ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 03/06/2020 08:04

Qafë Botë/ Dokumente të falsifikuara, kapen duke kaluar kufirin 3 rumunë dhe një hungarez

Qafë Botë/ Dokumente të falsifikuara, kapen duke kaluar kufirin 3 rumunë dhe një hungarez
Katër shtetas të huaj janë proceduar nga Policia Kufitare e Sarandës pasi hynë në kufirin shqiptar në mënyrë të paligjshme.
Top Channel | 17-Jan-2020 14:32
Katër shtetas të huaj janë proceduar nga Policia Kufitare e Sarandës pasi hynë në kufirin shqiptar në mënyrë të paligjshme.

Arrestohen katër të rinj, u kapën me marihuanë | VIDEO
Të enjten rreth orës 21 e 20 minuta, në fshatin Neproshten, pjestarët e policisë, kanë privuar nga liria 21 vjeçarin I.R. dhe tre persona të moshës së mitur të gjith nga fshati Poroj i Tetovës, për arsye se gjatë ...
Televizioni Koha | 17-Jan-2020 17:50
Të enjten rreth orës 21 e 20 minuta, në fshatin Neproshten, pjestarët e policisë, kanë privuar nga liria 21 vjeçarin I.R. dhe tre persona të moshës së mitur të gjith nga fshati Poroj i Tetovës, për arsye se gjatë ...

Arrestohet shkupjani, i dënuar me 15 vite burg | VIDEO
Të enjten rreth orës 19 e 20 minuta, në një objekt hotelerik në hyrje të Tetovës, pjestarët e policisë nga Sektori për punë të brendshme Tetovë, në bashkëveprim me njësite tjera policore nga Ministria e punëve të ...
Televizioni Koha | 17-Jan-2020 17:43
Të enjten rreth orës 19 e 20 minuta, në një objekt hotelerik në hyrje të Tetovës, pjestarët e policisë nga Sektori për punë të brendshme Tetovë, në bashkëveprim me njësite tjera policore nga Ministria e punëve të ...

Arrestohet shkupjani
Dje rreth orës 19 e 20 minuta, në një objekt hotelerik në hyrje të Tetovës, pjesëtarët e policisë nga Sektori për Punë të Brendshme Tetovë, në bashkëveprim me njësite tjera policore nga Ministria e Punëve të Brendshme ...
TetovaSot | 17-Jan-2020 15:48
Dje rreth orës 19 e 20 minuta, në një objekt hotelerik në hyrje të Tetovës, pjesëtarët e policisë nga Sektori për Punë të Brendshme Tetovë, në bashkëveprim me njësite tjera policore nga Ministria e Punëve të Brendshme ...

Arrestime në vendkalimet kufitare “Tabanoc” dhe “Bllacë”
Në ora 04:50 minuta në vendkalimin kufitar Bllacë, u privua nga liria 24 vjeçari A.R nga Republika e Kosovës, për shkak se nuk posedonte dokumente identifikimi. Personi u është dorëzuar zyrtarëve policorë nga Qendra ...
Telegrafi | 16-Jan-2020 14:38
Në ora 04:50 minuta në vendkalimin kufitar Bllacë, u privua nga liria 24 vjeçari A.R nga Republika e Kosovës, për shkak se nuk posedonte dokumente identifikimi. Personi u është dorëzuar zyrtarëve policorë nga Qendra ...

Arrestime në pikat kufitare Bllacë dhe Tabanoc
Në ora 04:50 minuta në vendkalimin kufitar Bllacë, u privua nga liria 24 vjeçari A.R. nga Republika e Kosovës, për shkak se nuk posedonte dokumente identifikimi. Personi u është dorëzuar zyrtarëve policorë nga Qendra ...
Gazeta Observer | 16-Jan-2020 15:22
Në ora 04:50 minuta në vendkalimin kufitar Bllacë, u privua nga liria 24 vjeçari A.R. nga Republika e Kosovës, për shkak se nuk posedonte dokumente identifikimi. Personi u është dorëzuar zyrtarëve policorë nga Qendra ...

Arrestime në vendkalimet kufitare Tabanoc dhe Bllacë
Në ora 04:50 minuta në vendkalimin kufitar Bllacë, u privua nga liria 24 vjeçari A.R. nga Republika e Kosovës, për shkak se nuk posedonte dokumente identifikimi. Personi u është dorëzuar zyrtarëve policorë nga Qendra ...
Koha.mk | 16-Jan-2020 15:06
Në ora 04:50 minuta në vendkalimin kufitar Bllacë, u privua nga liria 24 vjeçari A.R. nga Republika e Kosovës, për shkak se nuk posedonte dokumente identifikimi. Personi u është dorëzuar zyrtarëve policorë nga Qendra ...

Arrestime në pikat kufitare Bllacë dhe Tabanoc
Në ora 04:50 minuta në vendkalimin kufitar Bllacë, u privua nga liria 24 vjeçari A.R. nga Republika e Kosovës, për shkak se nuk posedonte dokumente identifikimi. Personi u është dorëzuar zyrtarëve policorë nga Qendra ...
IliriaNews | 16-Jan-2020 14:57
Në ora 04:50 minuta në vendkalimin kufitar Bllacë, u privua nga liria 24 vjeçari A.R. nga Republika e Kosovës, për shkak se nuk posedonte dokumente identifikimi. Personi u është dorëzuar zyrtarëve policorë nga Qendra ...

Arrestime në vendkalimet kufitare Tabanoc dhe Bllacë
Në ora 04:50 minuta në vendkalimin kufitar Bllacë, u privua nga liria 24 vjeçari A.R. nga Republika e Kosovës, për shkak se nuk posedonte dokumente identifikimi. Personi u është dorëzuar zyrtarëve policorë nga Qendra ...
TetovaSot | 16-Jan-2020 14:41
Në ora 04:50 minuta në vendkalimin kufitar Bllacë, u privua nga liria 24 vjeçari A.R. nga Republika e Kosovës, për shkak se nuk posedonte dokumente identifikimi. Personi u është dorëzuar zyrtarëve policorë nga Qendra ...

Arrestime në pikat kufitare Bllacë dhe Tabanoc
Në ora 04:50 minuta në vendkalimin kufitar Bllacë, u privua nga liria 24 vjeçari A.R. nga Republika e Kosovës, për shkak se nuk posedonte dokumente identifikimi. Personi u është dorëzuar zyrtarëve policorë nga Qendra ...
Gazeta Express | 16-Jan-2020 14:38
Në ora 04:50 minuta në vendkalimin kufitar Bllacë, u privua nga liria 24 vjeçari A.R. nga Republika e Kosovës, për shkak se nuk posedonte dokumente identifikimi. Personi u është dorëzuar zyrtarëve policorë nga Qendra ...

Arrestime në vendkalimet kufitare “Tabanoc” dhe “Bllacë”
Në ora 04:50 minuta në vendkalimin kufitar Bllacë, u privua nga liria 24 vjeçari A.R nga Republika e Kosovës, për shkak se nuk posedonte dokumente identifikimi. Personi u është dorëzuar zyrtarëve policorë nga Qendra ...
Arbresh | 16-Jan-2020 14:38
Në ora 04:50 minuta në vendkalimin kufitar Bllacë, u privua nga liria 24 vjeçari A.R nga Republika e Kosovës, për shkak se nuk posedonte dokumente identifikimi. Personi u është dorëzuar zyrtarëve policorë nga Qendra ...

Arrestime në vendkalimet kufitare Tabanoc dhe Bllacë
Në ora 04:50 minuta në vendkalimin kufitar Bllacë, u privua nga liria 24 vjeçari A.R. nga Republika e Kosovës, për shkak se nuk posedonte dokumente identifikimi. Personi u është dorëzuar zyrtarëve policorë nga Qendra ...
Shprehja | 16-Jan-2020 14:30
Në ora 04:50 minuta në vendkalimin kufitar Bllacë, u privua nga liria 24 vjeçari A.R. nga Republika e Kosovës, për shkak se nuk posedonte dokumente identifikimi. Personi u është dorëzuar zyrtarëve policorë nga Qendra ...

Arrestime në vendkalimet kufitare Tabanoc dhe Bllacë
Në ora 04:50 minuta në vendkalimin kufitar Bllacë, u privua nga liria 24 vjeçari A.R. nga Republika e Kosovës, për shkak se nuk posedonte dokumente identifikimi. Personi u është dorëzuar zyrtarëve policorë nga Qendra ...
Alsat-M | 16-Jan-2020 14:26
Në ora 04:50 minuta në vendkalimin kufitar Bllacë, u privua nga liria 24 vjeçari A.R. nga Republika e Kosovës, për shkak se nuk posedonte dokumente identifikimi. Personi u është dorëzuar zyrtarëve policorë nga Qendra ...

Gostivar, burri e detyron gruan të bëjë seks me shokun e tij
Një 21 vjeçar nga Gostivari është arrestuar mbrëmë pasi bashkëshortja një vjet më e re e ka denoncuar se me dhunë dhe kërcënime e ka detyruar të kryej marëdhënie me shokun e tij prej të cilit ka marë para. “Njëzetë ...
Republika | 16-Jan-2020 13:42
Një 21 vjeçar nga Gostivari është arrestuar mbrëmë pasi bashkëshortja një vjet më e re e ka denoncuar se me dhunë dhe kërcënime e ka detyruar të kryej marëdhënie me shokun e tij prej të cilit ka marë para. “Njëzetë ...

Gostivar, gruaja denoncon burrin se e ka detyruar në prostitucion
Gostivar, 16 janar – Një grua nga Gostivari e ka denoncuar burrin e saj në polici se e ka detyruar në prostitucion, pas çka dy persona janë privuar nga liria, njofton KOHA. Sipas SPB Tetovë, gostivarasja 20-të vjeçare ...
Koha.mk | 16-Jan-2020 13:42
Gostivar, 16 janar – Një grua nga Gostivari e ka denoncuar burrin e saj në polici se e ka detyruar në prostitucion, pas çka dy persona janë privuar nga liria, njofton KOHA. Sipas SPB Tetovë, gostivarasja 20-të vjeçare ...

Arrestime në Gostivar, burri detyronte gruan të kryej marrëdhënie me shokun për përfitime
Një vajzë 20 vjeçare nga Gostivari e ka paraqitur në polici bashkëshortin e sajë nën arsyetimin se ai e ka detyruar të kryej marrëdhënieje seksuale. Për rastin, janë arrestuar dy persona. Sipas Sektorit për Punë të ...
IliriaNews | 16-Jan-2020 13:10
Një vajzë 20 vjeçare nga Gostivari e ka paraqitur në polici bashkëshortin e sajë nën arsyetimin se ai e ka detyruar të kryej marrëdhënieje seksuale. Për rastin, janë arrestuar dy persona. Sipas Sektorit për Punë të ...

Gostivar, burri e detyron bashkëshorten të kryej marrëdhënie me shokun e tij
Një 21 vjeçar nga Gostivari është arrestuar mbrëmë pasi bashkëshortja një vjet më e re e ka denoncuar se me dhunë dhe kërcë nime e ka detyruar të kryej marëdhënie me shokun e tij prej të cilit ka marë para. “Njëzetë ...
Shprehja | 16-Jan-2020 12:58
Një 21 vjeçar nga Gostivari është arrestuar mbrëmë pasi bashkëshortja një vjet më e re e ka denoncuar se me dhunë dhe kërcë nime e ka detyruar të kryej marëdhënie me shokun e tij prej të cilit ka marë para. “Njëzetë ...

Denoncon dhunën në polici
Njëzet vjeçarja nga Gostivari ka denoncuar se ndaj saj dhe nënës së saj 37-vjeçare, është kryer dhunë familjare nga bashkëshorti i saj dhe tre persona tjerë nga Gostivari, familjarë të tyre të moshas 23, 33 dhe 61 ...
TetovaSot | 16-Jan-2020 12:50
Njëzet vjeçarja nga Gostivari ka denoncuar se ndaj saj dhe nënës së saj 37-vjeçare, është kryer dhunë familjare nga bashkëshorti i saj dhe tre persona tjerë nga Gostivari, familjarë të tyre të moshas 23, 33 dhe 61 ...

Një grua nga Gostivari e ka denoncuar burrin e saj se e ka detyruar në prostitucion
Gostivar, 16 janar 2020 (MEDIAL) – Një grua nga Gostivari e ka denoncuar burrin e saj në polici se e ka detyruar në prostitucion, pas çka dy persona janë privuar nga liria. Sipas SPB Tetovë, gostivarasja 20-të vjeçare ...
Medial | 16-Jan-2020 12:42
Gostivar, 16 janar 2020 (MEDIAL) – Një grua nga Gostivari e ka denoncuar burrin e saj në polici se e ka detyruar në prostitucion, pas çka dy persona janë privuar nga liria. Sipas SPB Tetovë, gostivarasja 20-të vjeçare ...

Gostivar, burri e detyron bashkëshorten të kryej marrëdhënie me shokun e tij për para
Një 21 vjeçar nga Gostivari është arrestuar mbrëmë pasi bashkëshortja një vjet më e re e ka denoncuar se me dhunë dhe kërcënime e ka detyruar të kryej marrëdhënie me shokun e tij prej të cilit ka marë para. “Njëzetë ...
Shenja | 16-Jan-2020 12:39
Një 21 vjeçar nga Gostivari është arrestuar mbrëmë pasi bashkëshortja një vjet më e re e ka denoncuar se me dhunë dhe kërcënime e ka detyruar të kryej marrëdhënie me shokun e tij prej të cilit ka marë para. “Njëzetë ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved