ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/02/2020 08:36

Adnan Ismaili takohet me Ambasadorin e Shqipërisë në Maqedoni

Adnan Ismaili takohet me Ambasadorin e Shqipërisë në Maqedoni
Drejtori i SHB “Logos – A”, Adnan Ismaili sot është takuar me Ambasadorin e Shqipërisë në Maqedoni, z. Fatos Reka. Me këtë rast Ismaili i ka dhuruar disa komplete librash ambasadorit shqiptar Reka, si shenjë mirënjohje ...
Ina-Online | 17-Jan-2020 23:15
Drejtori i SHB “Logos – A”, Adnan Ismaili sot është takuar me Ambasadorin e Shqipërisë në Maqedoni, z. Fatos Reka. Me këtë rast Ismaili i ka dhuruar disa komplete librash ambasadorit shqiptar Reka, si shenjë mirënjohje ...

Adnan Ismaili takohet me ambasadorin e Shqipërisë në Maqedoni
Drejtori i SHB “Logos – A”, Adnan Ismaili sot është takuar me ambasadorin e Shqipërisë në Maqedoni, z. Fatos Reka. Me këtë rast Ismaili i ka dhuruar disa komplete librash ambasadorit shqiptar Reka, si shenjë mirënjohje ...
Shenja | 17-Jan-2020 15:48
Drejtori i SHB “Logos – A”, Adnan Ismaili sot është takuar me ambasadorin e Shqipërisë në Maqedoni, z. Fatos Reka. Me këtë rast Ismaili i ka dhuruar disa komplete librash ambasadorit shqiptar Reka, si shenjë mirënjohje ...

Gjuriq: Ne duam vazhdim të dialogu, problemi është tek Kosova
Drejtori i të ashtuquajturës ‘Zyra për Kosovën’, Marko Gjuriq ka thënë se Beogradi është i përkushtuar për të vazhduar dialogun me Prishtinën. Ndërkohë fajin për bllokadën e negociatave politikani serb ia ka......
Zeri | 16-Jan-2020 14:49
Drejtori i të ashtuquajturës ‘Zyra për Kosovën’, Marko Gjuriq ka thënë se Beogradi është i përkushtuar për të vazhduar dialogun me Prishtinën. Ndërkohë fajin për bllokadën e negociatave politikani serb ia ka......

Gjuriq: Ne duam vazhdim të dialogut, problemi është tek Kosova
Drejtori i të ashtuquajturës ‘Zyra për Kosovën’, Marko Gjuriq ka thënë se Beogradi është i përkushtuar për të vazhduar dialogun me Prishtinën. Ndërkohë fajin për bllokadën e negociatave politikani serb ia ka lënë ...
EkonomiaOnline | 16-Jan-2020 14:34
Drejtori i të ashtuquajturës ‘Zyra për Kosovën’, Marko Gjuriq ka thënë se Beogradi është i përkushtuar për të vazhduar dialogun me Prishtinën. Ndërkohë fajin për bllokadën e negociatave politikani serb ia ka lënë ...

Gjuriq: Ne duam vazhdim të dialogut, problemi është te Kosova
Drejtori i të ashtuquajturës Zyrë për Kosovën, Marko Gjuriq, ka thënë se Beogradi është i përkushtuar për të vazhduar dialogun me Prishtinën Ndërkohë, fajin për bllokadën e negociatave politikani serb ia ka lënë ...
Gazeta Express | 16-Jan-2020 14:30
Drejtori i të ashtuquajturës Zyrë për Kosovën, Marko Gjuriq, ka thënë se Beogradi është i përkushtuar për të vazhduar dialogun me Prishtinën Ndërkohë, fajin për bllokadën e negociatave politikani serb ia ka lënë ...

“Beogradi i përkushtuar për dialog, problemi në Prishtinë”
Drejtori i të ashtuquajturës Zyre Serbe për Kosovën, Marko Gjuriq ka thënë se Beogradi është “i angazhuar për vazhdimin e dialogut me Prishtinën dhe të gjitha nismat rajonale që do të rrisin bashkëpunimin dhe besimin ...
Medial | 16-Jan-2020 14:26
Drejtori i të ashtuquajturës Zyre Serbe për Kosovën, Marko Gjuriq ka thënë se Beogradi është “i angazhuar për vazhdimin e dialogut me Prishtinën dhe të gjitha nismat rajonale që do të rrisin bashkëpunimin dhe besimin ...

“Beogradi i përkushtuar për dialog, problemi në Prishtinë”
Drejtori i të ashtuquajturës Zyre Serbe për Kosovën, Marko Gjuriq ka thënë se Beogradi është “i angazhuar për vazhdimin e dialogut me Prishtinën dhe të gjitha nismat rajonale që do të rrisin bashkëpunimin dhe besimin ...
Klan Kosova | 16-Jan-2020 14:18
Drejtori i të ashtuquajturës Zyre Serbe për Kosovën, Marko Gjuriq ka thënë se Beogradi është “i angazhuar për vazhdimin e dialogut me Prishtinën dhe të gjitha nismat rajonale që do të rrisin bashkëpunimin dhe besimin ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved