ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/02/2020 14:13

Aksion në Tiranë, Durrës e Fier, sekuestrohen 60 kg kanabis, pranga 7 personave

Aksion në Tiranë, Durrës e Fier, sekuestrohen 60 kg kanabis, pranga 7 personave
Shtatë persona kanë rënë në prangat e policisë dhe një sasi prej 60 kg lëndë narkotike kanabis e llojit çokollatë është sekuestruar mbrëmjen e kësaj të premteje nga policia. Informacionet bëjnë me dije se aksioni është ...
VizionPlus | 17-Jan-2020 20:20
Shtatë persona kanë rënë në prangat e policisë dhe një sasi prej 60 kg lëndë narkotike kanabis e llojit çokollatë është sekuestruar mbrëmjen e kësaj të premteje nga policia. Informacionet bëjnë me dije se aksioni është ...

Aksion policor në disa qytete, kapet 60 kg ‘çokollatë’ dhe arrestohen 7 persona
Një aksion anti-drogë është zhvilluar këtë të premte nga policia e shtetit në disa qytete. Nga informacionet e deritanishme rezulton se policia ka arritur të godasë një grup që trafikonte kanabis në formën e çokollatës. ...
Gazeta Express | 17-Jan-2020 19:58
Një aksion anti-drogë është zhvilluar këtë të premte nga policia e shtetit në disa qytete. Nga informacionet e deritanishme rezulton se policia ka arritur të godasë një grup që trafikonte kanabis në formën e çokollatës. ...

Operacion në disa qytete, goditet një grup kriminal i trafikut të drogës
Një operacion antidrogë ka çuar në pranga 7 persona, ndërsa është sekuestruar 60 kg kanabis në formë çokollate. Mësohet se personat janë arrestuar në Tiranë, Durrës dhe Fier. Në Tiranë mësohet se janë arrestuar ...
Lapsi | 17-Jan-2020 19:52
Një operacion antidrogë ka çuar në pranga 7 persona, ndërsa është sekuestruar 60 kg kanabis në formë çokollate. Mësohet se personat janë arrestuar në Tiranë, Durrës dhe Fier. Në Tiranë mësohet se janë arrestuar ...

Operacioni i madh i Policisë së Shtetit, kapen 4 persona dhe 60 kg kanabis sativa
Policia e Shtetit ka arrestuar 4 persona dhe ka sekuestruar 60 kg lëndë narkotike të llojit kanabis sativa. Nga informacionet e para, operacioni vazhdon dhe hetimet kishin disa muaj që kishin nisur. Të arrestuarit nga ...
Politiko | 17-Jan-2020 19:55
Policia e Shtetit ka arrestuar 4 persona dhe ka sekuestruar 60 kg lëndë narkotike të llojit kanabis sativa. Nga informacionet e para, operacioni vazhdon dhe hetimet kishin disa muaj që kishin nisur. Të arrestuarit nga ...

Aksion i gjerë në Tiranë e disa qytete, kapet drogë në formë çokollate, në pranga 4 anëtarë të një grupi kriminal
TIRANË Një operacion i gjerë policor po zhvillohet në Tiranë dhe disa qytete të tjera, për goditjen e grupeve kriminale të trafikut të drogës. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për “BalkanWeb” se nga super-aksioni ...
BalkanWeb | 17-Jan-2020 19:26
TIRANË Një operacion i gjerë policor po zhvillohet në Tiranë dhe disa qytete të tjera, për goditjen e grupeve kriminale të trafikut të drogës. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për “BalkanWeb” se nga super-aksioni ...

Operacion i madh ne disa qytete, kapet Pajtim Aga me tre te tjere, bllokohen 60 kg droge-cokollate
Një operacion i gjerë policor në disa qytete është duke është u zhvilluar mbrëmjen e kësaj të premte nga Policia e Shtetit. Policia tha se është goditur një grup trafikantësh. Burimet thane se 6 persona u kapen në ...
Lajmi i Fundit | 17-Jan-2020 19:42
Një operacion i gjerë policor në disa qytete është duke është u zhvilluar mbrëmjen e kësaj të premte nga Policia e Shtetit. Policia tha se është goditur një grup trafikantësh. Burimet thane se 6 persona u kapen në ...

Superoperacion/ Kapet 60 kg drogë çokollatë, arrestohet Pajtim Aga dhe 3 të tjerë
Një operacion i gjerë policor i shtrirë në disa qytete është duke është u zhvilluar mbrëmjen e kësaj të premte nga Policia e Shtetit. Gazetari i Abc News, Andi Qosja raporton se është goditur një grup trafikantësh. ...
ABCNews | 17-Jan-2020 19:28
Një operacion i gjerë policor i shtrirë në disa qytete është duke është u zhvilluar mbrëmjen e kësaj të premte nga Policia e Shtetit. Gazetari i Abc News, Andi Qosja raporton se është goditur një grup trafikantësh. ...

Aksion i gjerë në Shqipëri, kapet drogë në formë çokollate, në pranga 4 persona
Një operacion i gjerë policor po zhvillohet në Tiranë dhe disa qytete të tjera, për goditjen e grupeve kriminale të trafikut të drogës. Balkanweb raporton se nga super-aksioni policor është kapur një sasi e ...
Gazeta Dita | 17-Jan-2020 19:31
Një operacion i gjerë policor po zhvillohet në Tiranë dhe disa qytete të tjera, për goditjen e grupeve kriminale të trafikut të drogës. Balkanweb raporton se nga super-aksioni policor është kapur një sasi e ...

Policia arreston katër persona, u kapën me 60 kilogramë drogë
Policia ka bërë të mundur arrestimin e katër personave, të cilëve u është kapur plot 60 kilogramë drogë e llojit hashash çokollatë. Të arrestuarit janë Sh.M, E.R, D.M dhe P.A. Ata janë kapur në flagrancë pas përgjimeve ...
RTSH | 17-Jan-2020 18:56
Policia ka bërë të mundur arrestimin e katër personave, të cilëve u është kapur plot 60 kilogramë drogë e llojit hashash çokollatë. Të arrestuarit janë Sh.M, E.R, D.M dhe P.A. Ata janë kapur në flagrancë pas përgjimeve ...

Tiranë/ Arrestohet me 60 kilogramë hashash çokollatë vëllai i shefit të policisë
Policia ka bërë të mundur arrestimin e katër personave ku u është kapur plot 60 kilogramë drogë e llojit hashash çokollatë.
Top Channel | 17-Jan-2020 17:21
Policia ka bërë të mundur arrestimin e katër personave ku u është kapur plot 60 kilogramë drogë e llojit hashash çokollatë.

Kapet në Tiranë 64 kg hashash çokollatë, mes të arrestuarve edhe vëllai i shefit të policisë
Policia e Tiranës ka arrestuar 4 persona të cilët u kapën me 60 kilogramë drogë e llojit hashash çokollatë. Të arrestuarit janë Sh.M, E.R, D.M dhe P.A. Ky i fundit mësohet se është është vëllai i një shefi policie. ...
Lapsi | 17-Jan-2020 18:23
Policia e Tiranës ka arrestuar 4 persona të cilët u kapën me 60 kilogramë drogë e llojit hashash çokollatë. Të arrestuarit janë Sh.M, E.R, D.M dhe P.A. Ky i fundit mësohet se është është vëllai i një shefi policie. ...

Arrestohet me 60 kilogramë hashash çokollatë vëllai i shefit të policisë
Policia ka arrestuar katër persona ku u kapën me plot 60 kilogramë drogë e llojit hashash çokollatë. Të arrestuarit janë Sh.M, E.R, D.M dhe P.A i cili thuhet se është vëllai i një shefi policie. Burimet bëjnë me dije se ...
Telegraf | 17-Jan-2020 17:18
Policia ka arrestuar katër persona ku u kapën me plot 60 kilogramë drogë e llojit hashash çokollatë. Të arrestuarit janë Sh.M, E.R, D.M dhe P.A i cili thuhet se është vëllai i një shefi policie. Burimet bëjnë me dije se ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved