ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/02/2020 10:04

Blick lavdëron Zhegrovën: Lojtari më spektakolar në Zvicër

Blick lavdëron Zhegrovën: Lojtari më spektakolar në Zvicër
Gazeta e famshme zvicerane Blick e ka publikuar një artikull të veçantë për yllin kosovar të Baselit, Edon Zhegrovën, të cilin e ka quajtur lojtarin më spektakolar në fazën e sulmit në Zvicër. Artikullin mund ta lexoni ...
GazetaTema | 17-Jan-2020 13:38
Gazeta e famshme zvicerane Blick e ka publikuar një artikull të veçantë për yllin kosovar të Baselit, Edon Zhegrovën, të cilin e ka quajtur lojtarin më spektakolar në fazën e sulmit në Zvicër. Artikullin mund ta lexoni ...

‘Blick’: Zhegrova, lojtari më spektakular në Zvicër
Ylli i Kosovës, Zhegrova, ka kthyer gjithçka në favorin e tij, pas disa viteve ngecje me skuadrën e Genk, por edhe me Baselin. Muajt e fundit të vitit të kaluar dhe fillimi i këtij viti kanë treguar një Edon krejtësisht ...
AlbInfo | 17-Jan-2020 18:23
Ylli i Kosovës, Zhegrova, ka kthyer gjithçka në favorin e tij, pas disa viteve ngecje me skuadrën e Genk, por edhe me Baselin. Muajt e fundit të vitit të kaluar dhe fillimi i këtij viti kanë treguar një Edon krejtësisht ...

‘Blick’: Zhegrova është lojtari më spektakolar në Superligën e Zvicrës
Ylli i Kosovës, Zhegrova, ka kthyer gjithçka në favorin e tij, pas disa viteve ngecje me skuadrën e Genk, por edhe me Basel. Muajt e fundit të vitit të kaluar dhe fillimi i këtij viti kanë treguar një Edon krejtësisht ...
Lajminet | 17-Jan-2020 16:14
Ylli i Kosovës, Zhegrova, ka kthyer gjithçka në favorin e tij, pas disa viteve ngecje me skuadrën e Genk, por edhe me Basel. Muajt e fundit të vitit të kaluar dhe fillimi i këtij viti kanë treguar një Edon krejtësisht ...

Blick lavdëron Zhegrovën: Lojtari më spektakolar në Zvicër
Gazeta e famshme zvicerane Blick e ka publikuar një artikull të veçantë për yllin kosovar të Baselit, Edon Zhegrovën, të cilin e ka quajtur lojtarin më spektakolar në fazën e sulmit në Zvicër. Artikullin mund ta lexoni ...
Kosova Sot | 17-Jan-2020 12:46
Gazeta e famshme zvicerane Blick e ka publikuar një artikull të veçantë për yllin kosovar të Baselit, Edon Zhegrovën, të cilin e ka quajtur lojtarin më spektakolar në fazën e sulmit në Zvicër. Artikullin mund ta lexoni ...

Blick lavdëron Zhegrovën: Lojtari më spektakolar në Zvicër
Gazeta e famshme zvicerane Blick e ka publikuar një artikull të veçantë për yllin kosovar të Baselit, Edon Zhegrovën, të cilin e ka quajtur lojtarin më spektakolar në fazën e sulmit në Zvicër. Artikullin mund ta lexoni ...
Lexo | 17-Jan-2020 12:35
Gazeta e famshme zvicerane Blick e ka publikuar një artikull të veçantë për yllin kosovar të Baselit, Edon Zhegrovën, të cilin e ka quajtur lojtarin më spektakolar në fazën e sulmit në Zvicër. Artikullin mund ta lexoni ...

Edon Zhegrova mund të fitojë kontratë nga Baseli Edon Zhegrova secilën herë e më mirë po i tregon kualitetet e tij në Zvicër, te Baseli. Futbollisti i ri kosovar të enjten shpërtheu në krahun e djathtë dhe shënoi gol të bukur në...
Edon Zhegrova secilën herë e më mirë po i tregon kualitetet e tij në Zvicër, te Baseli. Futbollisti i ri kosovar të enjten shpërtheu në krahun e djathtë dhe shënoi gol të bukur në fitoren prej 1:0 të Baselit në ...
Kosova Sot | 17-Jan-2020 11:52
Edon Zhegrova secilën herë e më mirë po i tregon kualitetet e tij në Zvicër, te Baseli. Futbollisti i ri kosovar të enjten shpërtheu në krahun e djathtë dhe shënoi gol të bukur në fitoren prej 1:0 të Baselit në ...

Mediumi zviceran me rrëfim të veçantë për Edon Zhegrovën – Ndihmohet nga Xhaka, prindërit i ka gjithmonë afër vetes
Kur Edon Zhegrova tregon aftësitë e tij në futboll, nëna Sanije dhe babai Lulzim janë gjithmonë aty. Ata gjenden me Edonin edhe në përgatitjet para-sezonale në Marbella. Mediumi i njohur zviceran Blick ka bërë një ...
Telegrafi | 17-Jan-2020 10:45
Kur Edon Zhegrova tregon aftësitë e tij në futboll, nëna Sanije dhe babai Lulzim janë gjithmonë aty. Ata gjenden me Edonin edhe në përgatitjet para-sezonale në Marbella. Mediumi i njohur zviceran Blick ka bërë një ...

Gazeta zvicerane “Blick”: Zhegrova, lojtari më spektakolar, në Superligë
Paraqitjet fantastike kohët e fundit nga futbollisti Edon Zhegrova nuk kanë kaluar pa u komentuar nga gazeta e famshme zvicerane Blick. Kjo gazetë ka publikuar një artikull të veçantë për yllin kosovar të Baselit, Edon ...
Indeks Online | 17-Jan-2020 11:51
Paraqitjet fantastike kohët e fundit nga futbollisti Edon Zhegrova nuk kanë kaluar pa u komentuar nga gazeta e famshme zvicerane Blick. Kjo gazetë ka publikuar një artikull të veçantë për yllin kosovar të Baselit, Edon ...

Blick lavdëron Zhegrovën: Lojtari më spektakolar në Zvicër
Gazeta e famshme zvicerane Blick e ka publikuar një artikull të veçantë për yllin kosovar të Baselit, Edon Zhegrovën, të cilin e ka quajtur lojtarin më spektakolar në fazën e sulmit në Zvicër. Artikullin mund ta lexoni ...
Gazeta Express | 17-Jan-2020 11:33
Gazeta e famshme zvicerane Blick e ka publikuar një artikull të veçantë për yllin kosovar të Baselit, Edon Zhegrovën, të cilin e ka quajtur lojtarin më spektakolar në fazën e sulmit në Zvicër. Artikullin mund ta lexoni ...

Edon Zhegrova mund të fitojë kontratë nga Baseli
Edon Zhegrova secilën herë e më mirë po i tregon kualitetet e tij në Zvicër, te Baseli. Futbollisti i ri kosovar të enjten shpërtheu në krahun e djathtë dhe shënoi gol të bukur në fitoren prej 1:0 të Baselit në ...
Gazeta Express | 17-Jan-2020 11:27
Edon Zhegrova secilën herë e më mirë po i tregon kualitetet e tij në Zvicër, te Baseli. Futbollisti i ri kosovar të enjten shpërtheu në krahun e djathtë dhe shënoi gol të bukur në fitoren prej 1:0 të Baselit në ...

Te Baseli e vlerësojnë përparimin e Zhegrovës
Edon Zhegrova ka shpërthyer në krahun e djathtë dhe ka shënuar gol të bukur për t’ia siguruar Baselit fitoren 1:0 ndaj skuadrës rumune FCSB, të enjten paradite në Marbella të Spanjës. Zhegrova është aktivizuar në ...
Koha.net | 17-Jan-2020 10:57
Edon Zhegrova ka shpërthyer në krahun e djathtë dhe ka shënuar gol të bukur për t’ia siguruar Baselit fitoren 1:0 ndaj skuadrës rumune FCSB, të enjten paradite në Marbella të Spanjës. Zhegrova është aktivizuar në ...

Mediumi zviceran me rrëfim special për Edon Zhegrovën
Deri në moshën 12-vjeçare Edon Zhegrova luante me top në rrugët e Prishtinës. Pastaj ai shkoi për një provë stërvitore te Milani. Dhe që prej asaj kohe është krahasuar me një futbollist të madh, shkruan mediumi ...
Zeri | 03-Dec-2019 23:01
Deri në moshën 12-vjeçare Edon Zhegrova luante me top në rrugët e Prishtinës. Pastaj ai shkoi për një provë stërvitore te Milani. Dhe që prej asaj kohe është krahasuar me një futbollist të madh, shkruan mediumi ...

Këngët nacionaliste të Djokovicit për Kosovën marrin vëmendje edhe nga mediumi i njohur zviceran
Pas triumfit në Kupën ATP tenisti serb, Novak Djokovic, filloi të këndojë këngë nacionaliste serbe për Kosovën, shkruan mediumi zviceran “Blick”, transmeton zeri.info Djokovic kishte postuar një video në “Instagram” ...
Zeri | 16-Jan-2020 19:48
Pas triumfit në Kupën ATP tenisti serb, Novak Djokovic, filloi të këndojë këngë nacionaliste serbe për Kosovën, shkruan mediumi zviceran “Blick”, transmeton zeri.info Djokovic kishte postuar një video në “Instagram” ...

“Mund të jesh fitues, por mbetesh primitiv e shovinist i zakonshëm”
Pas triumfit ndaj ekipit të Spanjës në finale, përmes vidove live në rrjete sociale, tenisti me famë botërore Novak Gjokoviq dhe pjesëtarët e tjerë të ekipit kanë festuar me këngë nacionaliste për Kosovën. Cana i është ...
AlbInfo | 16-Jan-2020 19:39
Pas triumfit ndaj ekipit të Spanjës në finale, përmes vidove live në rrjete sociale, tenisti me famë botërore Novak Gjokoviq dhe pjesëtarët e tjerë të ekipit kanë festuar me këngë nacionaliste për Kosovën. Cana i është ...

VIDEO | Zhegrova dhe Uzuni gjejnë golin, realizim perfekt i talentit dardan
Edon Zhegrova dhe Myrto Uzuni kanë gjetur rrugën e rrjetës në miqësoret e sotme. Talenti dardan i dhuroi fitoren Baselit në ndeshjen ndaj Steauas së Bukureshtit që u zhvillua në Marbella të Spanjës. 20-vjeçari ofensiv ...
ABCNews | 16-Jan-2020 16:59
Edon Zhegrova dhe Myrto Uzuni kanë gjetur rrugën e rrjetës në miqësoret e sotme. Talenti dardan i dhuroi fitoren Baselit në ndeshjen ndaj Steauas së Bukureshtit që u zhvillua në Marbella të Spanjës. 20-vjeçari ofensiv ...

Mediumi zviceran: Ambasadori i Kosovës sulmon Gjokoviçin
Mediumi zviceran, Blick ka bërë një artikull në të cilin thuhet se ambasadori i Kosovës në Bullgari, Edon Cana e ka sulmuar Gjokoviçin për shkak që ai kishte bërë video me këngë nacionaliste serbe. Tenisieri kishte ...
Indeks Online | 16-Jan-2020 18:11
Mediumi zviceran, Blick ka bërë një artikull në të cilin thuhet se ambasadori i Kosovës në Bullgari, Edon Cana e ka sulmuar Gjokoviçin për shkak që ai kishte bërë video me këngë nacionaliste serbe. Tenisieri kishte ...

Video/Zhegrova tregon klasin në sfidën me Steauan
Edon Zhegrova vendosi takimin e fundit miqësor të Bazellit ndaj rumunëve të Steauas. Ndeshja ishte e qetë, por është duhej shpërthimi i Zhegrovës në krahun e djathtë të zonës së rreptësisë për të gjetur rrjetën. ...
Alsat-M | 16-Jan-2020 16:22
Edon Zhegrova vendosi takimin e fundit miqësor të Bazellit ndaj rumunëve të Steauas. Ndeshja ishte e qetë, por është duhej shpërthimi i Zhegrovës në krahun e djathtë të zonës së rreptësisë për të gjetur rrjetën. ...

Edon Zhegrova shënon supergol duke ia dhuruar skuadrës së tij fitoren
Ylli kosovar i Baselit, Edon Zhegrova, ia dhuroi skuadrës së tij fitoren në ndeshjen miqësore kundër klubit rumun FCSB me një gol të bukur, të shënuar pesë minuta para fundit të ndeshjes. Tani që është mbyllur pjesa e ...
AlbInfo | 16-Jan-2020 16:22
Ylli kosovar i Baselit, Edon Zhegrova, ia dhuroi skuadrës së tij fitoren në ndeshjen miqësore kundër klubit rumun FCSB me një gol të bukur, të shënuar pesë minuta para fundit të ndeshjes. Tani që është mbyllur pjesa e ...

Me një driblim fantastik dhe një gol të bukur, Edon Zhegrova ia siguron fitoren Baselit ndaj Steauas
Sulmuesi i Përfaqësueses së Kosovës, Edon Zhegrova ka dhuruar një paraqitje brilante me fanellën e zviceranëve të Baselit. Baseli ka arritur të fitojë një miqësore luksi të zhvilluar ndaj klubit të madh rumun, Steaua ...
Telegrafi | 16-Jan-2020 13:50
Sulmuesi i Përfaqësueses së Kosovës, Edon Zhegrova ka dhuruar një paraqitje brilante me fanellën e zviceranëve të Baselit. Baseli ka arritur të fitojë një miqësore luksi të zhvilluar ndaj klubit të madh rumun, Steaua ...

Zhegrova ia jep Baselit fitoren (VIDEO)
Ylli kosovar i Baselit, Edon Zhegrova, ia dhuroi skuadrës së tij fitoren në ndeshjen miqësore kundër klubit rumun FCSB me një gol të bukur, të shënuar pesë minuta para fundit të ndeshjes. Tani që është mbyllur pjesa e ...
Koha.mk | 16-Jan-2020 14:14
Ylli kosovar i Baselit, Edon Zhegrova, ia dhuroi skuadrës së tij fitoren në ndeshjen miqësore kundër klubit rumun FCSB me një gol të bukur, të shënuar pesë minuta para fundit të ndeshjes. Tani që është mbyllur pjesa e ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved