ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/02/2020 11:30

21:40 Si e paramendojnë meshkujt femrën ideale Idealet e bukurisë ndryshojnë, por ky...

21:40 Si e paramendojnë meshkujt femrën ideale Idealet e bukurisë ndryshojnë, por ky...
Idealet e bukurisë ndryshojnë, por ky është vetëm një nga faktorët që e bëjnë femrën ideale. Femra ideale është mit, sigurisht, por gjithsesi nuk është keq që ndonjëherë të futemi në kokën e mashkullit dhe të shikoni se ...
Kosova Sot | 17-Jan-2020 21:43
Idealet e bukurisë ndryshojnë, por ky është vetëm një nga faktorët që e bëjnë femrën ideale. Femra ideale është mit, sigurisht, por gjithsesi nuk është keq që ndonjëherë të futemi në kokën e mashkullit dhe të shikoni se ...

Ja si duket gruaja e përkryer, sipas meshkujve
Ekzistojnë 11 tipare themelore të gruas “së parezistueshme”: Gruaja e përkryer ka flokë ngjyrë kafe . Pra, biondet nuk janë më “in”, të paktën jo tek meshkujt që duan martesë apo lidhje të gjatë. Gruaja e përkryer ka ...
Lajminet | 17-Jan-2020 21:43
Ekzistojnë 11 tipare themelore të gruas “së parezistueshme”: Gruaja e përkryer ka flokë ngjyrë kafe . Pra, biondet nuk janë më “in”, të paktën jo tek meshkujt që duan martesë apo lidhje të gjatë. Gruaja e përkryer ka ...

Ja si duket gruaja e përkryer, sipas meshkujve
Anatomia e gruas së përkryer tani është zgjeruar dhe përfshin disa veti të reja, të cilat në të kaluarën nuk kanë qenë të rëndësishme për meshkujt, bëhet e ditur përmes një studimi të ri të një reviste amerikane. ...
EkonomiaOnline | 08-Dec-2016 01:36
Anatomia e gruas së përkryer tani është zgjeruar dhe përfshin disa veti të reja, të cilat në të kaluarën nuk kanë qenë të rëndësishme për meshkujt, bëhet e ditur përmes një studimi të ri të një reviste amerikane. ...

Si e paramendojnë meshkujt femrën ideale
Idealet e bukurisë ndryshojnë, por ky është vetëm një nga faktorët që e bëjnë femrën ideale. Femra ideale është mit, sigurisht, por gjithsesi nuk është keq që ndonjëherë të futemi në kokën e mashkullit dhe të shikoni se ...
Lexo | 24-Aug-2016 22:59
Idealet e bukurisë ndryshojnë, por ky është vetëm një nga faktorët që e bëjnë femrën ideale. Femra ideale është mit, sigurisht, por gjithsesi nuk është keq që ndonjëherë të futemi në kokën e mashkullit dhe të shikoni se ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved