ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/02/2020 04:40

Ish-lojtari i Real Madrid, atentat për eliminimin e shokut të ekipit!

Ish-lojtari i Real Madrid, atentat për eliminimin e shokut të ekipit!
Jetojmë në një botë të çmendur. Shtatë ditë pas atentatit ndaj futbollistit serb Darko Kovacevic kanë dalë dhe formacionet e para në lidhje me ngjarjen e rëndë. Ish-lojtarit të Olimpiacosit iu bë pritë përpara shtëpisë ...
GazetaTema | 16-Jan-2020 21:09
Jetojmë në një botë të çmendur. Shtatë ditë pas atentatit ndaj futbollistit serb Darko Kovacevic kanë dalë dhe formacionet e para në lidhje me ngjarjen e rëndë. Ish-lojtarit të Olimpiacosit iu bë pritë përpara shtëpisë ...

Atentat ndaj ish-futbollistit të Juventusit, hije dyshimi te ish-shoku i skuadrës dhe ish-lojtari i Real Madridit
Atentati i një jave më parë në periferi të Athinës ndaj ish-sulmuesit të Juventusit, Real Sociedadit, Olimpiakosit dhe Serbisë Darko Kovaçeviç dyshohet se është organizuar nga ish-shoku i skuadrës dhe ish-lojtari i Real ...
Koha.mk | 17-Jan-2020 18:56
Atentati i një jave më parë në periferi të Athinës ndaj ish-sulmuesit të Juventusit, Real Sociedadit, Olimpiakosit dhe Serbisë Darko Kovaçeviç dyshohet se është organizuar nga ish-shoku i skuadrës dhe ish-lojtari i Real ...

Mediat greke: ish-futbollisti i Real Madrid urdhëroi vrasjen e Darko Kovaçeviç
Sipas mediave greke, njeriu desh të vriste ish-futbollistit serb Darko Kovaçeviç është jo më pak se Raul Bravo, ish-lojtar i Real Madridit dhe i përfaqësueses së Spanjës, i cili është përfshirë në aktivitete të rënda ...
Tesheshi | 17-Jan-2020 11:18
Sipas mediave greke, njeriu desh të vriste ish-futbollistit serb Darko Kovaçeviç është jo më pak se Raul Bravo, ish-lojtar i Real Madridit dhe i përfaqësueses së Spanjës, i cili është përfshirë në aktivitete të rënda ...

Zbulohet e vërteta tronditëse! Atentatin ndaj Kovaçeviç e ka porositur nga burgu ish-lojtari i Real Madridit!
Merr përmasa skandaloze atentati i para pak ditësh ndaj Darko Kovaçeviç, ish-lojtarit të Juventusit sot drejtues tek Olimpiakosi i Pierut. Nga sa bëjnë me dije mediat greke, sulmi me armë ka qenë i porositur nga Raul ...
Standard | 17-Jan-2020 01:57
Merr përmasa skandaloze atentati i para pak ditësh ndaj Darko Kovaçeviç, ish-lojtarit të Juventusit sot drejtues tek Olimpiakosi i Pierut. Nga sa bëjnë me dije mediat greke, sulmi me armë ka qenë i porositur nga Raul ...

Atentat në ish-futbollistin e Juventusit, autori dyshohet të jetë ish-futbollist i Realit
Atentati i një jave më parë në periferi të Athinës ndaj ish-sulmuesit të Juventusit, Real Sociedadit, Olympiacosit dhe Serbisë Darko Kovacevic dyshohet se është organizuar nga ish-shoku i skuadrës dhe ish-lojtari i Real ...
InFokusi | 16-Jan-2020 21:06
Atentati i një jave më parë në periferi të Athinës ndaj ish-sulmuesit të Juventusit, Real Sociedadit, Olympiacosit dhe Serbisë Darko Kovacevic dyshohet se është organizuar nga ish-shoku i skuadrës dhe ish-lojtari i Real ...

Sulmin ndaj serbit Kovaçeviç e organizoi ish futbollisti i Realit të Madridit!
Ish-sulmuesi serb, Darko Kovacevic u plagos mbrëmjen e 6 janarit pasi u qëllua me armë zjarri, jashtë banesës së tij në periferi të Glifadhës, Greqi. Mediat greke raportojnë se ish futbollisti i kombëtares serbe, ...
InfoSport.mk | 16-Jan-2020 18:52
Ish-sulmuesi serb, Darko Kovacevic u plagos mbrëmjen e 6 janarit pasi u qëllua me armë zjarri, jashtë banesës së tij në periferi të Glifadhës, Greqi. Mediat greke raportojnë se ish futbollisti i kombëtares serbe, ...

Atentatin ndaj Kovaçeviç e ka porositur nga burgu ish-lojtari i Real Madridit!
Merr përmasa skandaloze atentati i para pak ditësh ndaj Darko Kovaçeviç, ish-lojtarit të Juventusit sot drejtues tek Olimpiakosi i Pierut. Nga sa bëjnë me dije mediat greke, sulmi me armë ka qenë i porositur nga Raul ...
BalkanWeb | 16-Jan-2020 18:06
Merr përmasa skandaloze atentati i para pak ditësh ndaj Darko Kovaçeviç, ish-lojtarit të Juventusit sot drejtues tek Olimpiakosi i Pierut. Nga sa bëjnë me dije mediat greke, sulmi me armë ka qenë i porositur nga Raul ...

Atentat në ish-futbollistin e Juventusit, për sulmin dyshohet ish-futbollisti i Realit
Atentati i një jave më parë në periferi të Athinës ndaj ish-sulmuesit të Juventusit, Real Sociedadit, Olympiacosit dhe Serbisë Darko Kovacevic dyshohet se është organizuar nga ish-shoku i skuadrës dhe ish-lojtari i Real ...
Indeks Online | 16-Jan-2020 18:26
Atentati i një jave më parë në periferi të Athinës ndaj ish-sulmuesit të Juventusit, Real Sociedadit, Olympiacosit dhe Serbisë Darko Kovacevic dyshohet se është organizuar nga ish-shoku i skuadrës dhe ish-lojtari i Real ...

Sulmi me armë ndaj ish-sulmuesit të Juventusit, dyshohet se e organizoi ish-mbrojtësi i Realit
Ish-sulmuesi serb, Darko Kovacevic u plagos mbrëmjen e 6 janarit pasi u qëllua me armë zjarri, jashtë banesës së tij në periferi të Glifadhës, Greqi. Mediat greke raportojnë se ish futbollisti i kombëtares serbe, ...
ABCNews | 16-Jan-2020 17:20
Ish-sulmuesi serb, Darko Kovacevic u plagos mbrëmjen e 6 janarit pasi u qëllua me armë zjarri, jashtë banesës së tij në periferi të Glifadhës, Greqi. Mediat greke raportojnë se ish futbollisti i kombëtares serbe, ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved