ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/02/2020 12:31

Barclays: iPhone 12 mund të ketë fuqinë e një MacBook Pro dhe sesnorë të përmirësuar 3D

Barclays: iPhone 12 mund të ketë fuqinë e një MacBook Pro dhe sesnorë të përmirësuar 3D
Duket se formacioni i ri i iPhone 12 do të jetë një nga pajisjet më të mira dhe më të fuqishme në vitin 2020. Shënimet e hulumtuesve dhe thashethemet e tjera thonë se do të marrim më shumë modele iPhone se kurrë më parë ...
Medial | 17-Jan-2020 21:11
Duket se formacioni i ri i iPhone 12 do të jetë një nga pajisjet më të mira dhe më të fuqishme në vitin 2020. Shënimet e hulumtuesve dhe thashethemet e tjera thonë se do të marrim më shumë modele iPhone se kurrë më parë ...

Barclays: iPhone 12 mund të ketë fuqinë e një MacBook Pro dhe sesnorë të përmirësuar 3D
Duket se formacioni i ri i iPhone 12 do të jetë një nga pajisjet më të mira dhe më të fuqishme në vitin 2020. Shënimet e hulumtuesve dhe thashethemet e tjera thonë se do të marrim më shumë modele iPhone se kurrë më parë ...
Telegrafi | 17-Jan-2020 17:34
Duket se formacioni i ri i iPhone 12 do të jetë një nga pajisjet më të mira dhe më të fuqishme në vitin 2020. Shënimet e hulumtuesve dhe thashethemet e tjera thonë se do të marrim më shumë modele iPhone se kurrë më parë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved