ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 08/04/2020 11:15

Bonusi i Mourinhos nëse Tottenham kualifikohet në Ligën e Kampionëve

Bonusi i Mourinhos nëse Tottenham kualifikohet në Ligën e Kampionëve
Jose Mourinho do të përfitojë 2 milionë funte nëse arrin ta kualifikojë Tottenhamin në edicionin e ardhshëm të Ligës së Kampionëve, shkruan “The Sun”. Trajneri portugez befasoi kur zëvendësoi Mauricio Pochettinon si ...
Koha.mk | 17-Jan-2020 20:54
Jose Mourinho do të përfitojë 2 milionë funte nëse arrin ta kualifikojë Tottenhamin në edicionin e ardhshëm të Ligës së Kampionëve, shkruan “The Sun”. Trajneri portugez befasoi kur zëvendësoi Mauricio Pochettinon si ...

Mourinho ka bonus të veçante nëse e kualifikon Tottenhamin në Ligën e Kampionëve
Jose Mourinho do të fitojë bonus prej dy milionë funtesh (2.35 milionë euro) nëse arrin ta kualifikojë Tottenham Hotspurin në Ligën e Kampionëve. Portugezi e mori drejtimin e Spursave në muajin nëntor pas shkarkimit të ...
Telegrafi | 17-Jan-2020 12:03
Jose Mourinho do të fitojë bonus prej dy milionë funtesh (2.35 milionë euro) nëse arrin ta kualifikojë Tottenham Hotspurin në Ligën e Kampionëve. Portugezi e mori drejtimin e Spursave në muajin nëntor pas shkarkimit të ...

Mourinho ka bonus të veçante nëse e kualifikon Tottenhamin në Ligën e Kampionëve
Jose Mourinho do të fitojë bonus prej dy milionë funtesh (2.35 milionë euro) nëse arrin ta kualifikojë Tottenham Hotspurin në Ligën e Kampionëve. Portugezi e mori drejtimin e Spursave në muajin nëntor pas shkarkimit të ...
E Dua Sportin | 17-Jan-2020 13:01
Jose Mourinho do të fitojë bonus prej dy milionë funtesh (2.35 milionë euro) nëse arrin ta kualifikojë Tottenham Hotspurin në Ligën e Kampionëve. Portugezi e mori drejtimin e Spursave në muajin nëntor pas shkarkimit të ...

Bonusi i Mourinhos nëse Tottenham kualifikohet në Ligën e Kampionëve
Jose Mourinho do të përfitojë 2 milionë funte nëse arrin ta kualifikojë Tottenhamin në edicionin e ardhshëm të Ligës së Kampionëve, shkruan “The Sun”. Trajneri portugez befasoi kur zëvendësoi Mauricio Pochettinon si ...
Lajminet | 17-Jan-2020 11:22
Jose Mourinho do të përfitojë 2 milionë funte nëse arrin ta kualifikojë Tottenhamin në edicionin e ardhshëm të Ligës së Kampionëve, shkruan “The Sun”. Trajneri portugez befasoi kur zëvendësoi Mauricio Pochettinon si ...

Mourinho hidhet pas mbrojtësit të Barcelonës
Skuadra e Jose Mourinhos është futur në garë për, qendërmbrojtësin e Barcelonës Samul Umtit. Mbrojtësi francez nuk është i lumtur në Camp Nou, dhe Mourinho e ka piketuar si qendërmbrojtësin ideal për skuadrën e tij. ...
Lajminet | 16-Jan-2020 17:41
Skuadra e Jose Mourinhos është futur në garë për, qendërmbrojtësin e Barcelonës Samul Umtit. Mbrojtësi francez nuk është i lumtur në Camp Nou, dhe Mourinho e ka piketuar si qendërmbrojtësin ideal për skuadrën e tij. ...

?Tottenhami futet në garë për Umtitin
Tottenham është duke punuar fuqishëm në merkaton e këtij afati kalimtar të janarit. Skuadra e Jose Mourinhos është futur në garë për, qendërmbrojtësin e Barcelonës Samul Umtit, transmeton KosovaPress, përcjellë gazeta ...
Koha.mk | 16-Jan-2020 14:57
Tottenham është duke punuar fuqishëm në merkaton e këtij afati kalimtar të janarit. Skuadra e Jose Mourinhos është futur në garë për, qendërmbrojtësin e Barcelonës Samul Umtit, transmeton KosovaPress, përcjellë gazeta ...

Tottenham futet në garë për Umtitin
Tottenham është duke punuar fuqishëm në merkaton e këtij afati kalimtar të janarit. Skuadra e Jose Mourinhos është futur në garë për, qendërmbrojtësin e Barcelonës Samul Umtit. Mbrojtësi francez nuk është i lumtur në ...
Alsat-M | 16-Jan-2020 13:50
Tottenham është duke punuar fuqishëm në merkaton e këtij afati kalimtar të janarit. Skuadra e Jose Mourinhos është futur në garë për, qendërmbrojtësin e Barcelonës Samul Umtit. Mbrojtësi francez nuk është i lumtur në ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved