ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/02/2020 13:53

Aktori turk pranon se është me origjinë shqiptare

Aktori turk pranon se është me origjinë shqiptare
Rejan është një nga serialet më të ndjekura dhe më të pëlqyera të momentit, jo vetëm në Turqi por edhe në vendin tonë. Një postim i fundit i një prej aktorëve, ka treguar se ai është me origjinë shqiptare. Po flasim për ...
Flaka | 17-Jan-2020 22:53
Rejan është një nga serialet më të ndjekura dhe më të pëlqyera të momentit, jo vetëm në Turqi por edhe në vendin tonë. Një postim i fundit i një prej aktorëve, ka treguar se ai është me origjinë shqiptare. Po flasim për ...

Edhe një tjetër aktor turk pranon origjinën shqiptare (FOTO)
Rejan është një nga serialet më të ndjekura dhe më të pëlqyera të momentit, jo vetëm në Turqi por edhe në vendin tonë. Një postim i fundit i një prej aktorëve, ka treguar se ai është me origjinë shqiptare. Po flasim për ...
Ina-Online | 17-Jan-2020 19:52
Rejan është një nga serialet më të ndjekura dhe më të pëlqyera të momentit, jo vetëm në Turqi por edhe në vendin tonë. Një postim i fundit i një prej aktorëve, ka treguar se ai është me origjinë shqiptare. Po flasim për ...

Aktori i “Hercai” pranon se është me origjinë nga Kosova
Hercai është një nga serialet më të ndjekura dhe më të pëlqyera të momentit, jo vetëm në Turqi por edhe në vendin tonë. Një postim i fundit i një prej aktorëve, ka treguar se ai është me origjinë shqiptare. Po flasim ...
Arbresh | 17-Jan-2020 18:56
Hercai është një nga serialet më të ndjekura dhe më të pëlqyera të momentit, jo vetëm në Turqi por edhe në vendin tonë. Një postim i fundit i një prej aktorëve, ka treguar se ai është me origjinë shqiptare. Po flasim ...

Aktori turk pranon se është me origjinë shqiptare
Rejan është një nga serialet më të ndjekura dhe më të pëlqyera të momentit, jo vetëm në Turqi por edhe në vendin tonë. Një postim i fundit i një prej aktorëve, ka treguar se ai është me origjinë shqiptare. Po flasim për ...
Aktuale.MK | 17-Jan-2020 18:35
Rejan është një nga serialet më të ndjekura dhe më të pëlqyera të momentit, jo vetëm në Turqi por edhe në vendin tonë. Një postim i fundit i një prej aktorëve, ka treguar se ai është me origjinë shqiptare. Po flasim për ...

Aktori turk pranon se është me origjinë shqiptare (FOTO)
Rejan është një nga serialet më të ndjekura dhe më të pëlqyera të momentit, jo vetëm në Turqi por edhe në vendin tonë. Një postim i fundit i një prej aktorëve, ka treguar se ai është me origjinë shqiptare. Po flasim për ...
TetovaSot | 17-Jan-2020 18:29
Rejan është një nga serialet më të ndjekura dhe më të pëlqyera të momentit, jo vetëm në Turqi por edhe në vendin tonë. Një postim i fundit i një prej aktorëve, ka treguar se ai është me origjinë shqiptare. Po flasim për ...

Çfarë, çfarë?! Aktori i serialit turk qenka me origjjinë shqiptare
Për të gjithë ndjekësit e serialit turk “Kuzgun” që transmetohet në Tv Klan kemi një lajm interesant. Ka qenë drejtori i informacionit të këtij televizioni, Albert Dumani i cili ka zbuluar se aktori kryesor Baris Arduç ...
Bordo | 17-Jan-2020 16:05
Për të gjithë ndjekësit e serialit turk “Kuzgun” që transmetohet në Tv Klan kemi një lajm interesant. Ka qenë drejtori i informacionit të këtij televizioni, Albert Dumani i cili ka zbuluar se aktori kryesor Baris Arduç ...

Aktori turk pranon se është me origjinë shqiptare
Rejan është një nga serialet më të ndjekura dhe më të pëlqyera të momentit, jo vetëm në Turqi por edhe në vendin tonë. Një postim i fundit i një prej aktorëve, ka treguar se ai është me origjinë shqiptare. Po......
Zeri | 17-Jan-2020 13:44
Rejan është një nga serialet më të ndjekura dhe më të pëlqyera të momentit, jo vetëm në Turqi por edhe në vendin tonë. Një postim i fundit i një prej aktorëve, ka treguar se ai është me origjinë shqiptare. Po......

Aktori turk pranon se është me origjinë shqiptare
Rejan është një nga serialet më të ndjekura dhe më të pëlqyera të momentit, jo vetëm në Turqi por edhe në vendin tonë. Një postim i fundit i një prej aktorëve, ka treguar se ai është me origjinë shqiptare. Po flasim për ...
Gazeta Express | 17-Jan-2020 13:35
Rejan është një nga serialet më të ndjekura dhe më të pëlqyera të momentit, jo vetëm në Turqi por edhe në vendin tonë. Një postim i fundit i një prej aktorëve, ka treguar se ai është me origjinë shqiptare. Po flasim për ...

“Sulejmani i madhërishëm”, seriali që bëri namin, rikthehet në ekran
Një nga telenovelat më të ndjekura turke ‘Sulejmani i madhërishëm’ do të rikthehet në ekranin shqiptar. “Tv Klan” ka njoftuar me anë të promos se së shpejti do ta transmetojë këtë serial historik që vite më parë i ...
Standard | 16-Jan-2020 12:58
Një nga telenovelat më të ndjekura turke ‘Sulejmani i madhërishëm’ do të rikthehet në ekranin shqiptar. “Tv Klan” ka njoftuar me anë të promos se së shpejti do ta transmetojë këtë serial historik që vite më parë i ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved