thotë se nuk ka shanse që Ross Barkley të largohet nga Chelsea gjatë këtij muaji, pas raportimeve se ai do t’i bashkohet West Hamit. Menaxheri i West Hamit, David Moyes nuk e përjashtoi mundësin e marrjes ...
EkonomiaOnline | 17-Jan-2020 18:05
Frank Lampardi thotë se nuk ka shanse që Ross Barkley të largohet nga Chelsea gjatë këtij muaji, pas raportimeve se ai do t’i bashkohet West Hamit. Menaxheri i West Hamit, David Moyes nuk e përjashtoi mundësin e marrjes ...

Lampard: Barkley do të qëndrojë te Chelsea
Frank Lampardi thotë se nuk ka shanse që Ross Barkley të largohet nga Chelsea gjatë këtij muaji, pas raportimeve se ai do t’i bashkohet West Hamit. Menaxheri i West Hamit, David Moyes nuk e përjashtoi mundësin e marrjes ...
Koha.net | 17-Jan-2020 17:57
Frank Lampardi thotë se nuk ka shanse që Ross Barkley të largohet nga Chelsea gjatë këtij muaji, pas raportimeve se ai do t’i bashkohet West Hamit. Menaxheri i West Hamit, David Moyes nuk e përjashtoi mundësin e marrjes ...

Veterani Sheta objektiv i Dinamos, Besëlidhja do shifrën e çmendur
Arian Sheta në muajin shkurt mbush 39 vjeç, por mosha për të nuk ka qenë një pengesë për të vijuar të jetë një lider në skuadrat ku aktivizohet. Aktualisht ai është pjesë e Besëlidhjes dhe kërkohet në merkaton e janarit ...
ABCNews | 16-Jan-2020 09:33
Arian Sheta në muajin shkurt mbush 39 vjeç, por mosha për të nuk ka qenë një pengesë për të vijuar të jetë një lider në skuadrat ku aktivizohet. Aktualisht ai është pjesë e Besëlidhjes dhe kërkohet në merkaton e janarit ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved