ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/02/2020 12:01

Ballkani në miqësore me skuadrën iraniane

Ballkani në miqësore me skuadrën iraniane
Skuadra e Ismet Munishit, është duke zhvilluar fazën përgaditore në Antalia të Turqisë, dhe pas tri ditëve me stërvitje skuadra ka njoftuar se do të zhvillojnë ndeshjen e parë miqësore ndërkombëtare. Bëhet fjalë për ...
Indeks Online | 17-Jan-2020 22:53
Skuadra e Ismet Munishit, është duke zhvilluar fazën përgaditore në Antalia të Turqisë, dhe pas tri ditëve me stërvitje skuadra ka njoftuar se do të zhvillojnë ndeshjen e parë miqësore ndërkombëtare. Bëhet fjalë për ...

Ballkani nesër përballet me skuadrën iraniane
Kampioni vjeshtor i Superligës së Kosovës në futboll, Ballkani po vazhdon me përgatitjet që po i zhvillon në Antalia të Turqisë. Skuadra e drejtuar nga trajneri Ismet Munishi tash e tri ditë është në bregdetin turk ...
Zeri | 17-Jan-2020 22:44
Kampioni vjeshtor i Superligës së Kosovës në futboll, Ballkani po vazhdon me përgatitjet që po i zhvillon në Antalia të Turqisë. Skuadra e drejtuar nga trajneri Ismet Munishi tash e tri ditë është në bregdetin turk ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved