ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/02/2020 00:09

Befason Ferizaj, liron pesë futbollistë

Befason Ferizaj, liron pesë futbollistë
Ferizaj ka njoftuar për lirimin e 5 futbollistëve nga skuadra, shkruan zeri.info Bëhet fjalë për lojtarët Zgjim Mustafa, Përparim Livoreka, Fatih Karahoda, Dardan Jashari dhe Alban Rexhepi. Këtë gjë klubi ferizajas e ka ...
Zeri | 16-Jan-2020 22:12
Ferizaj ka njoftuar për lirimin e 5 futbollistëve nga skuadra, shkruan zeri.info Bëhet fjalë për lojtarët Zgjim Mustafa, Përparim Livoreka, Fatih Karahoda, Dardan Jashari dhe Alban Rexhepi. Këtë gjë klubi ferizajas e ka ...

Llapi udhëton jashtë vendit për fazën përgatitore, kjo do të jetë ndeshja e parë miqësore e llapjanasve
Llapi do të udhëtojë nesër drejt Shqipërisë për të vazhduar përgatitjet për stinorin pranveror të Superligës së Kosovës, shkruan zeri.info Këtë gjë e ka konfirmuar vetë klubi llapjanas përmes një njoftimi......
Zeri | 16-Jan-2020 21:36
Llapi do të udhëtojë nesër drejt Shqipërisë për të vazhduar përgatitjet për stinorin pranveror të Superligës së Kosovës, shkruan zeri.info Këtë gjë e ka konfirmuar vetë klubi llapjanas përmes një njoftimi......

FC Ferizaj liron pesë futbollistë, priten përforcime të reja
Ferizaj sot ka liruar pesë futbollistë nga skuadra, për t’i lënë të lirë që të transferohen në skuadra tjera. Futbollistët e liruar janë: Zgjim Mustafa, Përparim Livoreka, Fatih Karahoda, Dardan Jashari dhe Alban ...
Telegrafi | 16-Jan-2020 20:39
Ferizaj sot ka liruar pesë futbollistë nga skuadra, për t’i lënë të lirë që të transferohen në skuadra tjera. Futbollistët e liruar janë: Zgjim Mustafa, Përparim Livoreka, Fatih Karahoda, Dardan Jashari dhe Alban ...

ZYRTARE: Ferizaj liron 5 futbollistë
Skuadra e Ferizajt sot ka liruar 5 futbollistë nga klubi, për t’i lënë të lirë që të transferohen në skuadra tjera. “Nuk arritëm marrëveshje për të vazhduar bashkëpunimin tonë, dhe kështu i ndajtëm rrugët me këta 5 ...
InFokusi | 16-Jan-2020 20:47
Skuadra e Ferizajt sot ka liruar 5 futbollistë nga klubi, për t’i lënë të lirë që të transferohen në skuadra tjera. “Nuk arritëm marrëveshje për të vazhduar bashkëpunimin tonë, dhe kështu i ndajtëm rrugët me këta 5 ...

E zbulon Reina: Shkova te Milani sepse Donnarumma duhej të largohej
Pepe Reina ka zbuluar se kishte nënshkruar për Milanin vetëm sepse Gianluigi Donnarumas duhej të largohej nga klubi, transmeton zeri.info Reprezentuesi italian ishte përfolur për një largim të mundshëm nga “San Siro” ...
Zeri | 16-Jan-2020 20:06
Pepe Reina ka zbuluar se kishte nënshkruar për Milanin vetëm sepse Gianluigi Donnarumas duhej të largohej nga klubi, transmeton zeri.info Reprezentuesi italian ishte përfolur për një largim të mundshëm nga “San Siro” ...

Ferizaj merr vendim, liron 5 futbollistë
Palët nuk arritën marrëveshje për të vazhduar bashkëpunimin, dhe kështu i ndan rrugët me 5 futbollistë. Bëhet fjalë për Zgjim Mustafa, Përparim Livoreka, Fatih Karahoda, Dardan Jashari dhe Alban Rexhepi. Klubi i ka ...
Lajminet | 16-Jan-2020 20:01
Palët nuk arritën marrëveshje për të vazhduar bashkëpunimin, dhe kështu i ndan rrugët me 5 futbollistë. Bëhet fjalë për Zgjim Mustafa, Përparim Livoreka, Fatih Karahoda, Dardan Jashari dhe Alban Rexhepi. Klubi i ka ...

Vazhdon eksodi i largimeve në Superligë, Ferizaj liron 5 futbollistë
Skuadra e Ferizajit përmes një postimi në facebook ka njoftuar lirimin e 5 futbollistëve të saj. Klubi ka treguar se arsye për këtë ka qenë mos arritja e marrëveshjes për ta vazhduar bashkëpunimin andaj edhe i kanë ...
Indeks Online | 16-Jan-2020 19:48
Skuadra e Ferizajit përmes një postimi në facebook ka njoftuar lirimin e 5 futbollistëve të saj. Klubi ka treguar se arsye për këtë ka qenë mos arritja e marrëveshjes për ta vazhduar bashkëpunimin andaj edhe i kanë ...

Ferizaji largon plotë 5 futbollistë
Pas fillimit të fazës përgatitore, skuadra e Superligës së Kosovës, FC Ferizaj tashmë ka filluar edhe planin e operacionit ‘fshesa’. Drejtuesit e klubit tashmë kanë bërë listën e futbollistëve të cilët do të largohen ...
InfoSport.mk | 16-Jan-2020 13:19
Pas fillimit të fazës përgatitore, skuadra e Superligës së Kosovës, FC Ferizaj tashmë ka filluar edhe planin e operacionit ‘fshesa’. Drejtuesit e klubit tashmë kanë bërë listën e futbollistëve të cilët do të largohen ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved