ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 30/03/2020 07:16

?Bursat evropiane mbyllin javën me optimizëm

?Bursat evropiane mbyllin javën me optimizëm
“Tregu është tashmë i kënaqur me fazën e parë të marrëveshjes tregtare mes SHBA-së dhe Kinës”, theksoi e Laurent Gaetani, menaxher në Degroof Petercam. Pas 18 muajsh mosmarrëveshjesh, Kina dhe SHBA-ja nënshkruan etapën ...
Lajminet | 17-Jan-2020 22:47
“Tregu është tashmë i kënaqur me fazën e parë të marrëveshjes tregtare mes SHBA-së dhe Kinës”, theksoi e Laurent Gaetani, menaxher në Degroof Petercam. Pas 18 muajsh mosmarrëveshjesh, Kina dhe SHBA-ja nënshkruan etapën ...

Bursat evropiane mbyllin javën me optimizëm
Bursat evropiane përfunduan javën me optimizëm shoqëruar nga euforia e “Wall Street” një ditë më parë, si dhe nga disa tregues dhe rezultate pozitive të kompanive.
Kosova Press | 17-Jan-2020 22:41
Bursat evropiane përfunduan javën me optimizëm shoqëruar nga euforia e “Wall Street” një ditë më parë, si dhe nga disa tregues dhe rezultate pozitive të kompanive.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved