ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/02/2020 06:44

Bersant Celina prezanton super veturën e tij

Bersant Celina prezanton super veturën e tij
Ylli i Përfaqësueses së Kosovës dhe skuadrës angleze Swansea, Bersant Celina është duke kaluar momente shumë të mira në formën e tij. Ai tashmë është shndërruar në njërin nga futbollistët kyç të......
Zeri | 17-Jan-2020 21:11
Ylli i Përfaqësueses së Kosovës dhe skuadrës angleze Swansea, Bersant Celina është duke kaluar momente shumë të mira në formën e tij. Ai tashmë është shndërruar në njërin nga futbollistët kyç të......

Futbollisti shqiptar i pafat, mbetet në rrugë
Futbollisti shqiptar Egli Kaja vazhdon të përballet me një situatë aspak të mirë. 22-vjeçari, i cili ishte pjesë e skuadrës së Ligës së Dytë angleze Northamptonit ka ndërprerë kontratën për shkak të dëmtimeve......
Zeri | 16-Jan-2020 16:59
Futbollisti shqiptar Egli Kaja vazhdon të përballet me një situatë aspak të mirë. 22-vjeçari, i cili ishte pjesë e skuadrës së Ligës së Dytë angleze Northamptonit ka ndërprerë kontratën për shkak të dëmtimeve......

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved