ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/06/2020 23:27

Atentati ndaj prokurorit Arjan Ndoji, SPAK shtrin hetimet jashtë shtetit

Atentati ndaj prokurorit Arjan Ndoji, SPAK shtrin hetimet jashtë shtetit
Hetimet komplekse për atentatin ndaj prokurorit të Durrësit, Arjan Ndoj, kapërcejnë kufijtë e Shqipërisë. Prokuroria e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të organizuar, ndryshe SPAK, i ka dhënë rrugë letër-porosisë ...
Gazeta Dita | 17-Jan-2020 09:27
Hetimet komplekse për atentatin ndaj prokurorit të Durrësit, Arjan Ndoj, kapërcejnë kufijtë e Shqipërisë. Prokuroria e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të organizuar, ndryshe SPAK, i ka dhënë rrugë letër-porosisë ...

Zgjerohen hetimet për atentatin ndaj prokurorit Ndoj, SPAK i nis letër autoriteteve të huaja
Hetimet për zbardhjen e atentatit ndaj makinës së prokurorit Arjan Ndoj, që mbeti i plagour së bashku me mikun e tij Aleksandër Laho i njohur ndryshe si “Rrumi i Sukthit” dhe shoferin Andi Maloku, që ndërroi jetë një ...
Politiko | 16-Jan-2020 17:59
Hetimet për zbardhjen e atentatit ndaj makinës së prokurorit Arjan Ndoj, që mbeti i plagour së bashku me mikun e tij Aleksandër Laho i njohur ndryshe si “Rrumi i Sukthit” dhe shoferin Andi Maloku, që ndërroi jetë një ...

SPAK letërporosi jashtë vendit: Zgjerohen hetimet për zbardhjen e atentatit ndaj Arjan Ndoj
Marrin një tjetër kthesë hetimet për zbardhjen e atentatit të makinës së prokurorit Arjan Ndoj, që mbeti i plagour së bashku me mikun e tij Aleksandër Laho i njohur ndryshe si “Rrumi i Sukthit” dhe shoferit Andi Maloku, ...
ABCNews | 16-Jan-2020 17:23
Marrin një tjetër kthesë hetimet për zbardhjen e atentatit të makinës së prokurorit Arjan Ndoj, që mbeti i plagour së bashku me mikun e tij Aleksandër Laho i njohur ndryshe si “Rrumi i Sukthit” dhe shoferit Andi Maloku, ...

Atentati ndaj prokurorit, SPAK dyshime per grup kriminal jashte vendit
Prokuroria e Posaçme Kundër Korrupsionit, apo e njohur ndryshe si SPAK, i ka dërguar letërporosi një prej vendeve të BE-së, lidhur me persona me rekorde kriminale të implikuar në atentatin ndaj Prokurorit të Durrësit, ...
Lajmi i Fundit | 16-Jan-2020 16:40
Prokuroria e Posaçme Kundër Korrupsionit, apo e njohur ndryshe si SPAK, i ka dërguar letërporosi një prej vendeve të BE-së, lidhur me persona me rekorde kriminale të implikuar në atentatin ndaj Prokurorit të Durrësit, ...

Atentati ndaj prokurorit Arjan Ndoji, SPAK shtrin hetimet jashtë shtetit, kërkon të dhëna për një grup kriminal në një vend të BE-së
TIRANË Hetimet komplekse për atentatin ndaj prokurorit të Durrësit, Arjan Ndoj, kapërcejnë kufijtë e Shqipërisë. Prokuroria e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të organizuar, ndryshe SPAK, i ka dhënë rrugë ...
BalkanWeb | 16-Jan-2020 16:23
TIRANË Hetimet komplekse për atentatin ndaj prokurorit të Durrësit, Arjan Ndoj, kapërcejnë kufijtë e Shqipërisë. Prokuroria e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të organizuar, ndryshe SPAK, i ka dhënë rrugë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved