ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/02/2020 10:17

Alarm në Ballkan! Dimri kthen smogun e përvitshëm

Alarm në Ballkan! Dimri kthen smogun e përvitshëm
Dimri sjell smogun e tij të përvitshëm mbi Ballkan, ku ndotja e ajrit shkaktohet në një masë të madhe nga qymyri dhe zjarret me dru, te të cilat shumë banorë të varfër mbështeten për ngrohje. Në javët e fundit, ...
Arbresh | 17-Jan-2020 14:38
Dimri sjell smogun e tij të përvitshëm mbi Ballkan, ku ndotja e ajrit shkaktohet në një masë të madhe nga qymyri dhe zjarret me dru, te të cilat shumë banorë të varfër mbështeten për ngrohje. Në javët e fundit, ...

Alarm në Ballkan! Dimri kthen smogun e përvitshëm
Dimri sjell smogun e tij të përvitshëm mbi Ballkan, ku ndotja e ajrit shkaktohet në një masë të madhe nga qymyri dhe zjarret me dru, te të cilat shumë banorë të varfër mbështeten për ngrohje.
Top Channel | 17-Jan-2020 11:48
Dimri sjell smogun e tij të përvitshëm mbi Ballkan, ku ndotja e ajrit shkaktohet në një masë të madhe nga qymyri dhe zjarret me dru, te të cilat shumë banorë të varfër mbështeten për ngrohje.

Alarm në Ballkan! Dimri kthen smogun e përvitshëm
Dimri sjell smogun e tij të përvitshëm mbi Ballkan, ku ndotja e ajrit shkaktohet në një masë të madhe nga qymyri dhe zjarret me dru, te të cilat shumë banorë të varfër mbështeten për ngrohje.
Kosova Press | 17-Jan-2020 12:17
Dimri sjell smogun e tij të përvitshëm mbi Ballkan, ku ndotja e ajrit shkaktohet në një masë të madhe nga qymyri dhe zjarret me dru, te të cilat shumë banorë të varfër mbështeten për ngrohje.

Ndotja e ajrit shkakton protesta në qytetet e Ballkanit
Niveli i lartë i smogut dhe ndotjes së ajrit goditi qytetet e Ballkanit Perëndimor për ditë të tëra, duke nxitur protesta dhe kërkesa ndaj autoriteteve për gjetjen e zgjidhjeve afatgjata.
Kosova Press | 17-Jan-2020 12:00
Niveli i lartë i smogut dhe ndotjes së ajrit goditi qytetet e Ballkanit Perëndimor për ditë të tëra, duke nxitur protesta dhe kërkesa ndaj autoriteteve për gjetjen e zgjidhjeve afatgjata.

VIDEO/ Ndotje alarmante në Beograd, nuk dallohet selia e Kuvendit
Ky është Kuvendi i Serbisë. Mjegulla dhe ndotja kanë bërë që gjithçka të duket si e mbuluar nga tymi. Këtë vit është dhënë më shumë alarm dhe qytetet ballkanike si Begradi dhe Sarajeva janë futur në listat e vendeve më ...
ABCNews | 16-Jan-2020 00:14
Ky është Kuvendi i Serbisë. Mjegulla dhe ndotja kanë bërë që gjithçka të duket si e mbuluar nga tymi. Këtë vit është dhënë më shumë alarm dhe qytetet ballkanike si Begradi dhe Sarajeva janë futur në listat e vendeve më ...

Vazhdon ndotja e ajrit në Maqedoni
Kryeqyteti boshnjak, Sarajeva sot është qyteti më i ndotur në botë. Ai është në krye të listës së vendeve më të ndotura të ajrit, ndërsa Beogradi është në vendin e 10-të. Prishtina është e 17-ta, Zagrebi është e 22-ta, ...
Telegrafi | 15-Jan-2020 22:25
Kryeqyteti boshnjak, Sarajeva sot është qyteti më i ndotur në botë. Ai është në krye të listës së vendeve më të ndotura të ajrit, ndërsa Beogradi është në vendin e 10-të. Prishtina është e 17-ta, Zagrebi është e 22-ta, ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved