ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/02/2020 17:26

Babai e padit Kroacinë, i ndalohet ta shohë të birin 13 vjet

Babai e padit Kroacinë, i ndalohet ta shohë të birin 13 vjet
Gjykata Evropiane e të Drejtave të Njeriut, ka vendosur që Kroacia ka shkelur të drejtën e respektimit të jetës familjare ndaj një babai, që nuk ka qenë në gjendje të shoqërohet dhe të takohet me djalin e tij që jeton ...
Ina-Online | 17-Jan-2020 10:09
Gjykata Evropiane e të Drejtave të Njeriut, ka vendosur që Kroacia ka shkelur të drejtën e respektimit të jetës familjare ndaj një babai, që nuk ka qenë në gjendje të shoqërohet dhe të takohet me djalin e tij që jeton ...

Babai e padit Kroacinë, ndalohet ta shohë të birin 13 vjet
Gjykata Evropiane e të Drejtave të Njeriut ka vendosur që Kroacia ka shkelur të drejtën e respektimit të jetës familjare ndaj një babai që nuk ka qenë në gjendje të shoqërohet dhe të takohet me djalin e tij që jeton me ...
Kosova Press | 16-Jan-2020 19:03
Gjykata Evropiane e të Drejtave të Njeriut ka vendosur që Kroacia ka shkelur të drejtën e respektimit të jetës familjare ndaj një babai që nuk ka qenë në gjendje të shoqërohet dhe të takohet me djalin e tij që jeton me ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved