ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/02/2020 07:07

Carovska: Duhet të krijojmë kushte që t’i kthejmë të rinjtë edhe nëse largohen nga shteti!

Carovska: Duhet të krijojmë kushte që t’i kthejmë të rinjtë edhe nëse largohen nga shteti!
Për largimin e të rinjve nga shteti nuk përcaktohet vetëm si standard jetësor, por edhe cilësia e plotë e jetës. Duhet të krijojmë kushte që t’i kthejmë të rinjtë edhe nëse largohen nga shteti dhe këtu t’i krijojnë ...
Shenja | 17-Jan-2020 15:12
Për largimin e të rinjve nga shteti nuk përcaktohet vetëm si standard jetësor, por edhe cilësia e plotë e jetës. Duhet të krijojmë kushte që t’i kthejmë të rinjtë edhe nëse largohen nga shteti dhe këtu t’i krijojnë ...

Duhet të krijojmë kushte që t’i kthejmë të rinjtë edhe nëse largohen nga shteti, thotë Carovska
Shkup, 17 janar 2020 (MEDIAL) – Për largimin e të rinjve nga shteti nuk përcaktohet vetëm si standard jetësor, por edhe cilësia e plotë e jetës. Duhet të krijojmë kushte që t’i kthejmë të rinjtë edhe nëse largohen nga ...
Medial | 17-Jan-2020 14:40
Shkup, 17 janar 2020 (MEDIAL) – Për largimin e të rinjve nga shteti nuk përcaktohet vetëm si standard jetësor, por edhe cilësia e plotë e jetës. Duhet të krijojmë kushte që t’i kthejmë të rinjtë edhe nëse largohen nga ...

Carovska: Duhet të krijojmë kushte që të rinjtë të kthehen dhe këtu të formojnë familjet e tyre
Zëvendëskryeministrja Mila Carovska sot deklaroi se emigrimi i të rinjve nga shteti nuk ndodh vetëm për standardin jetësor por cilësinë e jetesës dhe se duhet të krijohen kushte që t’i kthejmë të rinjtë. “Përpiqemi t’i ...
Telegrafi | 17-Jan-2020 13:59
Zëvendëskryeministrja Mila Carovska sot deklaroi se emigrimi i të rinjve nga shteti nuk ndodh vetëm për standardin jetësor por cilësinë e jetesës dhe se duhet të krijohen kushte që t’i kthejmë të rinjtë. “Përpiqemi t’i ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved