ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/02/2020 08:09

Arsyet për të qëndruar beqar dhe në formë

Arsyet për të qëndruar beqar dhe në formë
Nga jeta e beqarisë mos humbisni asnjë minutë! Gjatë kohës që do të jeni vetëm në jetë do të mund të shijoni shumë gjëra e mbi të gjitha do të keni më shumë kohë për veten. Është instinkt i meshkujve dhe veçanërisht i ...
Gazeta Monitor | 17-Jan-2020 14:15
Nga jeta e beqarisë mos humbisni asnjë minutë! Gjatë kohës që do të jeni vetëm në jetë do të mund të shijoni shumë gjëra e mbi të gjitha do të keni më shumë kohë për veten. Është instinkt i meshkujve dhe veçanërisht i ...

Studimi: Ja cili është qyteti me numrin më të madh të beqarëve
Nga jeta e beqarisë mos humbisni asnjë minutë! Gjatë kohës që do të jeni vetëm në jetë do të mund të shijoni shumë gjëra e mbi të gjitha do të keni më shumë kohë për veten. Është instinkt i meshkujve dhe veçanërisht i ...
Lexo | 17-Jan-2020 10:01
Nga jeta e beqarisë mos humbisni asnjë minutë! Gjatë kohës që do të jeni vetëm në jetë do të mund të shijoni shumë gjëra e mbi të gjitha do të keni më shumë kohë për veten. Është instinkt i meshkujve dhe veçanërisht i ...

Arsyet për të qëndruar beqar dhe në formë
Është instinkt i meshkujve dhe veçanërisht i femrave ai i kërkimit të vazhdueshëm të shpirtit binjak! Por a jeni të sigurt se është pikërisht kështu dhe se të qenët çift ju bën të jetoni më mirë? Sipas mjekut Jess, ...
Telegrafi | 16-Jan-2020 23:06
Është instinkt i meshkujve dhe veçanërisht i femrave ai i kërkimit të vazhdueshëm të shpirtit binjak! Por a jeni të sigurt se është pikërisht kështu dhe se të qenët çift ju bën të jetoni më mirë? Sipas mjekut Jess, ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved