ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 03/04/2020 20:14

Ava Max me mesazh frymëzues: Erdha në Amerikë me asgjë përveç rrobave në trup

Ava Max me mesazh frymëzues: Erdha në Amerikë me asgjë përveç rrobave në trup
Në mesnatë, Loredana publikoi këngën e saj më të re “Kein Wort”, që përkthehet “Asnjë fjalë”, në bashkëpunim me Juju. Edhe pse ka vetëm pak kohë që është publikuar, kënga është pritur mjaft mirë. Madje pa mbushur akoma ...
GazetaBlic | 17-Jan-2020 21:22
Në mesnatë, Loredana publikoi këngën e saj më të re “Kein Wort”, që përkthehet “Asnjë fjalë”, në bashkëpunim me Juju. Edhe pse ka vetëm pak kohë që është publikuar, kënga është pritur mjaft mirë. Madje pa mbushur akoma ...

Ky është mashkulli që po e shoqëron Loredanën në qytetin e dashurisë?
Loredana dje bëri të gjithë të besojnë se ka filluar lidhje të re dashurie. Loredana publikoi disa imazhe në rrjete sociale, ku u shfaq duke mbajtur dorën e një mashkulli. Ajo udhëtoi drejt Parisit, e me të duket se ...
InFokusi | 17-Jan-2020 19:39
Loredana dje bëri të gjithë të besojnë se ka filluar lidhje të re dashurie. Loredana publikoi disa imazhe në rrjete sociale, ku u shfaq duke mbajtur dorën e një mashkulli. Ajo udhëtoi drejt Parisit, e me të duket se ...

Kida ka dy fjalë për projektin e ri të Loredanës
Loredana ka publikuar këngën e re me titull “Kein Wort” në bashkëpunim me JuJu, shkruan . Kënga po pritet shumë mirë dhe brenda pak orësh ka arritur ta kalojë shifrën prej 1 milion klikimesh. Loredanën e përkrahën edhe ...
Lajminet | 17-Jan-2020 19:20
Loredana ka publikuar këngën e re me titull “Kein Wort” në bashkëpunim me JuJu, shkruan . Kënga po pritet shumë mirë dhe brenda pak orësh ka arritur ta kalojë shifrën prej 1 milion klikimesh. Loredanën e përkrahën edhe ...

Loredana e harron Mozzikun, shfaqet duke ia mbajtur dorën një mashkullit tjetër
Reperja e njohur Loredana ka udhëtuar së fundmi në Paris. Gjatë rrugës publikoi në Instastory një foto në të cilën shihej duke mbajtur duart e një mashkulli, pa bërë të ditur identitetin e tij. Duke qenë se dhe ...
TetovaSot | 17-Jan-2020 18:41
Reperja e njohur Loredana ka udhëtuar së fundmi në Paris. Gjatë rrugës publikoi në Instastory një foto në të cilën shihej duke mbajtur duart e një mashkulli, pa bërë të ditur identitetin e tij. Duke qenë se dhe ...

Ky është mashkulli që po e shoqëron Loredanën në qytetin e dashurisë?
Loredana dje bëri të gjithë të besojnë se ka filluar lidhje të re dashurie. Loredana publikoi disa imazhe në rrjete sociale, ku u shfaq duke mbajtur dorën e një mashkulli. Ajo udhëtoi drejt Parisit, e me të duket se ...
Zeri | 17-Jan-2020 18:08
Loredana dje bëri të gjithë të besojnë se ka filluar lidhje të re dashurie. Loredana publikoi disa imazhe në rrjete sociale, ku u shfaq duke mbajtur dorën e një mashkulli. Ajo udhëtoi drejt Parisit, e me të duket se ...

Ky është mashkulli që po e shoqëron Loredanën në qytetin e dashurisë?
Loredana dje bëri të gjithë të besojnë se ka filluar lidhje të re dashurie. Loredana publikoi disa imazhe në rrjete sociale, ku u shfaq duke mbajtur dorën e një mashkulli. Ajo udhëtoi drejt Parisit, e me të duket se ...
Gazeta Observer | 17-Jan-2020 17:57
Loredana dje bëri të gjithë të besojnë se ka filluar lidhje të re dashurie. Loredana publikoi disa imazhe në rrjete sociale, ku u shfaq duke mbajtur dorën e një mashkulli. Ajo udhëtoi drejt Parisit, e me të duket se ...

Ky është mashkulli që po e shoqëron Loredanën në qytetin e dashurisë?
Loredana dje bëri të gjithë të besojnë se ka filluar lidhje të re dashurie. Loredana publikoi disa imazhe në rrjete sociale, ku u shfaq duke mbajtur dorën e një mashkulli. Ajo udhëtoi drejt Parisit, e me të duket se ...
Gazeta Express | 17-Jan-2020 17:50
Loredana dje bëri të gjithë të besojnë se ka filluar lidhje të re dashurie. Loredana publikoi disa imazhe në rrjete sociale, ku u shfaq duke mbajtur dorën e një mashkulli. Ajo udhëtoi drejt Parisit, e me të duket se ...

Loredana e harron Mozzikun, shfaqet duke ia mbajtur dorën një mashkullit tjetër
Reperja e njohur Loredana ka udhëtuar së fundmi në Paris. Gjatë rrugës publikoi në Instastory një foto në të cilën shihej duke mbajtur duart e një mashkulli, pa bërë të ditur identitetin e tij. Duke qenë se dhe ...
InFokusi | 17-Jan-2020 17:40
Reperja e njohur Loredana ka udhëtuar së fundmi në Paris. Gjatë rrugës publikoi në Instastory një foto në të cilën shihej duke mbajtur duart e një mashkulli, pa bërë të ditur identitetin e tij. Duke qenë se dhe ...

Reperja e akuzuar për keqpërdorim, lanson këngën e re “Kein Wort”
Rep artistja e njohur kosovare e cila jeton dhe vepron dhe Gjermani, Loredana, tashmë e ka publikuar videoprojektin e paralajmëruar në bashkëpunim me reperen tjetër gjermane, Juju. Kënga me titull “Kein Wort”, vjen një ...
Koha.net | 17-Jan-2020 17:21
Rep artistja e njohur kosovare e cila jeton dhe vepron dhe Gjermani, Loredana, tashmë e ka publikuar videoprojektin e paralajmëruar në bashkëpunim me reperen tjetër gjermane, Juju. Kënga me titull “Kein Wort”, vjen një ...

Ky është mashkulli që po e shoqëron Loredanën në qytetin e dashurisë?
Loredana publikoi disa imazhe në rrjete sociale, ku u shfaq duke mbajtur dorën e një mashkulli, shkruan . Ajo udhëtoi drejt Parisit, e me të duket se është producenti i njohur Macloud, me të cilin ka bashkëpunuar për ...
Lajminet | 17-Jan-2020 17:18
Loredana publikoi disa imazhe në rrjete sociale, ku u shfaq duke mbajtur dorën e një mashkulli, shkruan . Ajo udhëtoi drejt Parisit, e me të duket se është producenti i njohur Macloud, me të cilin ka bashkëpunuar për ...

Loredana lanson këngën e re “Kein Wort”
Rep artistja e njohur kosovare e cila jeton dhe vepron dhe Gjermani, Loredana, tashmë e ka publikuar videoprojektin e paralajmëruar në bashkëpunim me reperen tjetër gjermane, Juju. Kënga me titull “Kein Wort”, vjen një ...
Koha.net | 17-Jan-2020 17:09
Rep artistja e njohur kosovare e cila jeton dhe vepron dhe Gjermani, Loredana, tashmë e ka publikuar videoprojektin e paralajmëruar në bashkëpunim me reperen tjetër gjermane, Juju. Kënga me titull “Kein Wort”, vjen një ...

Loredana e harron Mozzikun, shfaqet duke ia mbajtur dorën një mashkullit tjetër
Reperja e njohur Loredana ka udhëtuar së fundmi në Paris. Gjatë rrugës publikoi në Instastory një foto në të cilën shihej duke mbajtur duart e një mashkulli, pa bërë të ditur identitetin e tij. Duke qenë se dhe ...
Gazeta Express | 17-Jan-2020 16:54
Reperja e njohur Loredana ka udhëtuar së fundmi në Paris. Gjatë rrugës publikoi në Instastory një foto në të cilën shihej duke mbajtur duart e një mashkulli, pa bërë të ditur identitetin e tij. Duke qenë se dhe ...

Loredana publikon këngë e re, Dafina ka diçka për të thënë
Dafina Zeqiri dhe Loredana kanë raporte të mrekullueshme dhe ato së fundin po tregojnë përkrahje për njëra-tjetrën. Derisa pak kohë më parë Loredana publikoj një video teksa shihet duke kënduar këngën e re të Dafinës ...
Indeks Online | 17-Jan-2020 16:25
Dafina Zeqiri dhe Loredana kanë raporte të mrekullueshme dhe ato së fundin po tregojnë përkrahje për njëra-tjetrën. Derisa pak kohë më parë Loredana publikoj një video teksa shihet duke kënduar këngën e re të Dafinës ...

Zbulohet identiteti i mashkullit ‘misterioz’ në jetën e Loredana Zefit
Ditën e djeshme Loredana Zefi publikoi në Instagram një fotografi ku shfaqej e kapur dorë për dore me një mashkull duke mos zbuluar asgjë më shumë, shkruan GazetaBlic. Menjëherë rrjeti shpërtheu në komente nga më të ...
Zeri | 17-Jan-2020 16:19
Ditën e djeshme Loredana Zefi publikoi në Instagram një fotografi ku shfaqej e kapur dorë për dore me një mashkull duke mos zbuluar asgjë më shumë, shkruan GazetaBlic. Menjëherë rrjeti shpërtheu në komente nga më të ...

Shtëpia e Princit Harry dhe Meghan Markle në Mbretërinë e Bashkuar po mbyllet
Ditën e djeshme Loredana Zefi publikoi në Instagram një fotografi ku shfaqej e kapur dorë për dore me një mashkull duke mos zbuluar asgjë më shumë, shkruan GazetaBlic. Menjëherë rrjeti shpërtheu në komente nga më të ...
GazetaBlic | 17-Jan-2020 16:16
Ditën e djeshme Loredana Zefi publikoi në Instagram një fotografi ku shfaqej e kapur dorë për dore me një mashkull duke mos zbuluar asgjë më shumë, shkruan GazetaBlic. Menjëherë rrjeti shpërtheu në komente nga më të ...

Dafina Zeqiri me lëvdata për punën e Loredanës
Loredana mbrëmjen e së enjtes kishte publikuar këngën e saj të re në bashkëpunim me Juju, dhe me tu publikuar kënga morri pëlqime të shumta, shkruan . Së fundmi ishte këngëtarja Dafina Zeqiri ajo që lavdëroi reperen jo ...
Lajminet | 17-Jan-2020 15:45
Loredana mbrëmjen e së enjtes kishte publikuar këngën e saj të re në bashkëpunim me Juju, dhe me tu publikuar kënga morri pëlqime të shumta, shkruan . Së fundmi ishte këngëtarja Dafina Zeqiri ajo që lavdëroi reperen jo ...

Loredana ka lansuar “Kein Wort”
Loredana në bashkëpunim me Juju ka publikuar këngën e re. Kënga me titull “Kein Wort” është publikuar në profilin zyrtar të Loredanës në YouTube, shkruan Indeksonline. Teksi i saj ka temë dashurinë dhe është shkruar nga ...
Gazeta Observer | 17-Jan-2020 10:24
Loredana në bashkëpunim me Juju ka publikuar këngën e re. Kënga me titull “Kein Wort” është publikuar në profilin zyrtar të Loredanës në YouTube, shkruan Indeksonline. Teksi i saj ka temë dashurinë dhe është shkruar nga ...

“S’ke nder dhe besnikëri”, Loredana nuk ia përton ndjekëses në “Instagram”
Me anë të një videoje në Instagram, reperja Loredana tregoi se do të publikojë së shpejti këngën e re të titulluar “Kein Wort”, në bashkëpunim me Juju. Përveç komplimentave, kishte dhe një koment që i dedikohej ...
ABCNews | 16-Jan-2020 23:42
Me anë të një videoje në Instagram, reperja Loredana tregoi se do të publikojë së shpejti këngën e re të titulluar “Kein Wort”, në bashkëpunim me Juju. Përveç komplimentave, kishte dhe një koment që i dedikohej ...

‘Kein wort’ titullohet kënga e re e Loredanës
Loredana ka lansuar video-projektin e ri. Loredana Zefi si edhe projektet e tjera, edhe këtë të fundit ka vendosur ta publikoj gjatë orëve të para të mëngjesit, shkruan lajmi.net. Reperja në bashkëpunim me Juju kanë ...
Ina-Online | 17-Jan-2020 10:22
Loredana ka lansuar video-projektin e ri. Loredana Zefi si edhe projektet e tjera, edhe këtë të fundit ka vendosur ta publikoj gjatë orëve të para të mëngjesit, shkruan lajmi.net. Reperja në bashkëpunim me Juju kanë ...

‘Kein wort’ titullohet kënga e re e Loredanës
Loredana Zefi si edhe projektet e tjera, edhe këtë të fundit ka vendosur ta publikoj gjatë orëve të para të mëngjesit, shkruan . Reperja në bashkëpunim me Juju kanë sjellë këngën ‘Kein wort’ që në shqip i bie ‘Asnjë ...
Lajminet | 17-Jan-2020 09:52
Loredana Zefi si edhe projektet e tjera, edhe këtë të fundit ka vendosur ta publikoj gjatë orëve të para të mëngjesit, shkruan . Reperja në bashkëpunim me Juju kanë sjellë këngën ‘Kein wort’ që në shqip i bie ‘Asnjë ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved