ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/06/2020 05:49

Burokracitë pengesë, Rey Manaj firmos javën tjetër

Burokracitë pengesë, Rey Manaj firmos javën tjetër
Rey Manaj ka fluturuar drejt Barcelonës dhe ditën e sotme ai ka kryer vizitat mjekësore. Sulmuesi lushnjar nuk do të mund të luajë këtë fundjavë kundër Nastic Tarragona, pasi firma me katalanasit do të vijë në fillim të ...
ABCNews | 17-Jan-2020 18:56
Rey Manaj ka fluturuar drejt Barcelonës dhe ditën e sotme ai ka kryer vizitat mjekësore. Sulmuesi lushnjar nuk do të mund të luajë këtë fundjavë kundër Nastic Tarragona, pasi firma me katalanasit do të vijë në fillim të ...

Marrin fund dilemat, Manaj mbërrin në Barcelonë!
Nuk ka më dyshime, Rey Manaj do të jetë futbollisti më i ri i Barcelonës B. Skuadra e dytë e klubit katalanas ka gjetur gjuhën e përbashkët me lojtarin shqiptar. Mediet spanjolle bëjnë me dije se sulmuesi i Albacetes ka ...
Lexo | 17-Jan-2020 18:01
Nuk ka më dyshime, Rey Manaj do të jetë futbollisti më i ri i Barcelonës B. Skuadra e dytë e klubit katalanas ka gjetur gjuhën e përbashkët me lojtarin shqiptar. Mediet spanjolle bëjnë me dije se sulmuesi i Albacetes ka ...

Manaj zbarkoi në Barcelonë, gati testet mjekësore dhe kontrata 4-vjeçare
Pritej prej kohësh, por tashmë ka marrë edhe rrugë zyrtare. Rey Manaj ka mbërritur në Barcelonë dhe është gati të firmos me skuadrën katalanase. Sulmuesi i kombëtares shqiptare është gati për një eksperiencë të re në ...
Portalb | 17-Jan-2020 17:27
Pritej prej kohësh, por tashmë ka marrë edhe rrugë zyrtare. Rey Manaj ka mbërritur në Barcelonë dhe është gati të firmos me skuadrën katalanase. Sulmuesi i kombëtares shqiptare është gati për një eksperiencë të re në ...

Rey Manaj mbërrin te Barcelona për testet mjekësore
Sulmuesi shqiptar, Rey Manaj ka mbërritur në qytetin e Barcelonës, ku do t’i nënshtrohet vizitave mjekësore gjatë ditës. Pas përshpejtimit të bisedimeve javëve të kaluara, sulmuesi shqiptar i vitit 1997 është duke u ...
Telegrafi | 17-Jan-2020 15:59
Sulmuesi shqiptar, Rey Manaj ka mbërritur në qytetin e Barcelonës, ku do t’i nënshtrohet vizitave mjekësore gjatë ditës. Pas përshpejtimit të bisedimeve javëve të kaluara, sulmuesi shqiptar i vitit 1997 është duke u ...

E FUNDIT: Manaj mbërrin në Barcelonë, nuk ka më dilema për të ardhmen
Rey Manaj ka arritur në Barcelonë. Sulmuesi shqiptar do të firmosë me ekipin e dytë të Barcelonës. Sulmuesi i kombëtares shqiptare e shtyu firmën e tij, pasi kishte një problem në vesh dhe nuk mund të firmoste. Mediet ...
Politiko | 17-Jan-2020 16:44
Rey Manaj ka arritur në Barcelonë. Sulmuesi shqiptar do të firmosë me ekipin e dytë të Barcelonës. Sulmuesi i kombëtares shqiptare e shtyu firmën e tij, pasi kishte një problem në vesh dhe nuk mund të firmoste. Mediet ...

Rey Manaj futbollisti më i ri i Barcelonas
Skuadra e dytë e klubit katalanas ka gjetur gjuhën e përbashkët me lojtarin shqiptar Rey Manaj. Mediet spanjolle bëjnë me dije se sulmuesi i Albacetes ka mbërritur në Katalonja. Ai po kryen vizitat mjekësore dhe sapo ...
Zeri | 17-Jan-2020 16:37
Skuadra e dytë e klubit katalanas ka gjetur gjuhën e përbashkët me lojtarin shqiptar Rey Manaj. Mediet spanjolle bëjnë me dije se sulmuesi i Albacetes ka mbërritur në Katalonja. Ai po kryen vizitat mjekësore dhe sapo ...

Rey Manaj mbërrin te Barcelona për testet mjekësore
Sulmuesi shqiptar, Rey Manaj ka mbërritur në qytetin e Barcelonës, ku do t’i nënshtrohet vizitave mjekësore gjatë ditës. Pas përshpejtimit të bisedimeve javëve të kaluara, sulmuesi shqiptar i vitit 1997 është duke u ...
EkonomiaOnline | 17-Jan-2020 16:22
Sulmuesi shqiptar, Rey Manaj ka mbërritur në qytetin e Barcelonës, ku do t’i nënshtrohet vizitave mjekësore gjatë ditës. Pas përshpejtimit të bisedimeve javëve të kaluara, sulmuesi shqiptar i vitit 1997 është duke u ...

Rey Manaj mbërrin te Barcelona për testet mjekësore
Sulmuesi shqiptar, Rey Manaj ka mbërritur në qytetin e Barcelonës, ku do t’i nënshtrohet vizitave mjekësore gjatë ditës. Pas përshpejtimit të bisedimeve javëve të kaluara, sulmuesi shqiptar i vitit 1997 është duke u ...
E Dua Sportin | 17-Jan-2020 15:59
Sulmuesi shqiptar, Rey Manaj ka mbërritur në qytetin e Barcelonës, ku do t’i nënshtrohet vizitave mjekësore gjatë ditës. Pas përshpejtimit të bisedimeve javëve të kaluara, sulmuesi shqiptar i vitit 1997 është duke u ...

Mësohet dita kur Manaj bashkohet me Barcelonën B
Rej Manaj do të jetë lojtari më i ri i Barcelonës B. Shqiptari kishte një problem në vesh dhe nuk udhëtonte dot me avion dhe besohet se sot do të jetë në gjendje të fluturojë dhe ditën e nesërme do të jetë në Barcelonë. ...
Alsat-M | 17-Jan-2020 07:42
Rej Manaj do të jetë lojtari më i ri i Barcelonës B. Shqiptari kishte një problem në vesh dhe nuk udhëtonte dot me avion dhe besohet se sot do të jetë në gjendje të fluturojë dhe ditën e nesërme do të jetë në Barcelonë. ...

13:45 Zbulohet arsyeja pse Barcelona ende nuk e ka prezantuar sulmuesin shqiptar Rey Manaj ka arritur marrëveshje me...
Rey Manaj ka arritur marrëveshje me Barcelonën. Por, zyrtarizmi dhe prezantimi i futbollistit shqiptar nga klubi i madh spanjoll nuk është bërë ende në mënyrë që sulmuesi t’i bashkohet ekipit B të Barcelonës. Një gjë e ...
Kosova Sot | 16-Jan-2020 13:47
Rey Manaj ka arritur marrëveshje me Barcelonën. Por, zyrtarizmi dhe prezantimi i futbollistit shqiptar nga klubi i madh spanjoll nuk është bërë ende në mënyrë që sulmuesi t’i bashkohet ekipit B të Barcelonës. Një gjë e ...

Zbulohet arsyeja pse Barcelona ende nuk e ka prezantuar sulmuesin shqiptar
Rey Manaj ka arritur marrëveshje me Barcelonën. Por, zyrtarizmi dhe prezantimi i futbollistit shqiptar nga klubi i madh spanjoll nuk është bërë ende në mënyrë që sulmuesi t’i bashkohet ekipit B të Barcelonës. Një gjë e ...
Gazeta Express | 16-Jan-2020 13:26
Rey Manaj ka arritur marrëveshje me Barcelonën. Por, zyrtarizmi dhe prezantimi i futbollistit shqiptar nga klubi i madh spanjoll nuk është bërë ende në mënyrë që sulmuesi t’i bashkohet ekipit B të Barcelonës. Një gjë e ...

Shtyhet prezantimi i Rey Manajt, mjekët vendosin veton
Rey Manaj e ka mbyllur marrëveshjen me Barcelonën. Sulmuesi lushnjar do të duhej të kishte fluturuar drejt Katalonjës ditën e sotme, por mjekët i kanë rekomanduar të mos e bëjë diçka të tillë. E gjithë për shkak të një ...
ABCNews | 16-Jan-2020 12:50
Rey Manaj e ka mbyllur marrëveshjen me Barcelonën. Sulmuesi lushnjar do të duhej të kishte fluturuar drejt Katalonjës ditën e sotme, por mjekët i kanë rekomanduar të mos e bëjë diçka të tillë. E gjithë për shkak të një ...

Shuhen të gjitha dyshimet, Rey Manaj prezantohet të premten te Barcelona B
E premtja do të jetë dita e Rey Manaj. Sulmuesi ka arritur në fillim të javës marrëveshjen për transferimin te Barcelona B, ndërsa shtyu firmën në kontratë dhe prezantimin për shkak të një problemi shëndetësor. Mediat ...
Lexo | 16-Jan-2020 13:06
E premtja do të jetë dita e Rey Manaj. Sulmuesi ka arritur në fillim të javës marrëveshjen për transferimin te Barcelona B, ndërsa shtyu firmën në kontratë dhe prezantimin për shkak të një problemi shëndetësor. Mediat ...

Shuhen të gjitha dyshimet, Rey Manaj prezantohet të premten te Barcelona B
E premtja do të jetë dita e Rey Manaj. Sulmuesi ka arritur në fillim të javës marrëveshjen për transferimin te Barcelona B, ndërsa shtyu firmën në kontratë dhe prezantimin për shkak të një problemi shëndetësor. ...
BalkanWeb | 16-Jan-2020 11:49
E premtja do të jetë dita e Rey Manaj. Sulmuesi ka arritur në fillim të javës marrëveshjen për transferimin te Barcelona B, ndërsa shtyu firmën në kontratë dhe prezantimin për shkak të një problemi shëndetësor. ...

Ngecin bisedimet e Manajt me Barcelonën, sulmuesi ka një problem të pazakontë
Marrëveshja ndërmjet Barcelonës B dhe Albacetes për sulmuesin Rey Manaj është përfunduar, por lojtari ende nuk është prezantuar. Arsyeja është mjaft e veçantë! Manaj ka një problem në vesh dhe nuk këshillohet të ...
Politiko | 16-Jan-2020 12:50
Marrëveshja ndërmjet Barcelonës B dhe Albacetes për sulmuesin Rey Manaj është përfunduar, por lojtari ende nuk është prezantuar. Arsyeja është mjaft e veçantë! Manaj ka një problem në vesh dhe nuk këshillohet të ...

Problemet me vesh, shtyen prezantimin e Manaj tek Barcelona
Rey Manaj arriti akordin për transferimin tek Barcelona disa ditë më parë dhe sulmuesi shqiptar pritej që ditën e djeshme të bënte edhe prezantimin.
Kosova Press | 16-Jan-2020 12:05
Rey Manaj arriti akordin për transferimin tek Barcelona disa ditë më parë dhe sulmuesi shqiptar pritej që ditën e djeshme të bënte edhe prezantimin.

Dhimbjet në vesh shtyn prezantimin e Manajt te Barcelona
Rei Manaj pritej që këtë të mërkurë të nënshkruante dhe zyrtarizohej te Barcelona, për të kaluar më pas te ekipi B. Por një pengesë ka pasur për sulmuesin shqiptar në këtë aventurë të re. Bëhet fjalë për një infeksion ...
Koha.mk | 16-Jan-2020 11:34
Rei Manaj pritej që këtë të mërkurë të nënshkruante dhe zyrtarizohej te Barcelona, për të kaluar më pas te ekipi B. Por një pengesë ka pasur për sulmuesin shqiptar në këtë aventurë të re. Bëhet fjalë për një infeksion ...

Problemet me vesh ia shtyjnë Rey Manajt zyrtarizimin te Barcelona B
Rey Manaj pritet të prezantohet gjatë kësaj jave te Barcelona B. Sulmuesi që do të kalonte sot (e mërkure) te skuadra katalunase, kishte probleme shëndetësore. AS raporton se transferimi i Manajt do të ndodhë në fund të ...
E Dua Sportin | 16-Jan-2020 01:00
Rey Manaj pritet të prezantohet gjatë kësaj jave te Barcelona B. Sulmuesi që do të kalonte sot (e mërkure) te skuadra katalunase, kishte probleme shëndetësore. AS raporton se transferimi i Manajt do të ndodhë në fund të ...

Problemet me vesh ia shtyjnë Rey Manajt zyrtarizimin te Barcelona B
Rey Manaj pritet të prezantohet gjatë kësaj jave te Barcelona B. Sulmuesi që do të kalonte sot (e mërkure) te skuadra katalunase, kishte probleme shëndetësore. AS raporton se transferimi i Manajt do të ndodhë në fund të ...
Telegrafi | 15-Jan-2020 23:55
Rey Manaj pritet të prezantohet gjatë kësaj jave te Barcelona B. Sulmuesi që do të kalonte sot (e mërkure) te skuadra katalunase, kishte probleme shëndetësore. AS raporton se transferimi i Manajt do të ndodhë në fund të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved