ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/02/2020 06:03

Atletico Madrid “kopjon” Cityn, blen klubin kanadez dhe zgjeron markën

Atletico Madrid “kopjon” Cityn, blen klubin kanadez dhe zgjeron markën
Atletico Madrid po kopjon Manchester City. “Cityzens” ishin të parët që tentuan zhvillimin e markës së tyre dhe zotërojnë klube të tjera nëpër botë, duke filluar nga India, Australia dhe MLS, kampionati i SHBA. Të ...
ABCNews | 17-Jan-2020 18:23
Atletico Madrid po kopjon Manchester City. “Cityzens” ishin të parët që tentuan zhvillimin e markës së tyre dhe zotërojnë klube të tjera nëpër botë, duke filluar nga India, Australia dhe MLS, kampionati i SHBA. Të ...

Marrëveshja Eriksen – Inter, Mourinho jep sinjale negative për finalizimin e saj
Ivan Morante është një nga talentet më të ndjekur në Spanjë dhe jo vetëm. Prej kohësh Barcelona e ka vëzhguar 19-vjeçarin i cili po impresionon me ekipin B të Villarreal ndërsa ka shkëlqyer edhe me Spanjën U20, përcjell ...
GazetaBlic | 17-Jan-2020 15:23
Ivan Morante është një nga talentet më të ndjekur në Spanjë dhe jo vetëm. Prej kohësh Barcelona e ka vëzhguar 19-vjeçarin i cili po impresionon me ekipin B të Villarreal ndërsa ka shkëlqyer edhe me Spanjën U20, përcjell ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved