ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 01/04/2020 16:23

9 arsye të mira për ta përdorur sodën e bukës çdo ditë

9 arsye të mira për ta përdorur sodën e bukës çdo ditë
Soda e bukës ka shumë vlera që e bëjnë atë një element kryesor të kuzhinave tona. Për shtëpi, ushqim ose përdorim farmaceutik, ky produkt është efektiv për të përmbushur nevojat më specifike. Për më tepër, ai nuk ...
Gazeta Monitor | 17-Jan-2020 15:17
Soda e bukës ka shumë vlera që e bëjnë atë një element kryesor të kuzhinave tona. Për shtëpi, ushqim ose përdorim farmaceutik, ky produkt është efektiv për të përmbushur nevojat më specifike. Për më tepër, ai nuk ...

Metodat natyrore për lehtësimin e dhimbjeve të veshin, në shtëpi
Një dhimbje veshi mund të jetë e lehtë, por nëse keni infeksion, dhimbja mund të jetë shumë më e fortë. Infeksionet e veshit janë shkaku më i zakonshëm i dhimbjes së veshit. Kur veshi infektohet, inflamacioni dhe rritja ...
Gazeta Monitor | 17-Jan-2020 14:23
Një dhimbje veshi mund të jetë e lehtë, por nëse keni infeksion, dhimbja mund të jetë shumë më e fortë. Infeksionet e veshit janë shkaku më i zakonshëm i dhimbjes së veshit. Kur veshi infektohet, inflamacioni dhe rritja ...

Zbuloni mënyrën më efikase që zhduk dhimbjen e dhëmbit brenda pak minutave
Dhimbja me gojë mund të shkaktohet nga një sërë çështjesh serioze, duke përfshirë prishjen e dhëmbëve, një mbushje të dëmtuar, një frakturë dhëmbi, mishrat e infektuar ose një dhëmb me absces. Nëse kjo e fundit ka ...
InFokusi | 17-Jan-2020 10:45
Dhimbja me gojë mund të shkaktohet nga një sërë çështjesh serioze, duke përfshirë prishjen e dhëmbëve, një mbushje të dëmtuar, një frakturë dhëmbi, mishrat e infektuar ose një dhëmb me absces. Nëse kjo e fundit ka ...

Zbuloni menyren qe zhduk dhimbjen e dhembit brenda pak minutave
Dhimbja me gojë mund të shkaktohet nga një sërë çështjesh serioze, duke përfshirë prishjen e dhëmbëve, një mbushje të dëmtuar, një frakturë dhëmbi, mishrat e infektuar ose një dhëmb me absces. Nëse kjo e fundit ka ...
Lajmi i Fundit | 16-Jan-2020 15:10
Dhimbja me gojë mund të shkaktohet nga një sërë çështjesh serioze, duke përfshirë prishjen e dhëmbëve, një mbushje të dëmtuar, një frakturë dhëmbi, mishrat e infektuar ose një dhëmb me absces. Nëse kjo e fundit ka ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved